PWM schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 14:34:
![]()
Ik heb gewoon een nette "lijst-view". Laat eens zien wat je bedoeld?

Let op de nummering van de files en hoe ze gesorteerd zijn.
Ook als je bijvoorbeeld maar 4 files in die folder hebt, zet hij er 2 in de 1e kolom en 2 in de 2e kolom, ipv gewoon alle 4 onder elkaar.
Die (server) is nog helemaal niet uitJazzy schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 14:38:
Is er nou niemand die met Longorn Server bezig is? Iedereen aan de Vista?
[ Voor 19% gewijzigd door DyStiC op 29-07-2005 14:56 ]
Heeft iemand toevallig ook het probleem dat als je afsluit dat het beeldscherm eerst op standby stand gaat en een halve minuut later de pc pas uit gaat/reboot?
Ennuh ik zie af en toe ook screenies van transparante vensters.. zit dat ook in de beta of komen die van microsoft af en proberen ze ons beetje geil te maken?
[ Voor 53% gewijzigd door Mavvie op 29-07-2005 15:16 ]
Verwijderd
Beste PWM, hierbij mijn excuses, ik was ook er ook een die je niet geloofde, maar ik zie mijn fout nu in , je had gelijkPWM schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 13:48:
Voor de Nvidia folks:
http://download1.nvidia.c...xp_international_whql.exe
Zelf niet getest, heb alleen ATI kaarten
EDIT:
van Bink:
[...]
En dit is natuurlijk gaaf:
[afbeelding]
Ik had deze al eerder gepost, maar toen begon iedereen te huilen dat het een photoshop was (nog gen excuses gezien).
Je kan dus out of the box zoeken in Google. Dat is natuurlijk netjes.
[ Voor 25% gewijzigd door Verwijderd op 29-07-2005 15:42 ]
Staat gewoon in mijn lijst met downloadbare bestanden op http://connect.microsoft.com. Ik nam aan dat die voor iedereen beschikbaar was. Zal wel zijn omdat ik via een andere route betatester ben geworden.
Maar goed, ik download hem en zal eens zien wat het is. Ik vond wel opvallend dat hij Longhorn Server heet en niet Vista:
Welcome to the Windows Vista, Longhorn Server and IE7 Beta Program!
Denk ik wel: Sorry, je had het over de naam. Nee, die zal wel niet final zijn.
Maar goed, ik laat wel horen wat mijn bevindingen zijn.Windows Longhorn Server Beta 1 for x86
Datum 7/27/2005
Grootte 2,452.45 MB
Versie x86
Categorie Build
Mijlpaal 5112
Beschrijving
Windows Longhorn Server Beta 1 for x86
[ Voor 9% gewijzigd door Jazzy op 29-07-2005 15:49 ]
Non taken
Verwijderd
K*t bf 2 vond ik nou juist zo leuk, en UT2004 en Americas Army en GTA SA? Heeft iemand deze spellen getest? Hoe stabiel is Vista nou eigenlijk, crasht ie weleens?prutser001 schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 08:57:
[...]
Hij zal zeker werken, een paar posts naarboven zie je dat Ati vista beta 1 drivers heeft, moet je even zoeken @ www.ati.com, dan zal het wel beter werken dan met de winxp (64bit) drivers.
Battlefield 2 wilde iig niet opstarten.
Straight from Vertigo
Dus ik het heeft ook geen zin voor mij dan? Ik heb een Abit AN8 Fata1ty?(http://www.insanetek.com/index.php?page=abitfatal1tyan8_1) Die heeft nforce 4 chipset...__IcE__ schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 17:46:
nForce drivers zijn er nog niet, ik kan ook niets doen met Vista op't moment
En zijn er drivers voor Soundblaster audigy 2 ZS?
Ik wil namenlijk weten het nou een beetje waard is of niet
Straight from Vertigo
Audigy 2 werkt hier in ieder geval nog niet goed met de drivers die er nu zijn.Deido schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 18:03:
[...]
En zijn er drivers voor Soundblaster audigy 2 ZS?
Ik wil namenlijk weten het nou een beetje waard is of niet
Je kunt gewoon nog terug naar de classic look, die overigens minder classic is dan zoals je gewent ben in XP.Verwijderd schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 17:54:
Hoe zit het precies met de skin; kun je nogsteeds terug naar de Windows 2000 look? En ga je dan terug naar de basis zonder zware grafische extra's, of is de 2000 look als het ware een skin over de zware GUI heen?
Aero vs Classic


Ik heb zojuist de nforce4 netwerkaart aan de gang gekregen, na een hoop gekloot met setups die niet werkt stonden er ineens 2 nvidia drivers in het lijst, 1 van nvidia en 1 van MS. Alle onbekende hardware afgegaan, en uiteindelijk 1 gevonden die dus netwerkkaart blijkt te spelen__IcE__ schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 17:46:
nForce drivers zijn er nog niet, ik kan ook niets doen met Vista op't moment
Xbox
Even the dark has a silver lining | I'm all you can imagine times infinity, times three
de wlan van mn laptop werkt wel, vind het netwerk etc, maar haalt geen ip op van de server, iemand een idee hoe ik dat op kan lossen ?
