PVOutput 10x Longi 360wp zo PSN: Yamy_Daffy
Ik ga morgen met Acer bellen dat ik toch een nieuwe eis ipv dat mijn eigenlijk gerepareerd wordt en als ik heb binnen heb dan wil ik best een review schrijven en op die got-notebook-review site met benchmarks posten.greenlizzard schreef op 04 april 2004 @ 18:37:
Kunnen de mensen die de 1501lmi al hebben niet een review maken, wegens een tekort aan reviews op het web? Ik denk dat er onder een paar jullie wel een goed getalenteerde reviewer schuilt.
Heb het zelf nog niet eerder gedaan dus post even wat jullie belangrijk vinden.
Verder over de benchies; is het dan gebruikelijk om alle achtergrond processen (een msn een virusscanner) en services uit te schakelen of juist niet? Verder ben ik niet van plan om overclock dingen te testen.
De grootste Nederlandstalige database met informatie over computers met zoekfunctie!!
De laatste 2 dagen doet hij dat niet meer, zonder dat ik iets aan de config heb veranderd.
Iemand een idee waar dat aan kan liggen?
(maakt niet uit of hij op netstroom loopt of op de batterij en ook als hij uit stand-by stand komt)
Zijn er inmiddels meer die xp pro er succesvol op hebben gekregen? Ik wil dit namelijk ook gaan doen, maar ben voorzichtig omdat ik niet weet of ik alle drivers hebal is het maar omdat het fat32 partities zijn
@greenlizzard:
Ik heb inmiddels mijn benchmarks toegevoegd op de site van aikeleer:
http://aikeleer.dezeserver.nl/benchmarks/show/25
Zit bij winxphome dan niet fat32 to ntfs oid? bij win2k en xp pro zit dat volgens mij wel.boots schreef op 05 april 2004 @ 16:23:
is het maar omdat het fat32 partities zijn
De grootste Nederlandstalige database met informatie over computers met zoekfunctie!!
Verwijderd
geen verdere vragen, bedankt niels99
[ Voor 42% gewijzigd door Verwijderd op 05-04-2004 18:52 ]
Ja ik geloof dat het ook heel simpel met Dos kan, maar dan doe ik het gelijk wel als ik pro erop gooi, bedankt.pietje63 schreef op 05 april 2004 @ 17:11:
[...]
Zit bij winxphome dan niet fat32 to ntfs oid? bij win2k en xp pro zit dat volgens mij wel.
Bedankt voor de info, zal het van de week zelf ook gaan doen, heb jij er gelijk ntfs van gemaakt, en heb jij die D:\ ook verwijdert?BzR schreef op 05 april 2004 @ 17:20:
Ik heb winxp pro erop zonder problemen, als je de drivers download van de acer ftp(staat wat post terug een linkje) en die installed dan werkt alles zo als het hoort te werken.
Stuk beter die 7200 rpm, ik had alleen ergens gelezen dat ze het niet gauw zo verkochten vanwege hitteproblemen, misschien kan jij dat ons laten weten?Verwijderd schreef op 05 april 2004 @ 18:50:
ben er eindelijk uit, ik ga morgen de Acer Aspire 1501LMi bestellen bij de laptopper. (met de 7200 rpm 60 gb schijf) (http://www.de-laptopper.nl/index.php?file_id=2454)
geen verdere vragen, bedankt niels99
Ik heb trouwens ineens geen last meer van het Powernow wat niet meer werkt.
[ Voor 15% gewijzigd door boots op 05-04-2004 19:48 ]
Verwijderd
Oeps de laptop bij delaptopper is excl btw
[ Voor 10% gewijzigd door Verwijderd op 05-04-2004 22:27 ]
Verwijderd
dat zal ik zeker doenboots schreef op 05 april 2004 @ 19:46:
Stuk beter die 7200 rpm, ik had alleen ergens gelezen dat ze het niet gauw zo verkochten vanwege hitteproblemen, misschien kan jij dat ons laten weten?
ik heb hem net besteld, en hoop hem deze week nog binnen te krijgen
en wat betreft het OS, kan iemand me helpen met het installeren van WinXP Pro?
heb de cd (legaal
bedankt
Verwijderd
Anyway, nu heb ik zo'n audigy2 NX. Prima geluid nu. Alleen heb ik nog wel een beetje last van pops en kliks. Vooral bij het dvd kijken.
Moet ik wel zeggen dat dat er een scanner op zit zonder power suply, een optical muis en een keyboard. Ook is er een externe monitor op aangesloten.
Verder gebruik ik windows xp pro op een ntfs partitie ook staat er suse 9.0 linux op. Al is dit meer om een beetje bekend te raken met linux.
Al met al een vrij volgepropte laptop. Hoeveel apparaten kunnen die usb poorten eigelijk aan wat power consumptie betreft?
Edit:
Ik heb de laptop bij Dynabyte gehaald. Hoe kom ik te weten wat voor harddisk er in zit? -> al gevonden. De harddisk specificatie in google gezet. (toshiba mk6021gas)
Deze is dus 4200rpm. Hmm dan moet ik voor het snellere werk toch even een extern apparaatje op de kop tikken
[ Voor 20% gewijzigd door Verwijderd op 06-04-2004 13:22 ]
Verwijderd
Verwijderd
jep, die is € 1338,75 inclusief btw, wat ik geen geld vindt voor zo'n laptop. Die heb ik dus besteldVerwijderd schreef op 05 april 2004 @ 22:17:
[...]
nu bij de laptopper al 1125 met 7200 toeren schijf,
[...]
