mjah met mijn verbinding is upen niet echt te doen.... zet em ook wel op KaAzaA (staat ie al schijnt
It's just a donkey
* Sv3n luistert nu ragnarok muziek om in de stemming te komen
[ Voor 3% gewijzigd door Sv3n op 01-05-2003 17:37 ]
Verwijderd
*knielt en aanbid*sv3n schreef op 01 May 2003 @ 17:32:
http://www.ragnarok.kilroy2k.net/client/rag_setup.zip <-- lekkere mirror, ik haalde er 130 kb/s
* Sv3n luistert mu ragnarok muziek om in de stemming te komen
lvl9 regen
lvl5 firebolt
welke skill zou ik nu uppen?
lvl 4 napalm -> lvl 9 ss?geemfriek schreef op 01 May 2003 @ 18:01:
euhm ik ben een mage en heb :
lvl9 regen
lvl5 firebolt
welke skill zou ik nu uppen?
Maakt namelijk niet zoveel uit want rond dat lvl is lvl5 fire bolt alles wat je nodig hebt
steen die je kan verkopengeemfriek schreef op 01 May 2003 @ 18:17:
btw wat is een "Green Live" ??
ik weet trouwens nog steeds neit wat beter, is, agil knight of assassin
is die steen veel waard?
Verwijderd
Verwijderd
hier doet ie het nietsv3n schreef op 01 mei 2003 @ 17:32:
http://www.ragnarok.kilroy2k.net/client/rag_setup.zip <-- lekkere mirror, ik haalde er 130 kb/s
* Sv3n luistert nu ragnarok muziek om in de stemming te komen
is nu down geloof ik, ik weet het verder ook niet ik heb de server via filemirrors.com gevonden
btw. weet hier iemand of het mogelijk/toegestaan is om met 2 mensen vanaf 1 ip te spelen?
is best fijn zodra je aan de beurt ben
(is ook al eerder gepost)
It's just a donkey
Verwijderd
Doet ut weersv3n schreef op 01 May 2003 @ 17:32:
http://www.ragnarok.kilroy2k.net/client/rag_setup.zip <-- lekkere mirror, ik haalde er 130 kb/s
* Sv3n luistert nu ragnarok muziek om in de stemming te komen
It's just a donkey
je kan beter een Crit/Agi Assassin maken , vind ik beter imo, maar ik ga deze keer een agi knight proberen en een Crit AssassinGTA3 schreef op 01 May 2003 @ 18:20:
[...]
steen die je kan verkopen
ik weet trouwens nog steeds neit wat beter, is, agil knight of assassin
wrom dat, denk je dat ze iedereen nieuwe client laten downen om daarna nog een patch door te voeren?Verwijderd schreef op 01 May 2003 @ 19:30:
Nog een half uurtje! Patch servers zullen vast meteen overbelast raken.
Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN
Verwijderd
iddYakuzA schreef op 01 mei 2003 @ 19:33:
[...]
wrom dat, denk je dat ze iedereen nieuwe client laten downen om daarna nog een patch door te voeren?
ik pis bijna in me broek
[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 01-05-2003 19:40 ]
je moet niet patchen ,gewoon ragexe.exe gebruiken
Assume there are no rules and it's one big free for all
nah ik ben net ingelogd, heb al een character aangemaaktAlpha-sphere schreef op 01 mei 2003 @ 19:51:
De patch server is al online maar inloggen lukt nog niet
en nu kan het weer niet....
Assume there are no rules and it's one big free for all
http://www.eperdeme.com/m...viewtopic.php?p=6534#6534
Je kan het ook downloaden met een programma Bittorent.
http://dividedsky.net/bt/...L-UNOFFICIAL-3.2.1b-1.exe
Vervolgens kies je 1 van de links op de volgende site en download je het bestandje. Als je deze opent en het programma hebt dan kan je beginnen met downloaden van de client. Het begon vanochtend langzaam maar later in de middag ging het met 80 kb/s.
http://forum.pak0.com/vBu...73c42d12c8&threadid=34403
Assume there are no rules and it's one big free for all
Verwijderd
ja verrekte irritant op kilroy2k! Ik moet um ook om de 10 min opnieuw 'resumen' omdat ie um dan plots compleet afbreekt.agentorangina schreef op 01 mei 2003 @ 20:37:
Damnit, ik zit te downloaden van ragnarok.kilroy2k.net, en mijn download loopt nu vast op 98% !.. kan ik dus lekker veel mee..
Maar ja, de snelheid is beter dan bij al die andere mirrors... nog een uurtje en dan begin ik ook mijn avontuur in ragnarok.
Misschien kun je hier iets vinden:Switch schreef op 01 May 2003 @ 20:34:
Kan alsjeblieft iemand zoeken naar ftp's met multiple rars? Heb rar10 nodig!
http://www.eperdeme.com/m...viewtopic.php?p=6534#6534
[ Voor 34% gewijzigd door Shinji_Ikari op 01-05-2003 21:04 ]

