Niet iedere tweaker vind het developpen van een engine interessant hoor

En gezien de drukte in dit topic denk ik dat dat het merendeel is

Tweakers moet je zoet houden met vette demo's, mooie screenies en lekkere vooruitzichten, niet met saaie verhalen over multitexture-ing en abstract gepraat over je nieuwe concept. Misschien iets minder als de doorsnee-consument, maar toch zijn dat gewoon de interessante dingen.
Het is het 'What's in it for me' - idee, of hoe die term nou ook mag heten. En datgene dat er voor je in zit moet je ook nog leuk vinden, zoals een vet spel, of dan iig mooie screenies (maar eigenlijk zou je het dan ook wel willen spelen!). Jij vind het misschien interessant als [Verwijderde gebruiker] verteld over zijn nieuwe texturing-technieken, maar de doorsnee tweaker zegt dat gewoon nix, die denkt, waar gáát dit over, en gaat weer weg. Mogelijk checkt hij het topic nog een paar keer, en de homepage nog iets vaker, maar als er niets nieuws is (waar hij wat aan heeft, dus, niet een feit dat er nu 6000 lijnen code zijn ipv 5500, maar mooie plaatjes, een demo, of in ieder geval de belofte daarvan in de nabije toekomst) gaat hij weg, en zal waarschijnlijk weg blijven.
Nee, het is niet mijn bedoeling met deze post het topic of de engine af te zeiken, maar gewoon om een (naar mijn mening) realistisch beeld te geven van wat mensen nou aan een topic kluistert. Er zijn gewoon weinig mensen die het op deze manier interessant vinden, zeker als er ook nog eens amper wat nieuws voorbij komt. Wederom, alle respect, ik weet hoe druk [Verwijderde gebruiker] het heeft, maar zo raakt men gewoon de interesse kwijt.
En nu zou je je ook nog eens af kunnen gaan vragen, wat je hebt aan mensen die alleen maar mooie plaatjes willen.. eigenlijk ook niets, die roepen alleen maar 'meer pics!!1!!11!' en voegen weinig toe.
Dus hoe erg vind je het?
Maak van het nieuwe topic een leuke lokker, laat zien wat je hebt, en maak mensen enthousiast. Zo krijg je misschien nog een paar mensen die wat toe te voegen hebben bij je team, en dat is natuurlijk het allerbelangrijkste als je een mooi spel wilt afleveren.
zover mijn €0.02
[
Voor 1% gewijzigd door
crisp op 02-06-2021 08:17
. Reden: anonimisatieverzoek ]