Erazzzer schreef op 07 March 2003 @ 15:45:
[...]
Dat het een extratje moet zijn ben ik helemaal mee eens. Maar als nu honden op komen dagen en in 3 jaar 400 posts hebben, waarvan 60% niet echt doorslaggevende posts zijn. Verdien je die HK ook niet. En users die alleen maar in foute topics posten en de topicstarter vriendelijk naar de Faq verwijzen en vervolgens in SM posten hoeven er van mij ook niet in. Ze zijn wel goed omdat ze de modjes een beetje lichtere handen geven, maar kennis voegen ze helemaal niet toe

Honden??
Ach ja ik heb het ook gevraagd, heb userid 376 en slechts 300 postings in al die jaren. Denk wel dat mijn postings iig redelijk/goed zijn en meen mijzelf goed te
gedragen. Mijn allereerste postings van jaren terug zijn misschien niet heel geweldig maar de policy alhier was toen ook anders en minder professioneel afgebakend dan nu met allerlei FAQ's.
Zelf kom ik wel heel veel op het forum maar lees vooral. Dit heeft als reden dat, ondanks dat ik best wat kennis heb, het merendeel van mijn kennis inmiddels ooit al is gedeeld en dus "in de search" te vinden is.
Verder vind ik mijn eigen vragen meestal ook via de search terug dus zelf open ik zelden/nooit een topic.
Ook is door het toegenomen aantal gebruikers een onderwerp vaak al door
een ander geopend.
Mijn motto is: je hoeft niet veel te posten zolang wat je post van redelijke kwaliteit is en je je maar enigzins goed gedraagt. HK is tenonder gegaan aan slechte kwaliteit postings.
Wat ik wel kwalijk vind zijn users die op een computerforum veel posten maar alleen in HK. Dan kun je beter naar FOK! gaan.
Volgensmij zijn verder ook de pageviews van users die niet zoveel posten ook van positieve invloed op de groei van GOT/tweakers.
Erazzzer schreef op 07 March 2003 @ 15:45:
[...].......En users die alleen maar in foute topics posten en de topicstarter vriendelijk naar de Faq verwijzen en vervolgens in SM posten hoeven er van mij ook niet in. Ze zijn wel goed omdat ze de modjes een beetje lichtere handen geven, maar kennis voegen ze helemaal niet toe

Hier ben ik het overigens mee eens.
[
Voor 16% gewijzigd door
Help!!!! op 08-03-2003 11:54
]