Oeps de laptop bij delaptopper is excl btw
Ik heb alles verwijderd en opnieuw ingedeeld, was zelfs zo erg dat ik niet eens,me latop had opgestart om te zien hoe winxp home erop draaiden, dus uit de doos, first boot op cdrom gezet, winxppro erin, partities verwijderen en opnieuw aanmaken, format als NTFS, winxp installen drivers installen en klaar.Bedankt voor de info, zal het van de week zelf ook gaan doen, heb jij er gelijk ntfs van gemaakt, en heb jij die D:\ ook verwijdert?
[ Voor 3% gewijzigd door BzR op 06-04-2004 11:14 ]
Verwijderd
zo gaat het bij mij denk ik ookBzR schreef op 06 april 2004 @ 11:13:
[...]
Ik heb alles verwijderd en opnieuw ingedeeld, was zelfs zo erg dat ik niet eens,me latop had opgestart om te zien hoe winxp home erop draaiden, dus uit de doos, first boot op cdrom gezet, winxppro erin, partities verwijderen en opnieuw aanmaken, format als NTFS, winxp installen drivers installen en klaar.
Verwijderd
maar alles doet het nu wel gewoon? ook met gamen enzo? want die map drivers wordt ik niet echt veel wijzer uitBzR schreef op 06 april 2004 @ 11:13:
[...]
Ik heb alles verwijderd en opnieuw ingedeeld, was zelfs zo erg dat ik niet eens,me latop had opgestart om te zien hoe winxp home erop draaiden, dus uit de doos, first boot op cdrom gezet, winxppro erin, partities verwijderen en opnieuw aanmaken, format als NTFS, winxp installen drivers installen en klaar.
Verwijderd
80211ag.zip : WLAN a+b+g mini-PCI Module Version=1.03.0120Verwijderd schreef op 06 april 2004 @ 14:16:
[...]
maar alles doet het nu wel gewoon? ook met gamen enzo? want die map drivers wordt ik niet echt veel wijzer uit
80211g.zip : WNC wireless G (Broadcom)"WLAN 802.11g mini-PCI Module" 2K/XP 3.30.15
audio.zip : VIA AC'97 PCI Audio Device for DOS/Win98/Win98SE/Win40/Win2000/WinME/WinXP 6.14.01.3870
chipset.zip : VIA Hyperion 4in1 Chipset Driver for 2K/XP v 4.47 (INF:1.80a, AGP:4.41, IDE:1.2, IRQ:1.3a)
cpu.zip : AMD Athlon64 CPU Driver for XP 1.1.0
fir.zip : IR Supplement for WindowsXP 1.02
lan.zip : Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for WinXP 6.64.0.0
launch.zip : Launch Manager for WinXP/2000/98/me 1.0.5.4
medicard.zip : Winbond Card Reader Driver for 98/WinMe/Win2k/WinXP SD Card :2.0.2002.1128,Memory Stick : 2.0.2002.1107
modem.zip : Ambit Agere MDC/BMDC Modem WinXP Driver for VIA VT8235 Chipset 2.1.32
touchpad.zip : Touchpad driver for Win2K/XP 7.5.5
vga.zip : ATI Mobility M10/M9+ VGA driver for WinXP/Win2K 7.96.9-031113a-012350C
in de txt file staat toch alle uitleg over wat elke zip doet ..
Dat in het rood corrupt heb ik er niet bij gezet vreemd.
[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 06-04-2004 14:42 ]
Verwijderd
Nog steeds tevreden. Alleen de fan staat wel vakaer aan terwijl ik gewoon rustig aan het internetten ben, dat is best wel irritant. Toch geen van de instellingen veranderd. Beetje vaag, weet iemand hoe dat kan?
Er staat niet corrupt maar C0rrupt; toevallig jouw nickVerwijderd schreef op 06 april 2004 @ 14:40:
[...]
launch.zip : Launch Manager for WinXP/2000/98/me 1.0.5.4
Dat in het rood corrupt heb ik er niet bij gezet vreemd.
De grootste Nederlandstalige database met informatie over computers met zoekfunctie!!
geluidskaart -> ligt eraan wat je er mee wilt maar ik schat dat voor gewoon wat mp3's afluistert via ingebouwd speakers of hoofdtelefoon ze goed genoeg zijn.
De grootste Nederlandstalige database met informatie over computers met zoekfunctie!!
1 - Hoe duur zou dat moeten zijn dan om zo'n nieuwe geluidskaart erin te laten zetten zoals die audigy?
2 - Kan die wlan nou enkel het "g" type aan, of ook het "a" en "b" type?
3 - Is het aan te raden om het geheugen te laten upgraden naar de 1024 of kost dit de laptop teveel accu-duur?
4 - Is het wel goed om zo'n 7200 ding in je laptop te stoppen, de fan zal wel erg vaak aan slaan en hij zal ook wel merkbaar meer warmte produceren, maarja vertel maar hoe dat zit zodra je hem hebt.
5 - Klopt het dat het scherm van een laptop eigenlijk alleen maar het mooist draait op één resolutie welke het scherm aan kan, in geval van de 1501lmi 1400x1050?
6 - Wat zijn precies alle snelheden van de interne DVD RW?
7 - Wat is er precies beter aan NTFS ipv. fat32?
8 - Gaat de garantie van Acer er niet af als onderdelen als geluidskaart,geheugen en/of harde schijf zijn vervangen door andere?
Dit gaat niet, je kunt hoogstens een externe kaart aansluitengreenlizzard schreef op 06 april 2004 @ 21:00:
Nog effe wat vraagjes:
1 - Hoe duur zou dat moeten zijn dan om zo'n nieuwe geluidskaart erin te laten zetten zoals die audigy?
Ik denk alleen g, a zeker niet! Ik zag ergens staan op een vage website dat ie ook b kan.2 - Kan die wlan nou enkel het "g" type aan, of ook het "a" en "b" type?