2e puntje is dat glass-effect, iemand een idee hoe je dat aanzet ? iets zegt me dat dit al eerder gepost is, maar ik heb er over heen gelezen
"From this day to the ending of the world, But we in it shall be remembered -- We few, we happy few, we band of brothers."
Hier stond dat direct aan. Ik denk dat dat aan wordt gezet op het moment dat er genoeg resources zijn of je video kaart het aan kan.DoD Cerberus schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 18:51:
2e puntje is dat glass-effect, iemand een idee hoe je dat aanzet ? iets zegt me dat dit al eerder gepost is, maar ik heb er over heen gelezen
Verwijderd
Xrenity heeft het over het wegdraaien van vensters, dat heb ik wel eens in een preview gezien, maar bij mij doet ie dat niet. Ik draai op een amd 3200+ en een ati 9800 pro. Het glass effect werkte wel al gelijk na de installatie. Hoe kan je het effect van wegdraaiende vensters aanzetten? Ik krijg alleen een effect te zien als ik minimaliseer.Xrenity schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 13:46:
Heb Vista net geinstalleerd en het ziet het erg mooi uit. Het wegdraaien van vensters, het 'glas' effect.. Internet installeren was ook geen probleem.
[ Voor 12% gewijzigd door Verwijderd op 29-07-2005 19:01 ]
mn videokaart is een Ati Mobility Radeon 9200
"From this day to the ending of the world, But we in it shall be remembered -- We few, we happy few, we band of brothers."
Dacht dat volgens MS alles hoger dan een GF5900 direct zou werken?
Xbox
Even the dark has a silver lining | I'm all you can imagine times infinity, times three
Ze deden het eerst wel automatisch, maar omdat ik een conflict had met een oude 2e pci videokaart, doen ze het nu niet meer.. Iemand een idee waar ik het weer kan aanzetten?
@ poster boven me, ik heb een gf5600.. en hij DEED het ook..
zo te zien heeft bijna iedereen hier last van, ik heb het werkend gezien, tis leuk, daarom wil ik t nu weer aan..
[ Voor 29% gewijzigd door blup op 29-07-2005 19:17 ]
Heb hier een 3500 met 6600 en nforce4. Hij doet ook niets spannends. Misschien komt het omdat niet alles van de nforce4 ondersteund wordt.SpeedAddict schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 19:13:
Dat Glass effect werkt hier iig niet. Terwijl het me zo lijkt dat mijn pc er power genoeg voor heeft (3500+ met GF6800GT). Zou het wel werkend willen zien, maar als dat er niet in zit.
Dacht dat volgens MS alles hoger dan een GF5900 direct zou werken?
Shrouded by night, but with steady stride. Colored by blood, but always clear of mind. - AMD 9800X3D - Asus RTX 5090 Astral - PS5
"From this day to the ending of the world, But we in it shall be remembered -- We few, we happy few, we band of brothers."
Hier werkt geen van allenPWM schreef op donderdag 28 juli 2005 @ 12:49:
Deze heb ik nog niet getest:
EDIT:
Nu wel. Explorer wordt er rete instabiel van.
[...]
Deze wel, en die werkt
[...]
Deze weet ik niet, aangezien het out-of-the-box werkte op mijn 9600 mobility 64mb
[...]
Is het trouwens mogelijk om dat Aero gebeuren in XP te krijgen?
edit:
En ik kan Avalon (voor die effectjes) ook niet terug vinden in mijn Vista installatie, zouden zie die pas bij de 2e beta toevoegen?
[ Voor 20% gewijzigd door coady op 29-07-2005 20:19 ]
A real man fears not mortality for it's death, he fears mortality for it's lack of life!
RatPack #814
Dus uitgepakt vanaf andere machine naar een schoon systeem?
-Xbox Gamertag: Dbongers
Verwijderd
Hmmz, jammer dat het enkel 32 bit drivers zijn, heb ik dan weer niks aan
Hopelijk helpen ze de mensen met een nvidia kaart iig aan het Glass effect.
Xbox
Even the dark has a silver lining | I'm all you can imagine times infinity, times three
Weet iemand hoe ik mijn SATA-controller aan de praat kan krijgen?
BTW de andere controller heb ik ook al geprobeerd maar die werkt ook niet. Heb nu ook de 64-bit versie en ik ga nu ff kijken of ik daar meer geluk mee heb met 64-bit drivers.
Master_A
Dat zou ik niet te hard zeggen, er wordt al druk aan gewerkt, kijk maar eens wat ze nu al voor elkaar hebben. Best ver al, ziet er zeer goed uit.Roeligan schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 20:50:
Avalon komt pas in beta 2, aero in XP zal voorlopig niet gaan werken denk.
Avalon is wel aanwezig, dat is nl de engine die voor de GUI zorgt.Roeligan schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 20:50:
Avalon komt pas in beta 2, aero in XP zal voorlopig niet gaan werken denk.
Die bevat 4 lagen: Classic, To Go, Aero Express en Aero Glass.
Aero Glass is de laag die nog niet in beta 1 aanwezig is.
Verwijderd
vaag....
had een icoon naar info over avelon en waar ik dat kon downloaden
dat gedaan en geinstalleerd.. maar kon verder niks meer terug vinden er over,..
