I reject your reality, and substitute my own.
Wat lig je nou te lullen? In zo'n geval is de bestuurder een grote lul. Het begint pas knap lullig te worden als je lullig olieniveausensor laag aangeeft en uit pure lulligheid besluit de ECU de wagen bij 160km/h je wagen in de R(ace)-modus van je automatische versnellingsbak te zetten._sNaRs_ schreef op vrijdag 11 november 2005 @ 23:47:
Hm verklaar mij dan dat jankende geluid en het gekraak van de tandwielen terwijl je de koppeling nog ingedrukt hebt?
Das pas knap lullig geprogrammeerd.
(en dan leg je veel geld neer voor een lullige Jaguar, nee das pas knap kut
Heerlijk dat volledig uitgetest en uitontwikkeld CAN bussysteem
[ Voor 13% gewijzigd door Chevy454 op 12-11-2005 18:28 ]
Wanneer iedereen zijn hoofd verliest en jij houdt het hoofd koel dan heb jij het probleem niet begrepen. You think I'm expensive, try hiring an amateur.
Schakelen bij stoplicht is héél simpel: als je aan komt rijden bij een stoplicht in z'n 5, laat je de koppeling lekker omhoog, en wacht totdat je toerenteller 1000 aangeeft. Daaronder gaat hij vervelend doen. Bij veel auto's ga je dan een kilometer of 30/40. Vervolgens leg je hem in z'n 2, laat de koppeling weer even opkomen, trapt hem weer in bij 1000 rpm, en je staat dan al bijna stil. Volgens mij is dat ideaal voor het nieuwe rijden, en als je hem in z'n 2 hebt kan je makkelijk wegrijden als de auto's halverwege weer beginnen te rijden.
@chevy: knap lullig ja. Wat was het resultaat? *kaboem* ?
Een kwade klant, een gehavende reputatie, veel mensen welke naar het ziekenhuis moesten worden afgevoerd wegens het overbelasten van hun lachspieren,.. en als een lichtpuntje aan het einde van de tunnel: een nieuwe versie van de ECU softwareMBV schreef op zaterdag 12 november 2005 @ 21:21:
@chevy: knap lullig ja. Wat was het resultaat? *kaboem* ?
[ Voor 38% gewijzigd door Chevy454 op 13-11-2005 02:41 ]
Wanneer iedereen zijn hoofd verliest en jij houdt het hoofd koel dan heb jij het probleem niet begrepen. You think I'm expensive, try hiring an amateur.