Dit is helemaal geen grootspraak maar gewoon een feit en dat ga ik verder niet verdedigen! Als je het forum echt eens zou lezen zou je wel weten dat er meer komt dan de zogenaamde amateur-hoster. Je kunt het forum ook lezen zonder lid te zijn dus zeggen dat je geen lid bent zegt helemaal niet dat je nooit komt kijken. Ik heb ook nergens gezegd dat er alleen maar mensen komen voor informatie en om te leren maar er komen dus ook zeker mensen om informatie en ervaringen te delen want zo kun je het forum ook gebruiken natuurlijk.
Dit is typisch weer zo'n geval van "wij komen niet op wht want wij zijn professioneel" en slaat natuurlijk helemaal nergens op. Echt een Nederlandse mentaliteit om kennis vooral niet te delen maar vooral voor jezelf te houden en je overal te goed voor voelen.
Dat je niet op bepaalde forums komt ok maar ga niet zeggen dat je dat niet doet omdat je zogenaamd alles al weet en zeer professioneel bent. Dat komt op mij namelijk niet zo intelligent over aangezien een intelligent mens elke dag wel leert en wil leren. Dit doe je overigens wel makkelijker zonder oogkleppen op. Je kunt van alles en iedereen leren en jezelf kennis ontzeggen op basis van vooroordelen is niet zo slim.
Het is je eigen keus om niet op wht te komen en daar heeft niemand problemen mee maar de reden die je daarvoor aangeeft is niet juist en stikt van de vooroordelen. Jammer, maar het is inderdaad je eigen keuze dus prima.
Wat is overigens het verschil om een vraag te stellen in een forum zoals dit of wht, het antwoord zoeken door gebruik van google of het antwoord halen uit een boek of leren van een ander persoon? Valt dit allemaal onder amateurisme?

En op welke manier leer je dan eigenlijk "professioneel" te worden? Door eerst die in Nederland hele lange weg van vooroordelen te doorstaan en dogmatische regeltjes van de gevestigde orde aan te nemen?
Het gaat mij hier allang niet meer om wht maar meer om hoe sommigen uit de losse pols bepalen wat nu eigenlijk wel en niet professioneel (lees: goed of slecht)is. Kom nu aub eens met feiten! Bigs, waar zit deze zogenaamde "professionaliteit" dan bij jullie? Doordat jullie alle kennis al in huis hebben en nooit meer het internet op hoeven om kennis te vergaren? Voor velen worden jullie bij voorbaat al bestempeld als niet professioneel aangezien jullie maar met tweeen zijn en het ontwijken van een forum als wht maakt je echt niet gelijk professioneler. Dit is een serieuze vraag.
Overigens, wiljedatikinjemond.com heeft ook een heel erg professionele uitstraling inderdaad.
Weet dat jullie twee voor mij ook vallen onder de bedrijfjes die ik oa probeer te verdedigen. Jezelf weghouden van wht veranderd daar in mijn ogen helemaal niets aan. De fout die wordt gemaakt is dat groot en klein in dit geval staan voor goed en slecht terwijl dit natuurlijk wel een heel erg achterhaalde gedachte is. Een klein bedrijfje zoals jullie (Bigs) kan heel erg goed functioneren in deze maatschappij maar het wordt je natuurlijk niet makkelijker gemaakt door gedachtes/gevoelens die je notabene zelf lijkt te verspreiden.
[
Voor 31% gewijzigd door
Iken374 op 28-04-2004 11:36
]