Toon posts:

Goedkope vid kaart voor oud systeem.. plz advise

Pagina: 1
Acties:
  • 45 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Mijn Athlon 750 begint bijna antiek te worden en de bijbehorende GeForce 1 die erin zit ook..
Ik heb echter het idee dat mijn processor op zich nog wel een tijdje mee kan als ik er een iets betere videokaart inzet..
Nu is mijn vraag.. met wat voor kaart haal ik het beste uit mijn pc zonder extraorbitante (of hoe je het ook schrijft) bedragen te moeten betalen..

Ik had bij de Mycom een XFX GeForce 4MX gespot voor een 56 en ook een voor 65 euro.. de 2e met DDR geheugen wat de eerste dus niet heeft.. (verder nagenoeg hetzelfde)
welke van deze 2 kaarten heb ik wat aan.. heeft het nut om voor die met ddr geheugen te gaan of zijn beide toch stukken rappen dan mijn processor ?

Mijn proc kan ik btw nog overclocken naar 900 zonder al teveel problemen..
dus.. iemand met ervaring ?? Ik wou proberen het nog tot ongeveer de HCC uit te zingen met deze pc :)

Kheb btw geprobeerd te searchen.. maar dat schoot niet op :p
gaarne uw mening :)

  • Pollewob
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
Lees gewoon een aantal reviews, zoals ook hier beshcreven staat. En kijk anders ook even in dit topic: ''Wat kan ik het beste hieraan upgraden'' Deel 4

Dit topic is gesloten.