Tja, ligt eraan wat je ermee wil doen natuurlijk... Van de ene kant kost het meer accu, van de andere kant vervuikt windows minder swap, dus het zal denk ik weinig uitmaken.3 - Is het aan te raden om het geheugen te laten upgraden naar de 1024 of kost dit de laptop teveel accu-duur?
Als je naar de specs kijk, dan zie je dat ze kwa stoomverbuik hetzelfde zijn. Ik vermoed dus ook dat de warmteproductie gelijk is. Het maakt we een beetje meer herrie.4 - Is het wel goed om zo'n 7200 ding in je laptop te stoppen, de fan zal wel erg vaak aan slaan en hij zal ook wel merkbaar meer warmte produceren, maarja vertel maar hoe dat zit zodra je hem hebt.
Duh! Dat is altijd zo bij LCD's5 - Klopt het dat het scherm van een laptop eigenlijk alleen maar het mooist draait op één resolutie welke het scherm aan kan, in geval van de 1501lmi 1400x1050?
Volgens de spec van de drive (pioneer DVR-K12RA als ik me niet vergis): Branden: 2x DVD-R(W), DVD-R(W), tot 16x CD-R, tot 10X CD-RW. Lezen: 8x DVD, 24x CD-ROM6 - Wat zijn precies alle snelheden van de interne DVD RW?
Zoek maar op het de search...7 - Wat is er precies beter aan NTFS ipv. fat32?
Ligt eraan. Als je het al in de winkel laat doen natuurlijk niet. Als je het zelf doet, dan moet je goed letten op de stikkers e.d, of ff aan Acer vragen.8 - Gaat de garantie van Acer er niet af als onderdelen als geluidskaart,geheugen en/of harde schijf zijn vervangen door andere?
Do diamonds shine on the dark side of the moon :?
Als je intern gaat rotzooien dan ben je je garantie kwijt.
Verwijderd
Verwijderd
Kijk hier voor up to date drivers:
http://www.viaarena.com/
(Let op:
Een nieuwe driver versie hoeft niet altijd beter te zijn!
Proberen dus
Heb ik het woord dual dan verkeerd begrepen en is dit niet een +/- brander maar sloeg dat dual alleen op 2x??deepspace schreef op 06 april 2004 @ 21:27:
Volgens de spec van de drive (pioneer DVR-K12RA als ik me niet vergis): Branden: 2x DVD-R(W), DVD-R(W), tot 16x CD-R, tot 10X CD-RW. Lezen: 8x DVD, 24x CD-ROM
De grootste Nederlandstalige database met informatie over computers met zoekfunctie!!
+ brand hij op 2.4 x en - op 2 xpietje63 schreef op 07 april 2004 @ 01:32:
[...]
Heb ik het woord dual dan verkeerd begrepen en is dit niet een +/- brander maar sloeg dat dual alleen op 2x??
Verwijderd
http://www.madshrimps.be/gotofaqlink.php?linkid=1236greenlizzard schreef op 06 april 2004 @ 21:00:
7 - Wat is er precies beter aan NTFS ipv. fat32?
Verwijderd
prachtig ding, typt heerlijk, fan slaat af en toe aan, niet echt irritant ofzo
ik install nu even 3dmark2001 en ga em zo draaien
edit : maar 9670 3dmarks met 2001
[ Voor 14% gewijzigd door Verwijderd op 07-04-2004 18:31 ]
lol, voor de mensen die dat serieus nemen:Verwijderd schreef op 07 april 2004 @ 16:19:
heb vanmorgen de aspire 1501 lmi binnen gekregen.
prachtig ding, typt heerlijk, fan slaat af en toe aan, niet echt irritant ofzo
ik install nu even 3dmark2001 en ga em zo draaien
edit : maar 9670 3dmarks met 2001is dat niet laag?
Nee, dat is juist hoog. Kijk ter vergelijking maar eens hier: http://app2.pcmweb.nl/pcm/extra/notebook_nr4_result.htm of hier: http://www.hardware.info/reviews.php?id=457&page=4
[ Voor 5% gewijzigd door mathijsv op 08-04-2004 00:00 ]
Verwijderd
Plops en kliks met audigy2 NX
Ondanks dat niet alle modellen gelijk zijn en mijn laptop aardig uitgebreid is met externe apparaten, vroeg ik mij af of er meer gebruikers zijn met dat probleem of juist niet.
Ik heb direct 3 jaar garantie erbijgenomen. Vind ik toch wat prettiger dan 1 jaar, vooral omdat ik hem nogal veel heen en weer ga sleuren!
Ik heb ook alvast de x86-64 live-cd van gentoo gedownload, kan ik straks direct beginnen met de installatie
Do diamonds shine on the dark side of the moon :?
Do diamonds shine on the dark side of the moon :?
Verwijderd
3DMark2001: XPhome 9712 (Omega driver), XP64 8292 (Radeon 9600 Family)
3DMark2003: XPhome 2632 (Omega driver), XP64 1572 (Radeon 9600 Family)
AquaMark3: XPhome 21.955 (Omega driver), XP64 - (AquaMark3 start niet)
De testprogramma's zijn 32-bit en draaien onder XP64 dus niet optimaal.
Foto in het eerste topic is net niet duidelijk genoeg...
[ Voor 27% gewijzigd door Phrenetic op 08-04-2004 11:15 ]
Verwijderd
Verwijderd
Ik heb een paar foto's gepost op pagina 4Phrenetic schreef op 08 april 2004 @ 11:11:
Gekke vraag misschien, maar heeft iemand misschien een (close-up) afbeelding / foto van de keyboard layout?
Foto in het eerste topic is net niet duidelijk genoeg...
Maar qua prestaties, merk je veel verschil tussen 512 en 1024? Want het stroom verbruik schijnt het dan wel mee te vallen. Weet het niet zeker maar had ook ergens gelezen dat windows met groter intern geheugen eerder foutjes maakt, klopt dat?
[ Voor 151% gewijzigd door greenlizzard op 08-04-2004 18:37 ]
Verwijderd
Ik heb de Acer Aspire 1501 LMi AMD 3000+ ... besteld bij Beat-it voor maar 1176 euries. Weet er iemand al wat voor hardeschijf er nu eigenlijk in zit? 7200 toeren zie ik bij verschillende aanbieders staan n.l. Kan ik de laptop meteen opstarten? Wat is er al geinstalleerd? Zit de recovery erbij. Moet ik nog ergens rekening meehouden. Nou ik wacht rustig af tot de bel gaat hiero en ik eindelijk met mijn eigen ogen kan zien wat dit stukje speelgoed in huis heeft. Succes allemaal.
Verwijderd
Ik kon em niet meteen opstarten, maar je krijgt er een bootable winXP home bij.Verwijderd schreef op 08 april 2004 @ 15:10:
Door Berro39 - Thursday 08 April 2004 15:07
Ik heb de Acer Aspire 1501 LMi AMD 3000+ ... besteld bij Beat-it voor maar 1176 euries. Weet er iemand al wat voor hardeschijf er nu eigenlijk in zit? 7200 toeren zie ik bij verschillende aanbieders staan n.l. Kan ik de laptop meteen opstarten? Wat is er al geinstalleerd? Zit de recovery erbij. Moet ik nog ergens rekening meehouden. Nou ik wacht rustig af tot de bel gaat hiero en ik eindelijk met mijn eigen ogen kan zien wat dit stukje speelgoed in huis heeft. Succes allemaal.
maar ik had een cd van XP pro liggen en heb die geinstalleerd, met alle drivers die op de acer site staan, en nu werkt hij perfect
Verwijderd
Ok bedankt in iedergeval. krijg net te horen dat ik hem waarschijnlijk pas na de Pasen krijg geleverd. Jammer want ik heb helaas wel een spoedbetaling gedaan en zou hem eigenlijk vandaag al krijgen afgestuurdVerwijderd schreef op 08 april 2004 @ 15:40:
[...]
Ik kon em niet meteen opstarten, maar je krijgt er een bootable winXP home bij.
maar ik had een cd van XP pro liggen en heb die geinstalleerd, met alle drivers die op de acer site staan, en nu werkt hij perfect
Waarom stel je vragen twee keergreenlizzard schreef op 08 april 2004 @ 14:46:
Is het aan te raden het intern geheugen van 512 mb te verhogen naar 1024?
Do diamonds shine on the dark side of the moon :?
Groet,
Willem
Zie net dat ik het in de verkeerde topic heb geplaatst
Dit kan zeker niet worden weggehaald?
[ Voor 9% gewijzigd door LithoMan op 08-04-2004 16:24 ]
Intel Pro Kit NUC ANH i7 Intel Core 1360P 32GB 1TB Samsung 980Pro / Dell U2518D / Samsung S23 Ultra / Samsung Watch 6 classic 47mm LTE / Samsung Tab 8 Ultra
Geeft dat problemen met drivers?
Tuurlijk kan dat. Het OS opzich is hetzelfde, echter heeft prof gewoon wat extra dingen!apNia schreef op 08 april 2004 @ 21:46:
Kan je XP professional gewoon er op knallen? niet gewend met dit soort opgedrongen OSjes
Geeft dat problemen met drivers?
@greenlizzard: Kan gebeuren natuurlijk
Do diamonds shine on the dark side of the moon :?
Verwijderd
[rml]EggXzaB in "[ Ervaringen] Acer Aspire 150x notebook"[/rml]apNia schreef op 08 april 2004 @ 21:46:
Kan je XP professional gewoon er op knallen? niet gewend met dit soort opgedrongen OSjes
Geeft dat problemen met drivers?
Ben zo bang dat de fan veel gaat blazen.
Edit: Woot! Hij is net binnnen
[ Voor 19% gewijzigd door voodooless op 09-04-2004 10:14 ]
Do diamonds shine on the dark side of the moon :?
picsssssssss!deepspace schreef op 09 april 2004 @ 10:05:
Check ff de specs op de hitachi website! Als je de 5400 en 7200 vergelijk zie je dat ze beiden net zo veel stroom vreten, dus zullen ze ook wel even warm worden denk ik. Echter maakt de 7200 wel meer herrie volgens de specs.
Edit: Woot! Hij is net binnnen. Eergisternacht besteld, nu binnen
. Super service De Greef!

foto van gisteravond in m'n geile vieze pyjama
'k Moet zo er maar ff XP Pro op knallen =)
Is het trouwens iemand opgevallen dat dat BlueTooth knopje er voor ruk opzit? Zal wel zijn omdat 't (volgens Acer althans) een optie is.... jammer, bluetooth was wel fijn geweest =(
[ Voor 11% gewijzigd door apNia op 09-04-2004 11:26 ]
Verwijderd
valt enorm mee, gaat om de 10 minuten heel even aan als je hem normaal gebruikt om te surfen etc. je hebt er bijna geen last vandolby schreef op 09 april 2004 @ 09:47:
De laptopper heeft nu een aanbieding met een 7200toeren hd erin, zou ie dan erg warmer worden?
Ben zo bang dat de fan veel gaat blazen.
Verwijderd
klopt, hier dusapNia schreef op 09 april 2004 @ 13:40:
Voor diegenen die de drivers zoeken, net ff Acer gebeld. Er is een link bij support naar de FTP van Acer met drivers... Op de site zelf kan je (momenteel) nog niet bij de 1500 drivers. Maar op de FTP op notebook/aspire_1500/drivers kan je de hele bups downloaden =)
ben overigens erg enthousiast over dit lappie, heb er geen moment spijt van, en zit er veel vaker achter als achter mijn desktop
en 1400x1050 werkt echt goed met photoshop en 3dsmax enzo
Prop die er in, autostart, werkt stukken makkelijker
Maar windows is er alweer af, moet plaats maken voor linux
Do diamonds shine on the dark side of the moon :?
Heb jij al drivers voor onder linux ism dit dingetje dan ?? (zou mooi zijn)deepspace schreef op 09 april 2004 @ 15:26:
BTW, die ATI demo's zijn erg cool! Ook de 9700 demo werken gewoon, hoewel er staat dat je minimaal 256 MB videogeheugen nodig hebt. Echt super, vooral die met de balletjes en de geluidsinstrumenten..
Maar windows is er alweer af, moet plaats maken voor linux. Ik zal nog wel wat pics maken binnenkort. Mij valt op dat de laptop heel er degelijk is en goed is afgewerkt. Stukken beter dan mijn oude asus! Ik zal over een weekje ofzo ook nog wel een reviewtje schrijven...
Ik kan me niet voorstellen dat je het wifi gedeelte al aan de gang hebt e.d ??
"The trouble with quotes from the Internet is that you can never know if they are genuine." - Elvis Presley | Niet met me eens ? DM ME
Het meeste zou het gewoon moeten doen. Ben echter nog niet zover (gentooPim. schreef op 09 april 2004 @ 16:02:
[...]
Heb jij al drivers voor onder linux ism dit dingetje dan ?? (zou mooi zijn)
Ik kan me niet voorstellen dat je het wifi gedeelte al aan de gang hebt e.d ??
Wlan doet het idd niet, maar ik heb gelezen dat het met de NDIS wrappers wel zou moeten werken.. Ben dus erg benieuwd!
Do diamonds shine on the dark side of the moon :?
Daarnaast heb ik nu 2 keer gehad dat ik half achter een toets bleef hangen, als ik op de n klikte en omhoog ging achter de h bleef hangen, beetje bang zo een keer toets eraf te slopen.
Verder moest ik bij GoT inloggen
De grootste Nederlandstalige database met informatie over computers met zoekfunctie!!

Ik zie bij dit toetsenbord een vage indeling van de special tekens (; , ', ")
Dit is van een belgiër, maar is dit ook zo bij de nederlandse versie....?
Oh ik zie nu dat het een azerty toetsenbord is. Wij nederlanders hebben een qwerty toetsenbord toch bij deze laptop hoop ik.
[ Voor 27% gewijzigd door Havocnl op 10-04-2004 11:34 ]
Wèh zedde gij??
Wat ik trouwens wel jammer vind is het beperkte volume van de boxen.
De grootste Nederlandstalige database met informatie over computers met zoekfunctie!!
Verwijderd
Verwijderd
enhanced ide en gigabit ethernet staat idd in de handleiding...Verwijderd schreef op 10 april 2004 @ 20:44:
wat ik me afvroeg zit er nu een sata hd in of ide? En klopt het dat in alle 150x laptops een gig netwerk adaptor zit?
het enige minpunt tot nu toe aan deze laptop is het scherm vind ik... de resolutie is wel ok, maar die kijkhoek...
Verwijderd
dat merkte ik inderdaad ook, maar ondervindt er weinig last van verderVerwijderd schreef op 10 april 2004 @ 21:27:
[...]
enhanced ide en gigabit ethernet staat idd in de handleiding...
het enige minpunt tot nu toe aan deze laptop is het scherm vind ik... de resolutie is wel ok, maar die kijkhoek...als ik dat scherm goed zet zodat de kleuren vanonder op het scherm perfect zijn, dan is het vanboven te donker, en omgekeerd... en ik zit er recht voor!!!
lijkt bijna srandaard worden bij acer, mijn 661lmi heeft het ookVerwijderd schreef op 10 april 2004 @ 21:27:
[...]
enhanced ide en gigabit ethernet staat idd in de handleiding...
het enige minpunt tot nu toe aan deze laptop is het scherm vind ik... de resolutie is wel ok, maar die kijkhoek...als ik dat scherm goed zet zodat de kleuren vanonder op het scherm perfect zijn, dan is het vanboven te donker, en omgekeerd... en ik zit er recht voor!!!
"The trouble with quotes from the Internet is that you can never know if they are genuine." - Elvis Presley | Niet met me eens ? DM ME
Verwijderd
Heb sinds vrijdag dit nieuwe mobieltje, het is mijn eerste ervaring met AMD, maar wat voor een!!!:) Prachtig toestel met ongeloofelijke prestaties, mijn vooroordelen betreffende AMD zijn nu voorgoed van de baan.
Bij deze gelegenheid wil ik de mensen van de onlineshop "takeitnow.nl" eens in de bloemetjes zetten, woensdagavond om 17hr00 toestel besteld, vrijdagmiddag 12hr30 telefoon gekregen dat hij klaarstond, puike prestatie (moest nog wel 150km rijden, woon namelijk in België, daar leveren zij niet)
Toch heb ik een probleempje waar ik op dit forum nog niets over teruggevonden heb, namelijk met de 54Mbs draadloze netwerkverbinding.