PRECIES hetzelfde probleem hierAmiet01 schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 21:40:
Hey ik zit nu met een probleem. Ik heb nu de 32-bit versie al geprobeerd maar krijg em maar niet aan de praat. Het gaat om het bekende SATA probleem. Ik heb hier al gelezen op het forum dat het een aantal mensen al is gelukt om de SATA drivers geïnstalleerd te krijgen. Ik heb een Asus K8VSE Deluxe (VT8237 SATA chip) en wil dus Vista hierop installeren. Ik heb hem vanuit windows gemount; werkt niet. Ik leek wat meer geluk te hebben met het booten vanaf de DVD, maar dan kan ie geen drivers op mijn diskettes vinden terwijl ik wel de goeie heb gedownload (32-bit en 64-bit).
Weet iemand hoe ik mijn SATA-controller aan de praat kan krijgen?
BTW de andere controller heb ik ook al geprobeerd maar die werkt ook niet. Heb nu ook de 64-bit versie en ik ga nu ff kijken of ik daar meer geluk mee heb met 64-bit drivers.
AArgh! Ik heb die southbridge ook.Waarom nou altijd ViaBliep schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 21:53:
[...]
PRECIES hetzelfde probleem hierWeet iemand er al wat op?
Xp 64 kon ik ook al niet installeren door gare sata drivers die niet herkend worden.
Verwijderd
Ik wilde ook Vista installeren... kreeg na de eerste reboot een BSOD. Ik heb een Promise SATA 150 TX2Plus controller. De diskette erin gedaan maar kon geen drivers vinden. GrrrrrBliep schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 21:53:
[...]
PRECIES hetzelfde probleem hierWeet iemand er al wat op?
Bleek nou, de drivers staan in mappen op de diskette. Dus Win98, Winxp enz. De XP drivers gecopierd op een andere diskette en toen zag vista setup ze wel. Misschien dat eens proberen.
Het ligt misschien aan mij maar op die pagina zie ik geen netwerk en audio drivers ?
Verwijderd
daar blijft hij een hele poos bij bezig en uiteindelijk krijg ik de melding dat hij het niet gelukt is en dat ik na een restart het opnieuw moet proberen, maar als ik het opnieuw probeer, gebeurt er hetzelfde.
32 bits, en iso gemount.
tips?
bij deze scherm dus http://gallery.damn.be/v/...b7c00907bbcca18f4be53b41c
[ Voor 28% gewijzigd door Verwijderd op 29-07-2005 22:46 ]
ik ga het proberenVerwijderd schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 22:01:
[...]
Ik wilde ook Vista installeren... kreeg na de eerste reboot een BSOD. Ik heb een Promise SATA 150 TX2Plus controller. De diskette erin gedaan maar kon geen drivers vinden. Grrrrr
Bleek nou, de drivers staan in mappen op de diskette. Dus Win98, Winxp enz. De XP drivers gecopierd op een andere diskette en toen zag vista setup ze wel. Misschien dat eens proberen.
edit:
oplossing gevonden!!!!
Je moet dus gewoon die files die in het /winXP mapje staan los op de diskette/cd zetten
[ Voor 12% gewijzigd door Bliep op 29-07-2005 22:58 ]
Forceware 75.03 Vista: http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1142
Verwijderd
Graag gedaan. Dat zei ik jeBliep schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 22:50:
[...]
ik ga het proberenalvast bedankt
edit:
oplossing gevonden!!!!
Je moet dus gewoon die files die in het /winXP mapje staan los op de diskette/cd zetten
[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 29-07-2005 23:17 ]
Irritantigheidje: Ik heb Nvidia;s netwerkdriver uit vista's lijst geinstalleerd en nu werkt bijv. msn wel!! maar zowel IE7 als Firefox "wachten op reply" errug vervelend. tot op heden verder leuk os, ik zie echter niks van wegdraaiende vensters oid
64bits versie dus.
Edit: zou ik beter af zijn door de 32bits te installeren . . . . . . . . . ?
[ Voor 10% gewijzigd door Bornin op 29-07-2005 23:24 ]
Non taken
Ik probeer dus een dualboot te maken met win2000 sp4... Moet opzich lukken. Maar dat is nog niet eens het probleem.
Als ik de partitie wil selecteren krijg ik steeds de foutmelding dat mijn partitie te klein is. Man dat ding is 10GB groot ! Weet iemand hoeveel ik wèl nodig heb?
verder werkt msn, wegdraaiende vensters en alles wat ik wil
(radeon 9700 mobility, travelmate 292lmi)
Non taken
Verwijderd
Installatie duurde inderdaad erg lang.
10 GB is ongeveer de hoeveelheid die je nodig hebt. Er is trouwens een FAQ over gemaakt:Bliep schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 23:30:
OK, nieuw probleem
Ik probeer dus een dualboot te maken met win2000 sp4... Moet opzich lukken. Maar dat is nog niet eens het probleem.
Als ik de partitie wil selecteren krijg ik steeds de foutmelding dat mijn partitie te klein is. Man dat ding is 10GB groot ! Weet iemand hoeveel ik wèl nodig heb?
Maar dat wist je natuurlijk al want dit is gewoon te lezen om de beta-nieuwsserver waar alle beta testers toegang toe hebben.We have several quidelines or limiting factors for Beta 1 disk
configuration. Below is a basic in-depth description of what Setup requires
in order to not only see a disk/partition as available, but be able to
install it. It also includes some of the mitigating factors and reasons for
partition requirements.
Why are my partitions marked as Unavailable?
