Is dat misschien niet handig?
dat elke moderator/admin een reden geeft waarom hij het desbetreffende topic sluit?
dat elke moderator/admin een reden geeft waarom hij het desbetreffende topic sluit?
"Een serveradmin, voluit een serveradministrator, is dan weer een slavenbeheerder oftewel een slavendrijver" - Rataplan
wanneer is iets duidelijk en wanneer is iets niet duidelijk..Kees schreef op 03 mei 2003 @ 04:07:
dat is veel te veel werk, en als het niet heel duidelijk is waarom een topic gesloten wordt, dan staat zo'n post er wel
Staat er ergens in de FAQGathering of Tweakers is géén helpdesk waar je al je huis-, tuin-, en keukenprobleempjes kwijt kunt, maar een forum voor en door de serieuze hobbyist. We verwachten dat je zelf moeite doet voordat je bij ons aanklopt, je dit in je topicstart duidelijk laat merken en dat je respect toont voor de andere gebruikers en het forum. Doe dus zelf research en laat duidelijk merken dat je dat gedaan hebt. Lijkt Gathering of Tweakers je te hoog gegrepen, dan is BeginnersWeb een mooi en goed alternatief.
de betaler vervuilt
Wat is daar Frans aan?Gathering of Tweakers is géén helpdesk (...) Lijkt Gathering of Tweakers je te hoog gegrepen, dan is BeginnersWeb een mooi en goed alternatief.
Om je vraag even heel simpel te beantwoorden (omdat iedereen er anders toch maar weer omheenkletstVerwijderd schreef op 03 mei 2003 @ 04:11:
Kijk moderators en admin's op dit forum gaan er al heeeeel snel vanuit dat iets van zelf sprekend is en gelijk te sluiten is (...) denk even aan de mensen die zitten met een computerprobleempje (...) is er voor tweakers.net geen plaats voor zulk soort mensen?
Journalism is printing what someone else does not want printed; everything else is public relations.
Denk je dat het duidelijker wordt als je mensen verplicht iets in te vullen? Lijkt me dan dat je melden krijgt als "Lees de FAQ" ed.Verwijderd schreef op 03 May 2003 @ 04:11:
wanneer is iets duidelijk en wanneer is iets niet duidelijk..
(...)
[ Voor 22% gewijzigd door Wilke op 03-05-2003 13:16 ]
Computer aansluiten op tv via usb kabel -- > scartGlimi schreef op 03 May 2003 @ 13:13:
[...]
En kun jij me eens een paar topics geven die gesloten zijn zonder een sluitboodschap? Volgens mij zijn die nl. wel zo'n beetje op 1 hand te tellen binnen een week oid
Lopez geeft toch nog een reactie, waar je ongeveer kan kijken? Verder zegt hij dat je zelf even kan zoeken en geeft hij een richting aan.
[ Voor 40% gewijzigd door gorgi_19 op 03-05-2003 14:17 ]
Digitaal onderwijsmateriaal, leermateriaal voor hbo
Jammer? Het antwoord staat er gewoon bij: TRUST TELEVIEWERVerwijderd schreef op 03 May 2003 @ 13:50:
[...]
Computer aansluiten op tv via usb kabel -- > scart
beetje jammer..
de betaler vervuilt
Verwijderd
Het ging niet om het antwoord, maar om de rede van sluitenGA!S schreef op 03 May 2003 @ 14:58:
[...]
Jammer? Het antwoord staat er gewoon bij: TRUST TELEVIEWER
Gooi dat woord maar eens door de search of google.
AxidanT<<Check't voor fijne muziek! (Als je van house houdt dan)
You can't have everything. Where would you put it?
vind ik niet, want dan had er ongetwijveld direct een link ernaar gestaanE-Mile schreef op 03 mei 2003 @ 17:54:
Dit stinkt naar mijn idee naar een verkapt "Je topic is dicht en je vind 't onterecht"
Erkens schreef op 03 mei 2003 @ 19:00:
[...]
vind ik niet, want dan had er ongetwijveld direct een link ernaar gestaan
[ Voor 5% gewijzigd door Dreamer op 03-05-2003 19:31 ]
specs | specs server
je beste vriend is niet de vriend waar je het meeste over praat,
maar de vriend waar je het meeste aan denkt
[ Voor 8% gewijzigd door Jaymz op 03-05-2003 19:33 ]
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq