Toon posts:

help mij met mijn nokia modem

Pagina: 1
Acties:
  • 57 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Help!!!

Ik heb een nokia modem MW1122. Deze heeft een ingebouwde firewall en deze wil ik graag uitztetten of bepaalde poorten open kunnen zetten zodat mijn progs (donkey, overnet etc) weer kunnen downloaden want die zitten vast.

KPN, nokia niemand weet me tehlpen..... maar jullie vast wel ;)

Alvast bedankt.

Asa

Verwijderd

Er zal vast wel een configuratie-pagina in die modem zitten die je met je webbrowser kan benaderen om vervolgens je instellingen aan te passen. Probleem is alleen dat je het IP-nummer van je modem moet weten (als die nog niet bekend is) en dat is wat lastiger om te ontdekken.

  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 14:05

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

Welkom!

Leuk dat je ook bij Gathering of Tweakers bent gekomen. Als je hier op een forum wil overleven heb ik een paar tipjes voor je.

Lees ten eerste eens de algemene FAQ door, dan weet je wat wij van jou verwachten, en wat je daar allemaal wel niet voor terugkrijgt lijkt me duidelijk. Staan ook nog wat tips en tricks in die ik hier niet allemaal kan opnoemen, maar ééntje leek me wel handig, aangezien die nu van toepassing is: Help Help!!!!!!!

Als je een vraag hebt over een onderwerp, in dit geval over een netwerk, zoek je eerst het juiste forum op. Dát is je al gelukt :) Maar als je daar aangekomen bent, is het vóór je begint te posten aan te raden om eerst de FAQ van dat forum nog eens door te bladeren. Dat is in dit geval de [rml][ old] FAQ Network Troubleshooting[/rml].

Daarnaast kijk je even met de search of de vraag die jij wil stellen toevallig niet al een aantal keer voorbij is gekomen. If so: lees de informatie die je dan vind eens door, dan heb je het antwoord al gevonden, en voorkom je irritatie bij de overige forumbezoekers, die een dergelijke vraag al duizende keren voorbij hebben zien komen.

Ik hoop dat je een leuke tijd op het forum tegemoet gaat! Succes!

Mocth je nog niet helemaal duidelijk zijn wat er mis is met je topicstart, zal ik hier even de puntjes behandelen :

- Het hoge 'help help' gehalte in je titel/topic
- Het is totaal onduidelijk om wat voor modem het gaat (analoog, ADSL, ISDN, cable ?)
- Er staat niets vermeld over de eventuele oplossingen, die je met de search/google gevonden hebt, en waarom ze niet zouden werken
- Heb je al in de manual gekeken ?

Hier even een linkje maar de algemene FAQ met wat handige info : Algemene regels hoe je op het forum te gedragen (Netiquette)

Braaikamer - Smoke&BBQ


Dit topic is gesloten.