LH Setup may deem a disk/partition/volume as "Unavailable" for installation
for any number of reasons; here are the most popular ones:
- Partition/volume too small?
The partition you are attempting to install to is not large enough to
install the Windows operating system. Even if you were to format this
drive, you still would not have enough space. There is only one option in
this case to make the partition available for installation:
a. Reconfigure your disks so that drive is larger (this includes extending
disk)
- Partition/volume doesn't have enough free space on it?
The partition you are attempting to install to does not have enough free
space to install the Windows operating system. There are two options in
this case to make the partition available for installation:
a. Remove unnecessary/unwanted files that may be taking up excessive space
b. Extend the disk so there is more room
- Unsupported file system?
The volume in question is formatted with a valid file system other than
NTFS; LH cannot be installed to any OS other than NTFS. In this situation,
when the user has clicked on such a volume, then Setup's user interface will
display a message at the bottom of the screen explaining this. There is one
option in this case to make this volume available for installation:
a. If the volume is formatted with a FAT/FAT32 file system, convert the
file system to NTFS.
- Unsupported dynamic volume?
The volume in question is a dynamic volume and is not one the kind of
dynamic volume that Setup supports for installation. Specifically, LH can
only be installed onto a simple dynamic volume that spans one physical disk
extent and is associated with a partition entry in its disk's partition
table. In this situation, when the user has clicked on such a volume, then
Setup's user interface will display a message at the bottom of the screen
explaining this. If the volume is a simple dynamic volume and only spans
one physical disk extent, but it isn't associated with a partition entry,
then there is one option that will make this volume available for
installation:
a. Use diskpart.exe's "retain" command to associate the volume with a
partition entry; then reboot the computer and re-launch Setup.
- Disk disabled in or unsupported by computer's BIOS?
The partition/volume/unallocated space sits on a disk that is either
"disabled" in BIOS or not bootable by the computer's BIOS. In this
situation, when the user has clicked on such a partition/volume/space, then
Setup's user interface will display a message at the bottom of the screen
explaining that the disk was either uninitialized at some point since the
computer was last rebooted or that the disk is not supported by the BIOS.
There is only option in this case to make the space available for
installation:
a. Reboot the computer and enter the computer's BIOS configuration menu;
enable the disk/controller in question.
- Disk was uninitialized at some point since the computer was rebooted?
The partition/volume/unallocated space sits on a disk that was uninitialized
at some point since the computer was last rebooted. In this situation,
Setup simply does not have the information it needs to verify that the disk
is bootable by your computer's hardware. Instead of allowing the user to
start an installation that might fail later on, Setup marks this disk space
as being unavailable. In this situation, when the user has clicked on such
a partition/volume/unallocated space, then Setup's user interface will
display a message at the bottom of the screen explaining that the disk was
either initialized at some point since the computer was last rebooted or
that the disk is not supported by the BIOS. There is only option in this
case to make this space available for installation:
a. Make sure that the disk has been initialized: this can be accomplished
by explicitly initializing the disk in an existing OS's "Disk Management
Console" or by creating at least one partition on the disk (this latter
option can be done in Setup's UI). Next, reboot the computer and re-launch
Setup.
Please note that disk reconfiguration options are only available in Setup's
UI if you are booted from installation media or network. These options are
not available when Setup is launched from within a downlevel* operating
system.
Terms:
*downlevel - You are attempting to install from a previous version of
Windows including previous Longhorn builds. Some examples of this include
doing a network install from Win2k, Win2k3, and Longhorn. An example of a
non-downlevel install include booting from media (CD/DVD) or network (PXE).
Does my partition really have to have X GB free to install LH?
Almost certainly. There are no known issues with LH Setup's disk space
usage estimates. Setup's logs may hold more information
($WINDOWS.~BT\Sources\Panther\setupact.log will probably be most useful if
it's already been written to disk on your system) about how much space is
required on your system.
So what space is required by LH Setup? Depending on your installation
scenario, Setup may require some or all of these:
a.. Space to locally store Setup's binaries.
b.. Space for Setup's temporary files and logs.
c.. Space for the upgrade engine's temporary files.
d.. Space to locally store the main Windows image (a.k.a. the WIM).
e.. Space to locally store the WinPE image.
f.. Space to locally (and temporarily) install WinPE.
g.. Space to create a pagefile for WinPE (256 MB on 32-bit platforms, 512
MB on 64-bit platforms).
h.. Space to install the main Windows image.
Please note that Setup may need and/or use space on a drive other than the
one selected for installation. For example, if Setup is started from an
existing OS other than WinPE, then WinPE is temporarily installed onto the
computer's system volume. All of Setup's temporary files, the local copies
of the WIMs, and the temporary WinPE image are deleted when Setup is
canceled or has successfully completed.
If you're interested to know how big the main Windows image is, you can use
ximage.exe to peek inside the install.wim/installN.swm on the installation
media or install share from which you launched LH Setup. You can find a
copy of ximage.exe in a razzle environment or under the bin\imaging
directory on LH build release shares. Once you've found ximage.exe and the
install.wim you'd like to look at, just launch a command prompt and run:
<ximage_path>\ximage.exe /dir <wim_path>\install.wim
In ximage's output, look for the TOTALBYTES tag; for example:
5219830014
In this example, the install.wim-when uncompressed-will consume at least
5219830014 bytes, or 4.86 GB. Note that we say at least, as this is the
inherent size of the files in the image, not the disk space that the files
will consume when installed on your disk. You must also take into account
your drive's cluster size, for instance.
LH Setup and Drive-letter Assignments
Many computer users take drive letters for granted. Many computer users
might not understand that drive-letter assignments are part arbitrary and
part OS-dependent. Don't want to be one of those users? The following
explanation will help you figure out what the drive-letter assignments in a
new LH Beta 1 installation will look like...
If you are performing an unattended clean install of Beta 1 LH...
Your unattend.xml's DiskConfig section will take priority; your new LH
installation will use all drive letter assignments explicitly specified by
this section. If your DiskConfig section does not specify a drive letter
for the drive you're installing LH onto, then it will be assigned C:. The
assignment of letters to all other drives (including removable devices) will
be left up to the default behavior of the LH mount manager. Because the LH
mount manager does not automount all partitions by default on Server SKUs,
it's possible for partitions not explicitly assigned a drive letter to end
up unmounted in a new LH Server installation.
If you are performing an upgrade to Beta 1 LH...
All drive-letter assignments in the OS being upgraded will be preserved.
If you are performing an attended clean install of Beta 1 LH...
The drive-letter assignments that show up in Setup's UI (on the drive
selection screen) will be the drive-letter assignments that show up in your
new LH installation. This means that the new LH installation will not
necessarily see the install drive as C:. Drive letters for (most) removable
devices (i.e. CD/DVD drives, etc.) will also be migrated to the new LH
installation from the OS from which you launched LH Setup. As for drives
that were not mounted in the OS from which LH Setup was launched, assignment
of drive letters will be left up to the default behavior of the LH mount
manager. As mentioned above, this means it is possible for certain
drives/partitions to end up unmounted in a new LH Server installation.
Thanks,
Vinnie
Windows Core Operating Systems Dept.
Setup/Deployment Team
Ik heb hem ook geïnstalleerd op een partitie van 10GB, dus dat zou voldoende moeten zijn.Bliep schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 23:30:
OK, nieuw probleem
Ik probeer dus een dualboot te maken met win2000 sp4... Moet opzich lukken. Maar dat is nog niet eens het probleem.
Als ik de partitie wil selecteren krijg ik steeds de foutmelding dat mijn partitie te klein is. Man dat ding is 10GB groot ! Weet iemand hoeveel ik wèl nodig heb?
Jazzy schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 00:05:
[...]
10 GB is ongeveer de hoeveelheid die je nodig hebt. Er is trouwens een FAQ over gemaakt:
[...]
Maar dat wist je natuurlijk al want dit is gewoon te lezen om de beta-nieuwsserver waar alle beta testers toegang toe hebben.

15GB zal ik dan maar is gaan proberen, hopen dat dat werkt
Voor de rest draait hij heel behoorlijk hier, alleen de driver van mijn geluidskaart (Onboard AMD-8111 AC'97) zijn nogal ondermaats (alleen simpele volume slider, geen S/PDIF uitvoer)
Verder ben ik het er mee eens dat de installatie nogal lang duurde, nou geef ik daar niet zoveel om, alleen kon je bij het 2e deel (na het rebooten van de PC) niet meer zien hoe ver hij nou was, als ze nou gewoon verder gingen met die progressbar uit het 1e deel was het nog wel te behappen, maar na 30 minuten op hetzelfde scherm met die vol/leeglopende balk ga je toch wel twijfelen of ie nog wel wat doet.
Ja ik heb het zelfde probleem,Verwijderd schreef op vrijdag 29 juli 2005 @ 22:44:
uhm na de installatie moet ie rebooten. krijg daarna een 'completing installation, do not restart your computer'-scherm.
daar blijft hij een hele poos bij bezig en uiteindelijk krijg ik de melding dat hij het niet gelukt is en dat ik na een restart het opnieuw moet proberen, maar als ik het opnieuw probeer, gebeurt er hetzelfde.
32 bits, en iso gemount.
tips?
bij deze scherm dus http://gallery.damn.be/v/...b7c00907bbcca18f4be53b41c
misschien ligt het aan de sata drivers of aan de dual boot.
Ik laat het wel weten,
morgen eens flink tweaken om te kijken hoe ik dit kreng aan het werk krijg.
Pff wat duurt dat installeren lang zeg...
Ik d8 dat Vista juist deze installeer tijd zou reduceren

Tot zover zijn mijn ervaringen met Vista niet positief.
Verwijderd
Juist dan zou je zeggen dat het naar behoren zou moeten werken. Alhoewel het betreft een Beta versie.
Als ik dan de klok van mijn laptop vergelijk met die van Vista in de Virtuele PC dan verschilt die een minuut of tien later bijna 5 minuten of meer!
Zijn er al mensen die hier meer ervaring mee hebben?
Met het driver pack van Virtual PC geïnstalleerd loopt het wel iets beter . . . maar de Virtuele CPU hikt vaak op 100%, terwijl de echte CPU niets te doen heeft . . .
Even wat meer info van mijn kant. Ik heb Vista dus draaien in Virtual PC 2004 SP1 op een HP Notebook NC6120 (PM1.6GHz, 512MB). Het gast OS is Windows XP Prof US SP2 met alle Updates.
