Welkom!
Leuk dat je ook bij Gathering of Tweakers bent gekomen. Als je hier op een forum wil overleven heb ik een paar tipjes voor je.
Lees ten eerste eens de algemene
FAQ door, dan weet je wat wij van jou verwachten, en wat je daar allemaal wel niet voor terugkrijgt lijkt me duidelijk. Staan ook nog wat tips en tricks in die ik hier niet allemaal kan opnoemen, maar ééntje leek me wel handig, aangezien die nu van toepassing is:
FAQ Topicstart
Als je een vraag hebt over een onderwerp, in dit geval over printerdrivers, zoek je eerst het juiste forum op. Dát is je al gelukt

Maar als je daar aangekomen bent, is het vóór je begint te posten aan te raden om eerst de FAQ van dat forum nog eens door te bladeren. Dat is in dit geval de
sys:/tweakers/net/PNS/readme.txt
Daarnaast kijk je even met de
search of de vraag die jij wil stellen toevallig niet al een aantal keer voorbij is gekomen. If so: lees de informatie die je dan vind eens door, dan heb je het antwoord al gevonden, en voorkom je irritatie bij de overige forumbezoekers, die een dergelijke vraag al duizende keren voorbij hebben zien komen.
Wat ik verder nog op je topic wil aanmerken, is (zoals je waarschijnlijk al begreep uit de link naar de Topicstart FAQ) dat je openingspost verre van perfect is.
Zo geef je bijvoorbeeld totaal niet aan wat het OS van je clients is, of je gebruik maakt van loginscripts (en zoja met welke eventuele taal).
Verder zou het ook wel handig zijn als je kenbaar maakt of je al dan niet al gebruik maakt van een distributie systeem voor software updates.
LAst but not least, er komt nergens naar voren wat je allemaal al zelf geprobeert hebt en waar het schip strand.
Ik hoop dat je een leuke tijd op het forum tegemoet gaat! Succes!
Tijd voor een nieuwe sig..