Toon posts:

rsdeon 7000 ve en kleur op tv

Pagina: 1
Acties:
  • 29 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hoi ik heb de volgende vraag: ik wil mijn pc met Win XP Pro en een radeon 7000 ve videokaart aan sluiten op mijn tv. Alles is gelukt alleen ik heb wel beeld maar geen kleur op mijn tv. Hoe kan ik de kleuren op mijn tv krijgen???? Volgens mij ligt het aan de land (nederland) of de pal-B instellingen.... of is de kaart niet Win XP compatible??? Help....???!!! :)

  • TheBorg
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 04-08 16:21

TheBorg

Resistance is futile.

Gebruik voor de gein de search eens.

  • DDemolition
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 19-05 07:07

DDemolition

slopen is mijn lust en leven

Je moet op je tv het svhs kanaal gebruiken.
Op een sony tv moet dit namelijk wel. Ik kreeg dan op AV2 zw/wit beeld.
Verder weet ik dat ik een keer op een nvidia kaart samengestelde svideo uit moest kiezen. Hoe dit met een ati kaartje werkt weet ik zo niet uit m'n hoofd.
Het zou dus ook aan de instellingen kunnen liggen

[ Voor 9% gewijzigd door DDemolition op 20-05-2004 17:52 ]

Specs: Server, WS boven, WS beneden


  • ShittyOldMan
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 29-07 12:01
Lees even deze door: De grote tv-out FAQ
Het probleem met zwart/wit beeld ligt voor 99% aan de gebruikte instellingen of in/uitgangen. Grote kans dat je nu svideo gebruikt maar geen svideo ingang (een svideo plug op een scartplug zetten betekent niet dat je een svideo ingang hebt).
Maar meer info dus in de tvout faq, kom je er dan nog niet uit, mail me dan even.

Mijn Home Cinema in aanbouw


Dit topic is gesloten.