Ik heb TaskManager nu gestart binnen Vista en hij hikt ontzettend. Staat vrijwel continue op 100% en ik heb ook de Kernel tijden zichtbaar gemaakt in de TaskManager (de rode lijn in de grafiek). De Kernel tijden zijn vrijwel 100%.
Ik zal eens gaan kijken of ik binnen Virtual PC iets kan aanpassen . . .
Ok, ik had de netwerk kaart binnen Virtual PC uitgeschakeld. Dit om te voorkomen dat Vista iets zou doen op mijn netwerk . . . dat blijkt een probleem te zijn voor Vista. Met de netwerk kaart ingeschakeld doet hij wel redelijk zijn best om over te komen als een volwaardig OS. Het hikt hier en daar, maar dat komt denk ik bij mij voornamelijk omdat ik hem binnen een Virtuele omgeving draai.
Vooralsnog dus werkt het wel onder Virtual PC 2004.
[ Voor 60% gewijzigd door DJ op 30-07-2005 01:10 ]
Als er geen Religie's zouden zijn, dan waren we allemaal gewoon mensen geweest
Cisco & Ubiquity powered network
Heb geprobeer via appearances > icons, maar dat werkt niet
Ook de DPI instelling wijzigen haalt niks uit
* eerst crash ook al gehad. geen idee waardoor. tijdens afsluiten IE7 kreeg ik een herstart. misschien de videodrivers
[ Voor 26% gewijzigd door Phusebox op 30-07-2005 09:57 ]
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
Ik draai hem ook Virtueel, maar dan met Vmware. Zonder hik of stoot, misschien ook maar eens Vmware proberen? Misschien werkt het dan wel.[b][message=23876982,noline]
edit:
Ok, ik had de netwerk kaart binnen Virtual PC uitgeschakeld. Dit om te voorkomen dat Vista iets zou doen op mijn netwerk . . . dat blijkt een probleem te zijn voor Vista. Met de netwerk kaart ingeschakeld doet hij wel redelijk zijn best om over te komen als een volwaardig OS. Het hikt hier en daar, maar dat komt denk ik bij mij voornamelijk omdat ik hem binnen een Virtuele omgeving draai.
Vooralsnog dus werkt het wel onder Virtual PC 2004.
Verwijderd
[ Voor 73% gewijzigd door elevator op 30-07-2005 10:45 ]
Verwijderd
Ik moet dus mn raid drivers installeren maar ik zie nergens de optie om die te laden
Dit werkte voor mij iig met de 64-bit editie. Zal ook vast wel werken met de 32-bit.
Master_A
Oftewel: Als je problemen hebt met je installatie van drivers e.d. - open even een nieuw topic.
Ik zie het nut tegenover xp nog niet zo in.
Geen idee eigenlijkjessevl schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 10:58:
Wat zijn nou de voordelen van winvista? wat is er nou bijgekomen behalve een overdreven zware gui?
Ik zie het nut tegenover xp nog niet zo in.
Verwijderd
[ Voor 95% gewijzigd door Verwijderd op 30-07-2005 11:31 ]
Master_A
Een eindje terug staan de links. Wel ff lezen he!Amiet01 schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 11:45:
Ik heb hier weleens zien langskomen dat de mooie effecten enzo (avalon of hoe het ook heet) werkten bij sommigen van jullie. Ik heb een Geforce 6600GT en wil graag ook transluency enzo hebben. Het ziet er op dit moment gewoon uit als windows XP met een andere thema. Dat is denk ik niet de bedoeling en ik wil die draaieffecten enzo ook. Ik heb de 77.72 64-bit drivers geinstalleerd.
Iemand al games aan de praat gekregen btw. Doom 3 net zonder succes geprobeerd. Maar dat was natuurlijk te verwachten.
Tijdens dxdiag krijg ik ook een error bij het testen van d3d met dx9 interfaces. Dx9 installeren helpt niets.
Shrouded by night, but with steady stride. Colored by blood, but always clear of mind. - AMD 9800X3D - Asus RTX 5090 Astral - PS5
BTW ik heb de 64-bit drivers voor mijn videokaart nodig dus die links die eerder zijn gepost werken toch niet. Moet je perse drivers hebben die LDDM ondersteunen? En waar kun je de effecten eigenlijk aanzetten, want ik kan nix vinden. Ook nix over de transparantie. HELP!!!!
Master_A
Download de driversetup van Creative.com, pak 'm uit met WinRAR (Ja het is een exe, maar WinRAR doet daar niet moeilijk over) en installeer ze met de hand uit vanuit de device manager.Verwijderd schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 11:30:
Zit meer op Audigy 2 drivers te wachten. Kom op creative, je kan het
Battlefield 2 werkte probleemloos bij mij, ik kon zelfs online spelen terwijl ik via internet explorer het internet niet aan de praat kreeg.rajackar schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 11:49:
[...]
Een eindje terug staan de links. Wel ff lezen he!
Iemand al games aan de praat gekregen btw. Doom 3 net zonder succes geprobeerd. Maar dat was natuurlijk te verwachten.
