Ik maak nog even van de gelegenheid gebruik om wat algemene zaken te posten (zodat ook lezers die deel1 niet hebben gezien weten waar het over gaat).
PCExtreme (
http://www.pcextreme.nl) is een nieuwe hoster welke wel heel erg lage prijzen heeft.
Voor 1 Euro/Mnd: 200MB ruimte, PHP4, MySQL, CGI, modASP,SSL,SSI,frontpage etc.
Voor 2,50 euro/mnd: idem 500MB ruimte
Voor 5 euro/mdn: idem. 1000MB ruimte.
En alle pakketten hebben onbeperkt dataverkeer!!!!
Regels zijn wel: geen illegale file, geen p0rn, en even mailen als je bestanden > 500MB gaat plaatsen. Ze mogen je site doorzoeken op dat materiaal en sluiten je dan af.
Kortom: voor de meeste huis tuin en keuken hobby sites een perfecte hoster zo het lijkt! Voor kleine bedrijven denk ik ook volop mogelijkheden.
Hun server staat in de VS. Gemeten snelheden zijn tot nu toe goed! ping is ca. 120 ms. dit is goed genoeg voor de meeste websites!?!
Verder word het bedrijfje gerunt door 2 studenten. Ze willen hun server nog in nederland plaatsen maar doen dit pas als ze voldoende verdient hebben met de server in de VS. Hun KVK inschrijving is onderweg. Ze bestaan pas enkele weken.
Dit topic gaat dus over deze hoster, met namen omdat de prijzen wel erg laag zijn, kan dat wel? Zit er een addertje onder het gras?
zie 1e deel, deze is gesloten omdat er een *nix-windows discussie ontstond. aub hier dus niet doen!
Hopenlijk een goede samenvatting uit het 1e topic. Voor de duidelijkheid: ik heb totaal geen banden met pcextreme.
edit:
Linkjes:
deel1
El cheapo, pcextreme Hosting
ander erg negatief forum waarin door pcextreme zelf gereageerd wordt:
http://www.webhostingtalk.nl/showthread/t-35769.html
[
Voor 8% gewijzigd door
Verwijderd op 05-12-2003 12:09
]