Toon posts:

Dvd speler leest DVD+RW niet

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een dvd-speler die DVD+RW kan lezen maar als ik er een brand op mijn pc een stop in dvd speler herkent mijn speler hem nie. Ik gebruik DVd shrink om te branden.


Wie weet hoe het komt en hoe ik het moet oplossen

  • MM
  • Registratie: November 2000
  • Niet online

MM

was: m.m

heb je uberhaupt al een keer een DVD+RW op het ding aan de praat gehad? (bijvoobeeld van een kennis)

S, de lekkerste letter in het chocoladeletteralfabet - Enrave - EVE corporation ingame channel "-nrave-"


Verwijderd

Verschilt het TYPE schijfje niet toevallig ? Want ieder merk heeft weer een andere "dye" oftewel de laag waar je op schrijft. Ik weet nl. uit ervaring dat de ene schijf zonder problemen werkt en de andere (van een ander merk) helemaal niet :'(

Ikzelf gebuik Philips, en deze werken perfect, en als ik dan een traxdata pak, met exact dezelfde "dye" dan pakt mijn speler die helemaal niet 8)7

Probeer een ander schijfke zouk so zegguh :9

[ Voor 32% gewijzigd door Verwijderd op 16-07-2004 00:28 ]


Verwijderd

Topicstarter
hoe weet ik dan welk schijfje ik moet hebben. ik kan nl. niks vinden in de handleiding van de dvd speler

Verwijderd

nou, om heel eerlijk te zijn, niet eigenlijk. Gewoon een kwestie van wat merken proberen, ik kan je wel een hint geven van merken die ik gekocht heb, en die prima werken.

TDk & Philips, khoop dat je hier iets aan hebt

  • ShittyOldMan
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 27-02 16:54
Zet even voor jezelf alle gegevens op een rijtje.

Bijvoorbeel:
Om welke DVD speler gaat het? (een standalone ga ik van uit?)
Welke DVD+RW's gebruik je?
Met welke brander gebrand?
Heb je andere merken +RW's geprobeerd en werkt dat wel?
Heb je een tragere snelheid geprobeerd en werkt dat wel?
Speelt de DVD wel op je PC af met een software DVD speler?
Al eens een ander backup programma geprobeerd?
Leest je speler wel gewoon zelf gebrande DVD+R's?
Heb je hier al gekeken? http://www.videohelp.com/dvdplayers

Dit zijn allemaal dingen die je beter zelf kunt nalopen voordat je een nieuw topic opent. Nu kun je namelijk moeilijk de oorzaak van het probleem aanwijzen omdat we te weinig gegevens hebben.

Dit staat ook beschreven in de policy van zowel het forum zelf als hier binnen AVH. Hier ben je al een paar keer op gewezen. Doe er eens wat mee, anders schiet straks niemand er wat mee op.

Mijn Home Cinema in aanbouw

Pagina: 1