Ik heb mij een Wireless broadbandrouter van het merk SMC aangeschaft, ( http://www.smc-europe.com...cts/wirel/2804WBRP_G.html ), de netverbindingen met kabel werken perfect, ook die met de laptop, enkel als ik de draadloze verbinding wil gebruiken, loopt het mis, de netwerkverbinding wordt wel degelijk herkend, signaalsterkte ; uitstekend (54Mbs), doch de prestaties zijn bar slecht, surfen is onmogelijk, downloadsnelheid 1 kb/sec, als ik de kabel insteek 850 kb/sec, als ik naar mijn router ping met de netwerkkabel in;tijd <1ms, draadloos; doelhost is niet bereikbaar.
Heb nieuwe firmware in router geinstalleerd, helpt niets.
Moet ik iets specifiek veranderen aan de instellingen van mijn router of laptop? Kan het zijn dat de ingebouwde wi-fi kaart niet compatibel is met de router?
Heeft er iemand ervaring met dit soort spullen, ik weet het niet meer, misschien een wi-fi kaartje kopen van SMC? Doch het zou zonde van het geld zijn als het aan een software-instelling ligt.
Komaan tweakers, wie kan mij uit de nood helpen??
Alvast bedankt,
Dirk
PS;
enkele benchmarks
3DMark2001SE 9794
3DMark03 2625
Verwijderd
Mischien helpt het om hier: Network Troubleshooting een topic er over te beginnen.
Zo heb ik het rare euvel dat als ik mijn windows opgestart heb, ik steeds mijn wifi verbinding verlies (ben ook de enige) maar als ik even uitlog en inlog (niet herstarten) dan houdt ie de verbinding mooi vast
"The trouble with quotes from the Internet is that you can never know if they are genuine." - Elvis Presley | Niet met me eens ? DM ME
Verwijderd
ik probeerde een cd te branden mbv nero, maar die gaf alleen een image recorder aan als recorders, dus geen dvd brander..
iemand dit probleem ook gehad / opgelost? voor de rest doet ie het wel, speelt cd's/dvd's goed af
Ik neem aan dat je de nieuwste versie (of bijgevoegde) hebt ??? (welke versie heb je)Verwijderd schreef op 11 april 2004 @ 22:11:
de brander die erin zit doet het bij mij niet op de een of andere manier..
ik probeerde een cd te branden mbv nero, maar die gaf alleen een image recorder aan als recorders, dus geen dvd brander..
iemand dit probleem ook gehad / opgelost? voor de rest doet ie het wel, speelt cd's/dvd's goed af
"The trouble with quotes from the Internet is that you can never know if they are genuine." - Elvis Presley | Niet met me eens ? DM ME
EDIT:
Na een keer extra ver open trekken en daarna extra hard aanduwen terwijl hij uit stond heeft het euvel verholpen, hopelijk voor eeuwig maar ik vrees een niet goed genoeg aangesloten ide kabel (stromm reageerde namelijk wel) en als je hem dan zelf niet open mag maken....
EDIT2:
Nu is hij er weer wisselend wel en soms valt hij weg terwijl ik bezig ben in Windows, zoals net 2x achter elkaar toen ik een DVD wilde branden.. Het zit me niet mee
[ Voor 54% gewijzigd door pietje63 op 12-04-2004 21:31 ]
De grootste Nederlandstalige database met informatie over computers met zoekfunctie!!
Verwijderd
Nero 5 herkent de brander niet meer. Nero 6 wel. Je kan die dus veilig kopen en hij werkt nog beter ook als 5.Verwijderd schreef op 11 april 2004 @ 22:11:
de brander die erin zit doet het bij mij niet op de een of andere manier..
ik probeerde een cd te branden mbv nero, maar die gaf alleen een image recorder aan als recorders, dus geen dvd brander..
iemand dit probleem ook gehad / opgelost? voor de rest doet ie het wel, speelt cd's/dvd's goed af
Verwijderd
ik heb idd 5.9.9.0 dus ik zal even een nieuw proggie kopen idd, bedanktVerwijderd schreef op 12 april 2004 @ 00:22:
[...]
Nero 5 herkent de brander niet meer. Nero 6 wel. Je kan die dus veilig kopen en hij werkt nog beter ook als 5.
maar aangezien deze versie wel werkte op mijn desktop, nam ik aan dat het daar niet aan lag
[ Voor 15% gewijzigd door Verwijderd op 12-04-2004 00:43 ]
Verwijderd
! vraagje over dat powerstep of hoe dat ook heet ik heb hem nu bij confugratie scherm op laptop gezet bij batterij en dan loopt ie soms op 800 mhz en somsop 1800mhz maar zijn er nog meer proggies omdat in te stellen ?
Ik heb er nu alleen XP Pro overheen gezet dmv een update, maar tijdens de setup vroeg ie om vgaagp1.sys, die ik dus niet had (niet op de win xp cd en ook niet tussen de drivers voor de laptop). Goed, dan maar skippen en na afloop ATI's setup draaien, dacht ik. Mooi niet dus, hij geeft een error tijdens de setup. Hij kan 'm niet installeren zegt ie, maar waarom staat er niet bij
.edit: woei, via 4-in-1 drivers geinstalleerd en het werkt nu
[ Voor 7% gewijzigd door .oisyn op 13-04-2004 01:20 ]
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Ik geloof dat speedswitch xp dat kan.Verwijderd schreef op 12 april 2004 @ 20:38:
Ik ben ook zeer te spreken over degreef computers donderdag 13.00 betaald savonds gebeld dat ie verstuurd was vrijdag avond had ik hem thuis
! vraagje over dat powerstep of hoe dat ook heet ik heb hem nu bij confugratie scherm op laptop gezet bij batterij en dan loopt ie soms op 800 mhz en somsop 1800mhz maar zijn er nog meer proggies omdat in te stellen ?
http://www.diefer.de/speedswitchxp/
Ik zou zeggen, bel of mail... Maar nog beter: lees eerst ff de shopservey: http://www.tweakers.net/shopsurvey/2487 , daar staan namelijk niet zo'n leuke dingen in, zeker m.b.t het op voorraad zijn e.dRiCk schreef op 13 april 2004 @ 19:08:
weet iemand oftie bij Beat-IT atm op voorraad is??
