hoi iedereen ik heb sinds kort een probleem ik heb een harddisk van 120gb die ik in 2en heb gesplits 60 + 60 . c: is een fat32 van 60 gb waar ik mijn bestuurings systeem op gebruik en d: is een ntfs van 60 gb waar ik allemaal films enz op heb staan de probleem is dan ik op D: maar 32 gb heb gebruikt maar de systeem geeft aan dat er 59gb heb gebruikt ik snap er niks van ik selecteer alles en kijk naar eigenschappen daat sta\t 32 gb ik heb ook gekeken naar verborgen mappen maar geen verschil ik heb schijfopruiming geprobeerd ik snap het echt niet ik kan er niks meer op zetten omdat hij bijna vol is kan iemand mij helpen. ik zelf denk dat het door een map komt die rycecled heet of zo maar ik weet niet wat ik er aan moet doen
Verwijderd
ik kan je tekst niet helemaal volgen, bedoel je dat je een 60 gig schijf hebt en dat die vol zit terwijl er maar 32 gb op staat?
Neem je whisky mee, is het te weinig... *zucht*
Verwijderd
Is je prullebak misschien vol? De inhoud wordt zo ver ik weet niet meegeteld in het verbruik.
prullebak legenVerwijderd schreef op 31 mei 2004 @ 13:05:
ik zelf denk dat het door een map komt die rycecled heet of zo maar ik weet niet wat ik er aan moet doen
Verwijderd
Zet view hidden files and folders aan. Zo ook protected OS files. Als het goed is kun je dan de recycle bin wel zien..
Heb je ook die norton protected files leeg gemaakt en heb je die link nou al bekeken die ik je gegeven heb?Verwijderd schreef op 31 mei 2004 @ 13:11:
mijn prullenbak is leeg het map recycled had ik gezien bij norton antivirus toen hij d: ging scannen maar ik kan die recycled niet vinden in d: hij is er niet zichtbaar.
Neem je whisky mee, is het te weinig... *zucht*
Recycled == Prullenbak, dus als de prullenbak leeg is, is recycled ook leeg.Verwijderd schreef op 31 mei 2004 @ 13:11:
mijn prullenbak is leeg het map recycled had ik gezien bij norton antivirus toen hij d: ging scannen maar ik kan die recycled niet vinden in d: hij is er niet zichtbaar.
ok dank je wel ik heb rycecled leeg gemaakt in d: nu heb ik nog 9 gig over ik hoor er ongeveer 28 te hebben ben bezig met het bekijken van de link
Heb je alle bestanden in de prullenbak ook ge-'purged'? Norton bewaart het eea heel lang in de prullenbak.
Intel Core 2 Duo E8500 | Asus P5Q-E | 4GB PC8500 OCZ Platinum | Club3D Radeon 4870 1GB OC | Samsung SyncMaster 225B
Verwijderd
Mag ik je het programma TreeSize Professional aanraden. Ik heb er al heel wat verloren gigabytes mee opgespoord.
Ik heb bijv 3,6 gb system restore bestanden weggegooid terwijl system restore uit staat.
Ik heb bijv 3,6 gb system restore bestanden weggegooid terwijl system restore uit staat.
[ Voor 30% gewijzigd door Verwijderd op 31-05-2004 14:15 ]
ik vind dat nederlands en al die leestekens ook maar lastig en daarom gebruik ik ze maar niet en hierdoor komen al mijn posts erg onoverzichtelijk over en dit is erg irritant om te lezen misschien zou ik wat beter op moeten letten bij mijn nederlands lessen op school
Serieus, dit is enorm vervelend om te lezen.
Serieus, dit is enorm vervelend om te lezen.
Pagina: 1