Lekker belangrijk
En hoe juist moet ik activiteit op de paralelle poort meten, hoe pakt deze winamp plugin dat aan? Monitor ik de data op 1 pin elke XX ms, of moet ik gebruik maken van interrupts? Als iemand me enigszinds op weg kan helpen, ik ben niet echt thuis in de materie van IRQ's etc
Verwijderd
Al een tijdje ben ik met deze plugin aan de gang en het werkt heel aardig. Winamp is compleet te bedienen via het lcd, zelf browsen door je bestanden werkt. Alleen herkent hij flac en ape bestanden niet tijden het browsen.
Behalven winlirc, wat prima werkt, kan hij ook overweg met diverse button inputs. Na het aansluiten van een lcd op de printer poort blijven er 5 pinnen over. Met simpele buttons kan je op die manier winamp aansturen.
Het project is oud, maar nagenoeg alles werkt zoals het zou moeten. Met je thin op 533Mhz heb je af en toe vreemde vertragingen. Winamp in realtime draaien lost dat doorgaans op.
Succes met bouwen
Verwijderd
Heb een aantal cp2102's liggen van Sparkfun om 't via de USB poort te kunnen doen, daarbij heb ik hier ook nog een paar 433MHz zenders en ontvangers liggen van samenkopen.
Moet er nog iets speciaals er tussen geknoopt worden?
Tussen de knoppen en de zender
Ben namelijk tijdje weggeweest uit 't schakelingontwerpen wereldje
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
nu is het alleen de bedoeling dat er ook een andere schakeling geactiveerd word (vier verschillende deurbellen).
nu denk ik dat ik hier een relais aan moet hangen,
maar wat voor relais heb ik dan nodig.
En kan ik deze zo aansluiten of moet ik hier nog andere componenten bij gebruiken?
iemand tips?
Als je bij het indukken van een knop simpelweg een deurbel af wil laten gaan en de computer een signaal geven kan je beter kijken naar drukschakelaars met 2 schakelcontacten.
Is een stuk eenvoudiger dan relais/transistors en externe voedingen.
morgen maar ff langs de electroboer, eens kijken wat voor moois ze hebben.
Schop omhoog;
Ik heb sinds kort mijn eigen com-control geupgraded
Eigenlijk is het nu een USB-winamp-comcontrol geworden want hij hangt aan een usb poort.
Ik heb de diodes in het orginele schema vervangen door een microcontroller. Dit was een stuk makkelijker routen en geeft een leuke mogelijkheid tot uitbreiden.
Ik ben al aan het kijken voor de eerste uitbreiding. LCD er bij. Bedoeling is dat de LCD via de zelfde compoort gaat werken. Ik ga dus de rx en tx van de tiny2313 aan de tx en rx hangen van de ft232rl voor de data overdracht. Kristal en condensators voor de tiny moeten nog een plaatsje krijgen, waarschijnlijk zwevend.
Het display komt via een cd 4094 (schuiregister) aan de SPI poort van de tiny te hangen
zo foto's zijn gemaakt
[ Voor 12% gewijzigd door virus.elektro op 07-12-2008 17:16 ]
elektrotechniek is leuk (nog wel). ik ga dus weer verder met leuke dingen ontwerpen. amd 2200+ 256mb 333mhz,gf4 440mx, 120gb,16X dvd. jarr-url
Exploring the world by bicycle! cyclingsilk.wordpress.com
Verwijderd
Dit wil ik doen via mijn TV afstandsbediening.. Mijn vraag is nu: Moet ik dan gewoon een simpel IR receivertje maken en dan de knoppen instellen met Winamp poort control? En thats it?
ik heb naar de ft2232 gekeken tijdens het ontwerpen maar heb hem toch maar niet gekozen, de ft232rl had ik liggen en ook al wat mee getest. wat ook meegespeeld heeft is het feit dat ik de printje gebruik om een SMD-soldeercursus mee te geven en ik wilde de deelnemers het niet aandoen om die moeilijkere package te solderen
elektrotechniek is leuk (nog wel). ik ga dus weer verder met leuke dingen ontwerpen. amd 2200+ 256mb 333mhz,gf4 440mx, 120gb,16X dvd. jarr-url
Verwijderd
[ Voor 51% gewijzigd door Verwijderd op 07-12-2008 22:29 ]