Do diamonds shine on the dark side of the moon :?
dat heb ik geziendeepspace schreef op 13 april 2004 @ 19:12:
[...]
Ik zou zeggen, bel of mail... Maar nog beter: lees eerst ff de shopservey: http://www.tweakers.net/shopsurvey/2487 , daar staan namelijk niet zo'n leuke dingen in, zeker m.b.t het op voorraad zijn e.d
maar wou ze sowieso bellen en afhalen
Verwijderd
Ik heb een probleem met mijn acer aspire 1500,
hoe kan het dat mijn wireless lan verbinding de hele tijd wegvalt,
of helemaal niet aanwezig is,
is dit een hardware of software probleem,
en heeft iemand dit al eerder gehad,
alvast thnx
Hoi, welkom op GoT, we willen je graag helpen, maar geef ons dan meer info, over het os, de hardware, en wat je zelf allemaal al hebt gedaan, en de preciese klacht. en ook is het raadzaam om de verschillende faq's te lezen, en een groet aan het begin of het eind, is op dit forum niet nodig, we zijn allemaal bekenden en vrienden van elkaar !Verwijderd schreef op 13 april 2004 @ 21:48:
Hallo,
Ik heb een probleem met mijn acer aspire 1500,
hoe kan het dat mijn wireless lan verbinding de hele tijd wegvalt,
of helemaal niet aanwezig is,
is dit een hardware of software probleem,
en heeft iemand dit al eerder gehad,
alvast thnx
One day I will solve my problems with maturity. Today however, it will be Margaritas
Verwijderd
win xp home, 512 mb intern, amd 3000+ 64 bits,
we kunnen geen verbinding krijgen met onze Sweex Wireless Router/Accespoint
802.11g, we hebben een firmware upgrade geprobeerd, was niet succesvol,
zelfde probleem,
Met een usb wireless lan pen krijgt hij wel direct verbinding maar de interne wireless lan krijgt heel af en toe verbinding, en als hij verbinding heeft is het heel erg traag,
Verwijderd
ten tweede ben ik een beetje de weg kwijt in al die W-lan standaarden, heeft deze laptop alleen de IEEE 802.11 "g" variant? of houdt dat in dat ie atumatisch ook met de "a" versie kan communiceren? en/of "b"? en is "b" nou de meest gebruikte variant bij wifi hotspots?
Nope, een dockingstation kan er niet aan, je zult dus moeten ompluggen.Verwijderd schreef op 13 april 2004 @ 22:47:
ff een paar vraagjes voordat ik hem toch wel ga kopen, ten eerste: zou je voor deze laptop nog iets van een basestation kunnen aanschaffen, of een of ander generic kastje ofzo? Wil er voor thuis gebruik namelijk fijner toetsenbord/muis, tweede monitor, printer en USB-meuk aan hangen zonder elke keer alle kabeltjes eraan te moeten kopelen,...(yup ik ben lui)
Hij heeft b en g (dus 11 en 54 Mbit/sec). De a ondersteunt ie niet, aangezien dit eigenlijk nooit een officiele standaard is geworden en ook op een andere frequentie werkt. b en g doen het dus wel beiden. b is idd op dit moment de meest gebruikte (11 Mbit/sec), maar g komt steeds meer op.ten tweede ben ik een beetje de weg kwijt in al die W-lan standaarden, heeft deze laptop alleen de IEEE 802.11 "g" variant? of houdt dat in dat ie atumatisch ook met de "a" versie kan communiceren? en/of "b"? en is "b" nou de meest gebruikte variant bij wifi hotspots?
Do diamonds shine on the dark side of the moon :?
Verwijderd
Do diamonds shine on the dark side of the moon :?
Verwijderd
ik heb precies het zelfde probleem. en het gebeurt iedere keer als er veel cpu gebruik is (starten steam gamen pifast)Verwijderd schreef op 13 april 2004 @ 21:48:
Hallo,
Ik heb een probleem met mijn acer aspire 1500,
hoe kan het dat mijn wireless lan verbinding de hele tijd wegvalt,
of helemaal niet aanwezig is,
is dit een hardware of software probleem,
en heeft iemand dit al eerder gehad,
alvast thnx
[ Voor 14% gewijzigd door Verwijderd op 13-04-2004 23:50 . Reden: touchpad ]
Dat vind ik nogal raar, er zou volgens mij gewoon FAT12 op moeten staan, en via een USB kabel op de camera zelf leest ie hem wel. Hij vraagt ook of ik 'm wil formatteren, maar als ik dan ja kies dan zegt ie dat ie niet geformatteerd kan worden
Is dit een probleem met die sony memorysticks of is mijn cardreader stuk? Ik heb hier in totaal 3 sticks (van resp. 8, 64 en 128 mb), en hij leest ze alle drie niet
[ Voor 6% gewijzigd door .oisyn op 14-04-2004 03:12 ]
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Iheb wel vaker meegemaakt dat een sony stick niet leesbaar meer was. Een collega van mij was niet echt blij toen hij terug kwam uit Schotland en zijn stick bleek niet meer bereikbaar (zelfde sympthomen als jij nu schetst)..oisyn schreef op 14 april 2004 @ 03:10:
Heeft iemand die cardreader eigenlijk al eens uitgeprobeerd? Mijn ouders hebben een Sony DSC P5 digicam, en ik stopte voor de grap een memory stick in de cardreader. Zonder de stick erin zegt ie "insert disk bladiebla" als je naar F: kijkt (standaard is dat dus de drive voor een memory stick), maar als ie erin zit zegt ie dat ie niet geformat is (hij ziet dus wel dat er iets in zit).
