maar in de vorige post zei je dit:Verwijderd schreef op 21 september 2004 @ 07:26:
Nee vdx niet nee, kwas een beetje in de war met die x3dfxgamers gasten die beweren dat ze er nml al eentje hebben gemaakt. Maar omdat de manier waarop ze het geheugen hebben gekregen niet zo legaal was of zoiets kunnen ze het niet laten zien.
@ dion_b: kheb dat filmpje zelf ook nog nooit gezien, kun je hem eens op een servertje zetten. Kben wel nieuwsgierig wat erop staat.
En een voodoo5 5500 valt ook nog te doen ze hebben nml geheugen. Daarna gewoon gaan sleutelen aan die BIOS. Ik heb geen geheugen, ik moet weten of het klopt dat er 125mhz chips op die Mercury zat, en zo ja welk merk. Dan weet ik wat meer.
Maar ik wist natuurlijk dat dit zou gaan gebeuren, maar zoiets kost tijd. Net zoals die x3dfxgamers (Duitsers) die 128mb op een voodoo5 5500 zouden hebben gebouwd. Alles wat ik gezien heb was een plaatje van 3dmark 2001se. Maar hij bestond dus echt, ik geloof dat Hank dat ook een paar keer geflikt heeft ( dan bedoel ik 128mb erop zetten niet dat hij het op een hoax laat lijken). Op falconfly was nog een gast die daadwerkelijk het geheugen van een gf2 mx 200 naar een v5 5500 had gezet.
Wij 3dfx fans willen graag bewijs hierover zien.
hier het bewijs van die Voodoo4 4500 64MB:
DennisF schreef hier de link:
http://www.3dfxzone.it/en...?TOPIC_ID=545&whichpage=2
Mine's the most modest i think
Voodoo3 1000 AGP2x 8mb SGRAM
Voodoo3 3000 AGP2x 16mb SDRAM
voodoo4 4500 AGP4x 32mb ->> 64mb Hyundai SDRAM
..............
Well it's a V4500 agpx4 which came with Hyundai ram.
Now iv'e found another card that has the exact same ram (same serial# same speed etc')(a geforce actually.. lol) and took it off that one -> put it in the empty slots of the V4.
Now i just have to figure out how to activate the extra chips on the bios
.............
Aye that's my plan
gonna be a b*tch but it's well worth it

Regards,
Obi-Wan Kenobi.
P.S.
deze kreeg ik gratis van een oude collega
[ Voor 36% gewijzigd door Verwijderd op 21-09-2004 18:45 ]




