Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Zelf Unlocken van Nokia 3100

Pagina: 1
Acties:
  • 29 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Weet iemand of er software beschikbaar is om de Nokia 3100 te unlocken?

Bij deze site vind ik wel iets, maar niet voor de 3100

weg

Kan ik hem ook unlocken zonder kabel??

Bedankt!

[ Voor 15% gewijzigd door Korakal op 23-05-2004 17:11 ]


  • dlmh
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 09:23

dlmh

Lo-Fi

Verwijderd schreef op 23 mei 2004 @ 13:21:
Kan ik hem ook unlocken zonder kabel??
Bedankt!
Sorry, dude... die vlieger gaat denk ik niet op.. vooralsnog moet dat met een kabeltje... maar waarom ga je niet gewoon naar de markt (van Utrecht?) en laat je 't doen voor €10,-? Geen risico's en bespaart je hele hoop zoekwerk!

“If a cluttered desk is a sign of a cluttered mind, of what, then, is an empty desk a sign?” - Albert Einstein


  • Fietsbel
  • Registratie: April 2000
  • Niet online

Fietsbel

¯\_(ツ)_/¯

uit de Faq
:? Ik zoek een programma om mijn telefoon mee te unlocken

Nee!, en wel hierom:

De rechter heeft besloten dat het unlocken deels toegestaan is. Het houdt in dat je de telefoon mag unlocken mits je via de datakabel de unlockcode berekent. De tweede manier, via flashsoftware de telefoon unlocken is niet toegestaan. Je verwijdert namelijk een gedeelte van de bestaande software en dit mag niet in verband met auteursrechten.

Voor de crew is het echter onmogelijk te controleren of unlocksoftware via de flashmethode werkt of op de legale manier namelijk via het berekenen van de unlockcode.
Omdat de crew niet de testmogelijkheden heeft is er binnen Internet & Telefonie besloten het unlocken als vanouds niet toe te laten.
Kortom, je zult hier geen antwoord krijgen.

39


  • Jimster
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 07:19
Zulke vragen hebben we liever niet op GoT, zie de FAQ: FAQ Internet & Telefonie

[ Voor 7% gewijzigd door Jimster op 23-05-2004 13:25 ]


Verwijderd

Topicstarter
Thanx!!

Begrijp nu ook waarom ik er hier niets over kon vinden ;-)

Mijn excuses voor de post....

dan nog maar even speuren...en anders naar de markt idd

  • Korakal
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 11:35

Korakal

Up up up!

OK, niet toegestaan & dicht dus.

Lees ajb de policy door (Het algemeen beleid. Iedereen wordt geacht zich hieraan te houden) om dit soort 'foutjes' in de toekomst te voorkomen.
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.