Ik heb nu al geen iedee waar ik heen moet, ik kan die hele vent waar hierover wordt gepraat nergens vinden
Maarja, ik ben ook newbie, zoals meerdere malen tegen me is vertelt (what does a newbie like you here?)
Maar het werkt allemaal goed, en weinig last van lag oid
[ Voor 22% gewijzigd door kamerplant op 02-05-2003 08:45 ]
🌞🍃
Nu ik Ragnarok probeer op te starten krijg ik de volgende error:

Iemand een idee wat dit inhoud
specs | You know you are addicted to the internet when you refer 'books' as 'portable websites'. | http://radio.c64.org:8000/
Verwijderd
Dat gebeurt alleen bij "crash"man! Get it? "CRASH"man?
*ahum* As I were saying.... Hm, ik heb zelf geen idee.. msvcrt.dll lijkt zo'n directx probleem (mijn hunch..) Veel geluk ^_^
A great thought in a small mind is a dangerous thing
Ik vind het eigenlijk meevallen op iRO, je moet natuurlijk niet voor een portal beestjes gaan killen, maar een beetje aan de zijkanten enzoMystic_X schreef op 01 mei 2003 @ 22:55:
Ik denk dat ik maar volledig Mro ga want het is echt ziekelijk druk op loki , kan geeneens een beesie afslachten of er staan al weer 3 andere malloten mijn kill aan het stealen
ehh tanken is dus dat jij als eerste rost en de rest ook(voor XP enzo)?Koetjeboe schreef op 01 May 2003 @ 23:06:
Ben een swordie nuTelkens novices die vragen of ik rockers wil tanken xD
Assume there are no rules and it's one big free for all
whehehe, 't is al opgelost middels een rebootVerwijderd schreef op 01 May 2003 @ 22:47:
offtopic:
Dat gebeurt alleen bij "crash"man! Get it? "CRASH"man?
*ahum* As I were saying.... Hm, ik heb zelf geen idee.. msvcrt.dll lijkt zo'n directx probleem (mijn hunch..) Veel geluk ^_^
specs | You know you are addicted to the internet when you refer 'books' as 'portable websites'. | http://radio.c64.org:8000/
Verwijderd
Als je een email hebt met zo'n knop erin waar je op moet klikken, kun je net onder die knop ook op een "onzichtnare" link klikken, die werkte bij mij wel.agentorangina schreef op 01 May 2003 @ 23:03:
Ok, ik weet waar het aan ligt, bij mij doet de registratie e-mail niks.. als ik erop klik krijg ik gewoon een blanco pagina.. iemand die weet waar het aan ligt ?
[ Voor 87% gewijzigd door Apocrypha op 01-05-2003 23:43 ]
Niet dus. Bedankt MaRc0 dat je m'n Mozilla hebt laten crashen op IRC
[ Voor 32% gewijzigd door Switch op 01-05-2003 23:42 ]
er is nu ook een GM find Event : je moet groepjes creatures vinden in de buurt van plekken waar je van job verandert ,degene die ze vind krijgt een surprise
Gelukkig kon je 'm deleten
Eerste deel van de tutorial gedaan en het ziet er geinig uit, loopt vloeiend, zonder lag ofzo (Loki) en het spel bevalt me wel
The devil is in the details.
--edit
Bedankt
[ Voor 20% gewijzigd door GekkeR op 02-05-2003 00:38 ]
[ pctje te zien hier ] - Miauw
Vlak buiten Geffen zitten al die monsters waarbij ook een soort van mol genaamd Martin zit. Iedereen komt er al snel achter dat dat beestje zo'n 50 schade doet tegen beginners.
Nu hebben we 1 iemand dat beest laten slaan en die is gaan rennen als een gek en toen zijn wij er met ze alle achter aan gegaan.



We hebben hem te pakken gekregen uiteindelijk.
Hoe maak je die plaatjes ook alweer clickable ?
[ Voor 32% gewijzigd door Freak op 02-05-2003 14:02 ]
1
| [url=url plaatje][img=640,480,1]url plaatje[/img][/url] |
zo
Woeii vandaag MvP gehaald op de Mistress ^.^
Bijna helemaal alleen. Itsnows heeft ff met de minions geholpe, maar daarna vond ie het te eng worden ofzo, en ging laf dood
Toen heb ik haar maar ff beziggehouden met counter attack zo snel als ik kon (damn die bij slaat snel) en ondertussen potjes drinken voor de klappen die door de counter heenkwamen. Probeer maar eens tikjes van 600 dmg weg te drinken met alleen rooie potjes
Op het moment dat ik weg wilde teleporten ging ze gelukkig dood
Geen screens helaas; geen tijd gehad T.T
)
Ben nu Novice level 7, weet nog niet of ik Archer of Swordie wil worden
heb nu een uur of 7 gespeeld en het is onwijs verslavend. Ben er ook net achter hoe je moet teleporteren alleen kost het best wel veel poen. Hele dorp vol gestamp met novice en nog maar een stuk of 10 archers daaro
Assume there are no rules and it's one big free for all
Heb nu zo'n Poring Doll, twv 500 zeny, moet ik dat verkopen? Want Koetje zei me dat ik rare items nooit moest verkopen.
[ Voor 51% gewijzigd door Switch op 02-05-2003 02:48 ]
Heb een tiny egg shell gevonden, hoofdbedekking voor pets xD
Dit topic is gesloten.
![]()
