Toon posts:

probleem met windows 2000

Pagina: 1
Acties:
  • 57 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
lo all,

Een collega van mij hier op het werk heeft een probleem met zijn laptop en dat is dat hij niet meet kan inloggen op zijn windows 2000. Het admin ww. heeft hij niet. Weet iemand maybe een handigheidje om het admin pass. te achterhalen of een progje wat je kan runnen tijdens de "boot" om het admin pass te veranderen.

Grtz tha Saint

  • Han
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online

Han

sieske schreef op 28 september 2004 @ 08:15:
Ja met "format c: /q /u" (leuk progje) :)
Sjonge sjonge.... is dat nu het enige waarmee je kunt komen? Dat soort opmerkingen zijn niet echt gewenst hier. Stel je voor dat iemand die wat minder verstand heeft van computers deze tip van jou daadwerkelijk uitvoert. Dan is diegene alles kwijt omdat jij zo nodig lollig probeert te zijn :|

Topicstarter: volgende keer even zoeken;

Zoeken naar: admin wachtwoord resetten

Kijk eens: http://home.eunet.no/~pnordahl/ntpasswd

Tools voor het achterhalen van een wachtwoord is niet toegestaan op GoT aangezien daar makkelijk misbruik van gemaakt kan worden. Zie ook:
http://gathering.tweakers.net/forum/faq

Succes :)

Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.


Verwijderd

Topicstarter
ty Han en sieske ik ben geen debiel ofzo.

  • G33rt
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 22-06-2022
Je zult het moeten doen met de linkjes die Han gaf, zoals hij al zei: dit staan we ivm mogelijk misbruik niet toe. Succes! :)

Dit topic is gesloten.