Toon posts:

[winxpsp1] port blijft dicht

Pagina: 1
Acties:
  • 38 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
ik gebruik bittorrent (azureus 2.1.0.4) die op TCP port 6881 luistert. hij geeft aan dat ik een NAT-probleem heb, dus heb ik geprobeerd dat op te lossen:

- Windows Firewall Uitzetten
- Rules (die voorheen op andere pc wel werkten) ingesteld in Zonealarm (4.5)
- Zonealarm (4.5) uitzetten
- Zonealarm (4.5) uninstallen
- SP1 opnieuw installeren

Als ik kijk op www.grc.com en port 6881 probe zegt ie steevast dat ie CLOSED is als ik de rules ingesteld heb in Zonealarm of Zonealarm heb uitstaan of heb gedeïnstalleerd. Maar als ik Zonealarm aan heb staan zonder de rules geeft ie aan STEALTH te zijn. Ik vermoed dus ook dat het hier een probleem in Windows zelf betreft. Of het echt aan SP1 ligt weet ik niet zeker want ik had tot een week geleden een andere pc staan die ook SP1 draaide en dat ging perfect.

Ik heb gezocht op Mr. Google en gebruik gemaakt van de search maar ik kom er echt niet uit.

Verwijderd

Vertel eens hoe je op internet bent aangesloten.
direct op internet met 1 pc, router ertussen.....
even iets meer info

Verwijderd

Topicstarter
ehm ja goed punt, ben verbonden met ADSL van zonnet via een USB modempje van alcatel (de 300 serie als ik me niet vergis), verder geen routers en dergelijke, ook geen hardwarefirewall, verder is er aan de pc waar het nu over gaat nog een andere pc verbonden die via een LAN verbinding met het internet maakt.

[ Voor 26% gewijzigd door Verwijderd op 13-10-2004 16:19 ]


  • nero355
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 18:06

nero355

ph34r my [WCG] Cows :P

Javaw.exe toegang geven en niet Azureus.exe zeiden ze ooit ;)

P.S. : Legale dingen downen is ook leuk met Torrent :9

|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||


Verwijderd

Topicstarter
hmm ja het probleem zit volgens mij niet in Zonealarm, want als ik zonealarm deïnstalleer werkt het nog niet...

  • nero355
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 18:06

nero355

ph34r my [WCG] Cows :P

Probeer is dan een andere poort te gebruiken ?? Wel in Azureus aangeven dat je dat ook doet dan he ;)

|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||


Verwijderd

Topicstarter
heb poorten in de range van 6881-6889 en een paar willekeurige poorten geprobeerd maar t probleem blijft, overigens is het nu gelukt om op de gateway suc6vol groene gezichtjes te krijgen maar ik wil t nu ook op de client.

  • intoxicated
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

intoxicated

Haaaai :w | ALT-S

Waarom crosspost je dit? :/

Verder in je originele topic.

"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."
- Pastor Richards @ VCPR

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.