Nadat ik Vista had geinstalleerd vanaf dvd, kon ik mijn windows xp installatie niet meer bereiken, in het scherm waar je kiest welke windows installatie je wil opstarten gaf hij een error. Ondertussen heb ik Windows XP dus weer opnieuw geinstalleerd, nu kan ik de Vista installatie niet meer bereiken. Vrij frustrerend
Avast antivirus doet het prima. En hij is nog gratis ookbluecupra schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 12:04:
Heb het ook geinstalleerd. Alleen krijg ik met geen mogelijkheid een virusscanner geinstalleerd. In Vista zit een optie om een 90 dagen trial versie te installeren van diversen leveranciers. Helaas geven al deze aan niet compatible te zijn met Vista...
Je moet alleen web-shield uitzetten. Onder XP geeft dat geen problemen maar onder vista staat heel internet uit
Shrouded by night, but with steady stride. Colored by blood, but always clear of mind. - AMD 9800X3D - Asus RTX 5090 Astral - PS5
Als ik hem wil instaleren onder Vmware zegt hij als hij de bestanden wil overzetten dat er geen locally attatched HD is, hoe fix ik dit?Xfix schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 10:19:
[...]
Ik draai hem ook Virtueel, maar dan met Vmware. Zonder hik of stoot, misschien ook maar eens Vmware proberen? Misschien werkt het dan wel.
Je moet even handmatig een NTFS partitie aanmaken met een partitie manager. Daarna werkt het wel.m00n schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 12:24:
[...]
Als ik hem wil instaleren onder Vmware zegt hij als hij de bestanden wil overzetten dat er geen locally attatched HD is, hoe fix ik dit?
Draait overigens prima onder VMware.
Alleen nog even drivers zoeken voor de soundcard
To crash with a Volvo is extremely safe..... if you’re sitting in a Saab
Die van een paar blz. terug zijn alleen voor 32-bit
[ Voor 24% gewijzigd door kavorka op 30-07-2005 13:05 ]
In een ander topic schrijf je het volgende:elevator schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 10:48:
Ik zie hier een aantal vragen een aantal keer terug komen - zoals ook in de topic waarschuwing staat aangegeven horen die in een apart topic thuis.
Oftewel: Als je problemen hebt met je installatie van drivers e.d. - open even een nieuw topic.
Dus wat is het nu? Een nieuw topic of toch hier posten?elevator schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 11:54:
OK - zullen we terug on topic gaan hier?
Als je wilt discussieren en dergelijke over Vista loopt er in Windows Operating Systems ook een groot Vista topic - juist de probleem topics hebben we er eventjse uitgehaald omdat het anders wel heel onoverzichtelijk wordt
Ik zal mijn vraag hier iig alvast stellen:
Heeft iemand de netwerkkaart van de nforce 2 al draaiend gekregen? Krijg de kaart met geen mogelijkheid aan de praat en heb dus ook geen internet onder Vista
Ervaringen, tips en trucs uitwisselen, nieuwtjes, screenshots, discussies over het hoe, wat en waarom e.d. mogen hier.
Problemen als 'Mijn SATA driver wordt niet herken dus krijg ik het niet geinstalleerd' zien we liever in een apart topic omdat als je een topic als deze hiermee gaat vervuilen mensen door die informatie moeten terwijl het ze misschien wel niet interesseert.
Als het niet duidelijk is stel ik voor dat je me even mailed, via ICQ of MSN contacteert of een topic opent in Lieve Adjes of [FORUM=0]forum 0[/FORUM]
Hoe dan? Ik heb Vmware Workstation 5 maar ik krijg hem niet of nauwelijks aan de prraat. Ik kreeg hem niet geformatteerd dus eerst XP geinstalleerd en nu doen me drivers het niet( netwerkkaart, videokaart en geluidskaart)Xfix schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 10:19:
[...]
Ik draai hem ook Virtueel, maar dan met Vmware. Zonder hik of stoot, misschien ook maar eens Vmware proberen? Misschien werkt het dan wel.
[ Voor 22% gewijzigd door pretpik op 30-07-2005 14:02 ]
PSN: pretpikkie Xbox Live: Pretpik Steam: Pretpik [NL]
Verwijderd
Voor iederéén die het nog niet weet windows Vista Beta 1 ondersteund geen installatie op raid! Op ver schillende fora (msnf.org/iexbeta.com) word dit nog eens benadrukt. Ik had zelf het probleem ook en de loaddriver optie staat op de partitie pagina van de installatie, alleen als je raid gebruikt krijg je een error voor dat je deze pagina kan bereiken, behalve als je de installatie van uit windows xp begint, alleen dan is de loaddriver optie 'greyed out'.Verwijderd schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 10:34:
Iemand die nu al weet hoe ik drivers laad voor de installatie?
Ik moet dus mn raid drivers installeren maar ik zie nergens de optie om die te laden
Edit:
Implantatie voor SATA controllers is ook erg slecht op het moment!
[ Voor 6% gewijzigd door codeneos op 30-07-2005 14:55 ]
http://www.tweakers.net/gallery/119170/sys
Guild Wars draait hier zonder problemen. het draait (zoals ik zo snel kon zien) prima, nog weinig performance verlies.Adw schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 12:17:
[...]
Battlefield 2 werkte probleemloos bij mij, ik kon zelfs online spelen terwijl ik via internet explorer het internet niet aan de praat kreeg.
Nadat ik Vista had geinstalleerd vanaf dvd, kon ik mijn windows xp installatie niet meer bereiken, in het scherm waar je kiest welke windows installatie je wil opstarten gaf hij een error. Ondertussen heb ik Windows XP dus weer opnieuw geinstalleerd, nu kan ik de Vista installatie niet meer bereiken. Vrij frustrerend
Verwijderd
Ah oke bedanktcodeneos schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 14:53:
[...]
Voor iederéén die het nog niet weet windows Vista Beta 1 ondersteund geen installatie op raid! Op ver schillende fora (msnf.org/iexbeta.com) word dit nog eens benadrukt. Ik had zelf het probleem ook en de loaddriver optie staat op de partitie pagina van de installatie, alleen als je raid gebruikt krijg je een error voor dat je deze pagina kan bereiken, behalve als je de installatie van uit windows xp begint, alleen dan is de loaddriver optie 'greyed out'.
Edit:
Implantatie voor SATA controllers is ook erg slecht op het moment!
Verwijderd
Probleem op dit moment is het geluid:
Ik maak gebruik van de soundstorm chip van mijn Nforce2 chipset. Van de nvidia site de beta-audio drivers voor Vista gedownload en geinstalleerd. Toch heb ik last van wat tikjes in het geluid (maak gebruik van de SPDIF uitgang). Hebben meer mensen hier last van?
Voor mijn netwerk-kaart maak ik gebruik van de Marvell Gigabit network-drivers: geen probleem hiermee.
Een 2e probleem is het afsluiten van Vista: het blijft op een gegeven moment gewoon hangen en de pc start niet opnieuw op af sluit niet af. ook hier: meer mensen met vergelijkbare problemen?
Ga nu nog even proberen om te kijken of BF2 wilt werken.
Verwijderd
Hier staan de drivers voor de 32-bit versie:kavorka schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 13:02:
ik krijg met newerkkaart niet aan de praat (nvidia nforce 3). 64-bit draai ik, zijn er al drivers voor?
Die van een paar blz. terug zijn alleen voor 32-bit
http://www.nvidia.com/object/winvista_32bit_beta1.html
en hier voor de 64-bit:
http://www.nvidia.com/object/winvista_64bit_beta1.html
Verwijderd
Same problem here! Ook met ATI kaart en de ATI vista driversBlowFish schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 17:07:
battlefield 2 schiet er bij mij bij hyet opstarten uit. Ik dacht dat dit weldegelijk aan vista lag. mensen met ATi kaart die battlefield wel kunnen draaien (32bit)
Verwijderd
En wie heeft dat bepaald? Je moet voor zover ik weet MSDN subscriber zijn om het te kunnen downloaden, en dat kost knaken.MaZo schreef op zaterdag 30 juli 2005 @ 16:59:
Voor de mensen die IE7 beta 1 willen testen op hun huidige installatie (moet op een Engels OS geïnstalleerd worden), de beta is hier te vinden!
En nee, dit is geen warez.
Als Microsoft wil dat iedereen het kan downloaden en gebruiken, dan maken ze het wel beshikbaar op hun eigen website.If you are a Web or software developer and want to test Internet Explorer 7 Beta 1, you can access it via your MSDN subscription, or if you don’t have an MSDN subscription you can join MSDN now.
Bovendien is de desbetreffende website een 'officiële' Windows community website.
[ Voor 30% gewijzigd door MaZo op 30-07-2005 17:50 ]
Verwijderd
Vroeger heb ik de Pre-Alpha eens geinstalleerd en daar stond op het bureaublad rechts een klok over de hele hoogte van het scherm en daaronder stonden nog wat leuke stats enzo, kan je dat terugzetten?
Ik weet me eerlijk gezegd niet wat ik me bij het "glas-effect" moet voorstellen, maar ik draai de Vista compatible Nvidia drivers en de TweakVista utility ook gedraaid.
Als iemand me het glaseffect kan uitleggen graag
Over de vele vragen van Nvidia (32bit) vista drivers. Gewoon naar de site gaan en zoeken naar Vista, krijg je ze automatisch.
Oja nog een probleempje, die grote half opengeklapte folder icoontjes werken niet bij mij? Hoe krijgen jullie dat precies voor mekaar. Ik krijg gewoon hele grote zwarte vierkanten (ook bij kleinere weergave soms zwarte vierkantjes)
[ Voor 19% gewijzigd door RUFFNECK op 30-07-2005 17:55 ]
Verwijderd
Wel, het is natuurlijk gratis voor studenten, maar blijkbaar heeft MS voorlopig besloten Vista en IE7 nog niet beschikbaar te maken op MSDNAA. Spijtig, ik zit te popelen en wil geen illegale dingen doen[b][message=23879601,noline]En wie heeft dat bepaald? Je moet voor zover ik weet MSDN subscriber zijn om het te kunnen downloaden, en dat kost knaken.
En Foobar2000 is niet meer te selecteren als die in de system tray is geweest (overal waar je op klikt gaat "door Foobar heen" naar het programma er onder, zo komt er bijv. ineens een folder omhoog). Dit is op te lossen door Transperancy aan te zetten onder Preferences-->Display-->Default User Interface, maakt niet uit hoe ver je de slider doet.
Dit topic is gesloten.
Beperk dit topic aub tot tips en ervaringen met Vista/Longhorn. De discussie over hoe je de laatste beta illegaal kan verkrijgen is niet nodig.


Pure technische 'probleem vragen' worden vanaf nu zonder verdere waarschuwing verwijderd.