Tjek de data... eind mei, begin juni. Toen hadden we nog dat brakke UBB
StatBar.nl - @GoT
Het verschil tussen theorie en praktijk is in de praktijk altijd veel groter dan in theorie.
Dat was een hele oude thread, die slachtoffer was geworden van het UBB organisme. 'k Heb hem maar verwijderd.
aha...hij is heel raar! als je erin post komt je post er niet in te staan, maar de draad gaat we omhoog en het aantal post is +1 ...en der was ook een hele rare html-f*ckup net, maar die heefd florizdiemel net aangepast...mja...wazig dus...
Zag het al...wazig...hoezo ubb "organisme" ? is het zo erg dan? en komen er straks nog meer? aaarhc! the attack of the forgotten threads! uit de diepste diepten van the gathering...brrrrOp donderdag 07 december 2000 15:22 schreef RickJansen het volgende:
Dat was een hele oude thread, die slachtoffer was geworden van het UBB organisme. 'k Heb hem maar verwijderd.
Dat is idd wel een goede manier om dat te omschrijven ja...Op donderdag 07 december 2000 15:24 schreef GraasGast het volgende:
[..]
Zag het al...wazig...hoezo ubb "organisme" ? is het zo erg dan? en komen er straks nog meer? aaarhc! the attack of the forgotten threads! uit de diepste diepten van the gathering...brrrr
Op het laatst was ons UBB een levend wezen geworden, met een geheel eigen wijze van omgaan met onze waardevolle threads.:)
Maar hoezo gebeurt dat dan nu nog? is topix stiekem nog een beetje op ubb gebaseerd of staan er nog foutjes in de (geconverteerde?) ubb databeest ofzo?Op donderdag 07 december 2000 15:37 schreef Kaj. het volgende:
[..]
Dat is idd wel een goede manier om dat te omschrijven ja...
Op het laatst was ons UBB een levend wezen geworden, met een geheel eigen wijze van omgaan met onze waardevolle threads.:)
Pagina: 1