Ik denk van wel. Ik heb een foto van het moederbord vergroot naar de afmetingen die vermeld staan op de site van DFI.Who Am I? schreef op zondag 30 januari 2005 @ 09:13:
Weet iemand trouwens of het moelijk is om op de 'DFI Lanparty NF4 SLI-DR' een
ZalmanCNPS 7700-CU te plaatsen?
Ik heb er toen een cirkel op getekend met een diameter van 140 mm; de 7700-Cu heeft een diameter van 136 mm. Resultaat is dat de koeler er zou moeten oppassen maar de onderste 2 geheugensloten vallen binnen de cirkel! Als we dan een kijkje nemen in de manual van het moederbord, zijn de bovenste 2 sloten kanaal A en de onderste 2 kanaal B. Dus met die koeler bestaat de kans dat je geen dual-channel kan gebruiken. Wat dus erg jammer zou zijn
Daarom heb ik nog even verder gezocht en een kijkje genomen op de "CNPS7700 Compatible Socket 754/939/940 Motherboards List" van Zalman. Daarin staat het volgende:
Dus wanneer het geheugen niet hoger zou zijn dan 39 mm, zou het misschien wel mogelijk zijn. De hoogte van mijn geheugen zou daar net onder moet zitten dus zou het moeten lukken.No motherboard components with a height greater than 39mm (1.53inch), as well as the PSU, disk drives, VGA card, and RAM should be present within a 68mm (2.68inch) radius from the center of the CPU.
Als laatste heb ik nog eens de lijst van Zalman zelf bekeken. Onder andere deze moederborden van DFI zijn compatibel met de CNPS7700:
K8M800 MLVF
K8T800Pro-ALF
LanParty UT nF3 250Gb
Als je de foto's bekijkt, zie je dat ook bij deze moederborden de geheugensloten niet ver van de socket liggen. Dus hoop ik dat de koeler er inderdaad op zal passen.