Toon posts:

Koeling grafische kaart

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een Hercules 3D prophet 2 (32 mb)

deze is over te clocken in t configuratiescherm. Standaard wordtie zo'n 50 graden, dus als ik em overklok wil ik wat extra koeling.

Op de kaart zit al zo'n leuk koelblokje. Kan ik hier een fan opzetten (en zoja hoe) of moet ik die er eerst afslopen en de fan in plaats daarvan zetten (alweer zoja hoe, ik ben nogal een newbie :?)


}:O}:O}:O}:O}:O}:O}:O}:O}:O}:O}:O}:O}:O}:O

Verwijderd

heb zelf ook een GF2, heb er een cooler (socket 7 ofzo) op geschroefd, en ben lekker gaan overklokken tot zover de software het toeliet (220 / 210 dus....) :) :) :)

Verwijderd

Topicstarter
koeler bovenop koelblok gezet?

en hoe schroef ik dat vast zonder me kaart te slopen?

Verwijderd

plakken met hittebestendige lijm ofzo, lijkt me de simpelste oplossing. Oppassen met knoeien!

Verwijderd

220/210?? Hmm ik kom zeker op 220/230 (qua software dan....heb nog niet getest met m'n nieuwe "koelkast" syteem". idd gewoon fannetje op core schroeven en een oud koelblokje nemen....gaatjes inboren waar die uitsteksels zitten...eventueel wat koelpasta op mem. koelblokje erop...vastmaken. En een fannetje op het memkoelblokje.

En dan zover mogelijk opvoeren.....

http://www.tweak3d.net heeft er een artikeltje over...

Verwijderd

Topicstarter
bedankt, ik ga t proberen



moooooh! }:O

Verwijderd

ik had net wat gepost, maar blijkbaar vind niemand het interessant genoeg......
http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/78127


greetzzz
milka}:O

Verwijderd

http://www.guru3d.com/geforcetweakutility/
een site waar je een goed progje kan d/len om meer dan die standaard overclockwaarden in te kunnen stellen
(8>
BTW die koeler kun je eraf trekken
vaak zit de koeler er slecht opgelijmt waardoor de warmte niet optimaal wordt weggeleidt(althans was bij me CL TNT2 Ultra zo....), er zitten tegenwoordig wel fijne gaten in het pcb, eindelijk waterkoeling mogelijk op mijn grafische kaart:)
(CL Geforce Pro)

Verwijderd

Hoe kan je de temp aflezen met zo'n geforce :?

Verwijderd

Topicstarter
ik had een extra temp kbaeltje bij me mobo, die heb ik onder t koelblokkie gedouwd

Verwijderd

Op maandag 27 november 2000 21:57 schreef CommDante het volgende:
220/210?? Hmm ik kom zeker op 220/230 (qua software dan....
welke software dan??? zeker niet de standaard detonator3 drivers.....

Verwijderd

jawel, gewoon de detonator en dat dat progje van een eerdere posting...
werkt perfect:):):)

Verwijderd

Topicstarter
met de originele drivers kan mijn hercules tot 235/245

ik heb alleen 1 probleem: ik moet dus een fan hebben op core en memory, en ik heb maar 1 uitgang op m'n mobo :(

Verwijderd

voor het betere koelwerk van je videokaart kun je hier ff kijken www.thetechzone.com/reviews/video/v770_overclock.htm

oke het is gedaan op een v770, maar is toepasbaar op meer videokaarten volgens mij.

ga binnenkort zelf ook ff klussen :) :)
Pagina: 1