Toon posts:

Kan iemand mij helpen

Pagina: 1
Acties:
  • 30 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hallo ,

Ik heb ff een vraagje. Ik probeer mijn zusjes pc te maken maar daar staat 2 x xp op en die moeten er allebei af en dan een hele nieuwe en schoone xp weer op. Kan iemand me vertellen hoe ik die oude kan verwijderen van haar pc ???


Groetjes Knuffeltje

  • Res-q
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 30-07 15:52

Res-q

Redder in nood?

CD er in, opstarten van cd-rom en de partities weggooien waar windows op staat en dan weer opnieuw installeren :?

en zo is het voorspeld!


  • addictive
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 01-08 12:10
handige topic titel, leest eerst de FAQ eens.

  • addictive
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 01-08 12:10
addictive schreef op 14 mei 2004 @ 22:22:
handige topic titel, leest eerst de FAQ eens.
edit:

en in verkeerde forum gepost...

  • Spider.007
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Spider.007

* Tetragrammaton

Knuffeltje,

Welkom op GoT :)

Op dit forum hebben we een aantal regels opgesteld waar een topic aan hoort te voldoen. Deze regels maken het jou makkelijker om te onthouden wat je in je topicstart moet zetten, en zijn voor je lezers handig omdat ze weten welke informatie ze kunnen verwachten.

Deze regels worden wat uitgebreider toegelicht in de policy. Ik zal de drie belangrijkste punten er even uitlichten omdat je topic niet helemaal voldoet aan de eisen die we hiervoor opgesteld hebben:

Probeer eerst je probleem zelf op te lossen. Lukt het niet om je probleem op te lossen dan kun je een topic openen op GoT. Zorg dat je duidelijk verteld waar je al op gezocht hebt en waarom het resultaat daarvan jou niet verder heeft geholpen. Hierdoor voorkom je dat we je tips gaan geven die je allang geprobeerd hebt; en dat is natuurlijk niet handig :)

Zorg voor een duidelijke topicstart. Zet hierin duidelijke foutmeldingen die je krijgt en informatie die voor ons handig is om je probleem op te lossen. Zorg er ook voor dat je zinnen in duidelijk Nederlands en goed leesbaar zijn opgesteld.

Kies een duidelijke titel. Dit kan vaak erg lastig zijn; maar kijk toch eerst even naar de rest van de topictitels op het forum. Je zult zien dat je meestal het beste het OS of programma tussen blokhaken kunt zetten en daarachter wat er fout gaat. Een goede topictitel moet jouw probleem meteen duidelijk maken.

Ik zie in je topicstart even niet terug wat je zelf al geprobeerd hebt. Heb je bijvoorbeeld al opgestart met de Windows XP cd om alle partities weg te gooien? Verder is het antwoord van jou vraag gewoon met de zoekmachine te vinden; deze gaat dus op slot :)

---
Prozium - The great nepenthe. Opiate of our masses. Glue of our great society. Salve and salvation, it has delivered us from pathos, from sorrow, the deepest chasms of melancholy and hate


Dit topic is gesloten.