ik heb dus het systeem wat in mijn sif staat. 1800+ 512 ddr pc 2700 van kingston. zal ik een groot verschil; merken als ik op mijn moederbord een radeon 9700 pro prik. voornamelijk in games zoals cc generals en schooters ala unreal 2 en no one lives forever2=
d0h
dat merk je zoiezo wel. De 9700 is een stuk sneller dan de 4200 en je system is verder goed genoeg. Dus antwoord ja dat merk je wel
Verwijderd
Hangt er van af op wat voor resoluties je het speelt. Maar je zult het zo ie zo wel merken aan je framerate. Maar hier kon je zelf toch ook wel achterkomen? De 9700 is gewoon sneller.
Maar is het verschil zo groot dat je dat geld er voor uit wilt geven? Je kunt natuurlijk die gf 4200 proberen te verkopen.
die geforce 4 ti 4200 kan ik wel kwijt voor een goede prijs. zat alleen te twijfelen of ik er niet meer aan zou hebben om effe mijn processor ook up te graden. maar ik heb het gevoel dat die 64 mb bij sommige nieuwe games een beetje te weinig wordt. ik speel trouwnes het liefst op 1280*1024 met alles op high, maar ik heb een hekel aan als het niet soepel loopt. dus soms ook op 1024*768. krijg namelijk een leuke bonus van werk en wil wat upgraden voor games
Verwijderd
nee het is je geld niet waard om een 9700PRO te kopen als je een GF4TI4200 hebben op jouw systeem.. je zult natuurlijk wel merken dat hij beter loopt, maar het is ook 400 euro wat je eraan uitgeeft en het verschil is daarvoor eigenlijk te klein..
Je zult het pas echt goed merken bij een sneller systeem, want in alles is je CPU/MOBO (FSB) de bottleneck, heb je een snellere pc dan zal een upgrade wel wonderen doen!
Je zult het pas echt goed merken bij een sneller systeem, want in alles is je CPU/MOBO (FSB) de bottleneck, heb je een snellere pc dan zal een upgrade wel wonderen doen!
Zie http://gathering.tweakers...t_messages/610591#welkevk
Reviews genoeg, even zoeken met Google ofzo
Reviews genoeg, even zoeken met Google ofzo
Pagina: 1
Dit topic is gesloten.
![]()