Toon posts:

Welke MB, RAM, CPU ?

Pagina: 1
Acties:
  • 35 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Als eerste wilde ik zeggen dat het niet gaat om een topic van " Welke PC is de beste etc. ", maar dat ik graag wil weten hoe andere erover denken..

Het verhaal is zo.. Ik ben een "die hard" gamer die opzoek is naar een nieuw moederbord cpu en ram. Mijn huidige server ( http/mail/game/PDC/ftp etc ) een P3 heeft vandaag plaats gemaakt voor 1 van me gamerskastjes :

MSI 865Pe FISR
MSI FX5900 XT
2.6Ghz Northwood
512MB Kingston PC3200

Nu heb ik als gamerskast een :

MSI 875Pe FISR
MSI FX5950 Ultra
3.4Ghz Northwood
1024MB ( Corsair VS1GB400C3 ) PC3200

Nu wilde ik een systeem erbij kopen die ik als eerste gamerskast wil gebruiken alleen zit ik in dubio voor een 64bit systeem en ben ik niet meer echt op de hoogste van de laatste type moederborden etc.. Het systeem moet gaan draaien op een KT12-L30 waterchill set.. Dus beetje clockbaar moet ook kunnen..

Gezien er geen 64bit OS is zit ik te twijfelen of ik nu niet teduur aan moet.. ( Zoals de meeste hebben denk ik ).. Ook lijkt me de PCI-Express nog in een te vroeg stadium om mee te beginnen.. Ook weet ik niet of ik bij MSI blijf ( Veel goede ervaringen mee wel ), maar met linux OS'en toch vaak een probleem..

Het moet een X800 of een 6800XT worden denk ik mits het een AMD systeem zal worden.. Graag jullie reacties :)

[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 25-08-2004 21:55 ]


  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Kijk eens in de FAQ van dit subforum hoe je dat moet uitzoeken :)
Welke processor/moederbord/geheugen moet ik nemen?

Natuurlijk kost het tijd als je niet zo goed meer op de hoogte bent, maar daar kunnen we niet veel aan doen. Je kunt het jezelf wel makkelijk maken door o.a. naar de Best Buy Guide en de CSL-FAQ te kijken :Y)

Dit topic is gesloten.