Dat vind ik nogal raar, er zou volgens mij gewoon FAT12 op moeten staan, en via een USB kabel op de camera zelf leest ie hem wel. Hij vraagt ook of ik 'm wil formatteren, maar als ik dan ja kies dan zegt ie dat ie niet geformatteerd kan worden
Is dit een probleem met die sony memorysticks of is mijn cardreader stuk? Ik heb hier in totaal 3 sticks (van resp. 8, 64 en 128 mb), en hij leest ze alle drie niet
Die stick kon uiteindelijk wel geformateerd worden en daarna werkte hij wel weer goed.
Je hebt de stick al in een andere reader geprobeerd ???
"The trouble with quotes from the Internet is that you can never know if they are genuine." - Elvis Presley | Niet met me eens ? DM ME
De specificaties zijn super, zeker voor z'n prijs.
De afwerking is minder.
Het beeldscherm is de eerste domper.
Een hoge resolutie, maar een brakke kijkhoek.
Verder vond ik het toestel toch redelijk warm worden (maar wat wil je met zo'n kracht).
De ventilator stoorde mij in het begin, maar daar ben ik dan weer aan gewend geraakt.
Wat me echt irriteerde was de losse aansluiting van de netstroomadapter.
Zodra je het toestel beweegt krijg je een "kassa-bieptoon" te horen om je te waarschuwen. En als je niet uitkijkt, valt de aansluiting er zelfs gewoon uit.
De USB-aansluitingen waren dan weer overdreven stroef.
Dus eindoordeel:
Na 5 minuten redelijk teleurgesteld.
Na een paar uur toch gehecht geraakt aan dit toestel.
Dit is een super toestel aan een super prijs, maar ik heb jammer genoeg m'n twijfels over de duurzaamheid.
Dus ik raad in ieder geval de Acer garantieverlenging aan...
OVer de cardreader, helaas heb ik die niet kunnen testen, mijn cam heeft CF en ik heb verkeerd gegokt dat deze dat ook zou accepteren, kan wel van het weekend even proberen met de kaart van de cam van mijnva der.
USB poorten zijn idd overdreven stroef, dat probleem heb ik ook al gemerkt de problemen met de netadapter heb ik niet.
En de verlengde garantie moet ik idd kopen, heb er nog maar 2 weken voor, dus niet vergeten
Verder heb ik af en toe problemen met het touchpad, maar dat kan ook aan mij liggen. Als ik er een tijdje mee aan het werken ben dat hij niet meer goed reageert, dat ik een stuk beweeg en als ik dan mijn vinger er af haal hij meteen terug schiet, erg vervelend. Heb gister uitgevonden dat fn+f7 (touchpad aan/uit) even uit en aanzetten helpt. Maar heb er ook maar een Logitech optical usb muisje bijgekocht voor het gamen.
Verder ben ik wel tevreden over het scherm, alleen jammer dat Age of Mythology geen 1400*1050 resolutie ondersteunt.(wat met trouwens wel opviel, tijdens het spelen contine 100% cpu, vind ik best knap
[ Voor 36% gewijzigd door pietje63 op 14-04-2004 11:38 ]
De grootste Nederlandstalige database met informatie over computers met zoekfunctie!!
Wat is stroef? hard drukken dus?pietje63 schreef op 14 april 2004 @ 11:35:
Over de wlan problemen -> hier werkt het goed, het zou hardwarematig kunnen zijn vooral als je zegt dat je wel EEN verbinding hebt (maar niet snel genoeg) en dat het met een usb stick wel werkt.
OVer de cardreader, helaas heb ik die niet kunnen testen, mijn cam heeft CF en ik heb verkeerd gegokt dat deze dat ook zou accepteren, kan wel van het weekend even proberen met de kaart van de cam van mijnva der.
USB poorten zijn idd overdreven stroef, dat probleem heb ik ook al gemerkt de problemen met de netadapter heb ik niet.
Hoe gaat het verder ermee?
ik was redelijk positief dus heb ik er 1 besteld. Die gedachte wordt nu al minder als ik dit zo lees hahaha
Ik kijk tv via de schotel ik laat me decoder streamen naar me laptop en kijk zo tv wirelles door het het hele huis heen, het programma die de stream opvangt is bets wel zwaar ook dit draaid zonder problemen. Alleen bij het branden van een dvdeetje wil die nog weleens sputteren als je bijvoorbeeld IE opstart ofzo. Dus ik ben nog steeds heel tevreden
Verwijderd
Wat de netstroomadapter betreft: Hier heb ik geen problemen mee.. Ik mag er zoveel aan draaien als ik wil, hij blijft stroom geven.. Als ik hem uittrek hoor ik wel een biep..
Conclusie: Superlaptopje!!!!!!!!
Dat bijprikken kun je vergeten, je zult je 2 x 256 moeten vervangen door 2 x 512. Duur grapje.BzR schreef op 14 april 2004 @ 12:19:
Ik heb nog nergens last van en ik gebruik 'm best wel intensief, wireless werkt prima, ik speel wireless CS (steam) zonder problemen 100 fps op 800x600 geen schokken of last van uitvallend wireless netwerk. Zelfs Farcry draaide redelijk schokte wat maar dat is memory tekort ik ga eind van de maand dan ook 512mb bij prikken.
Mja, dat is AMD. Het is ' gelijk ' aan de snelheid van Intel (3000+) maar draait eigenlijk maar op 1.80Ghz. 3000 is niet het aantal Mhz aanduiding maar een productnummer en dat van Intel.
Dit topic is gesloten.
![]()