AutoRoute does not allow installation from a network share (also known as an administrative installation).
Als je geen CD/DVD Speler op je laptop hebt zitten en je wil heb vanuit het netwerk installeren dan lukt dat inderdaad niet. Ik heb hem sinds gister ook en weet van dit probleem af, hoe je hem dan moet installeren weet ik (nog) niet omdat ik er zelf ff geen tijd voor heb. Maar ik heb wel een idee
Wat je kan doen is (weet dus niet of dit werkt):
- Installeer en gebruik een Virtuele CDROM Drive op je Laptop (Daemon Tools)
- Zorg voor voldoende schijfruimte en maak vervolgens een image van beide cd's (Install en Data CD) en kopieer deze images naar je Laptop
- Mount (zo heet dat) de Install CD Image middels dat Virtuele CDROM Drive programma en installeer MS AutoRoute deze gewoon zoals het hoort.
- Nadat de install voltooid is heb je die image niet meer nodig denk ik. Dus gaan we de Data CD image Mounten.
- Start MS Autoroute en kijk wattie doet ?
Zowiets denk ik dan ... proberen kan geen kwaad...
Mocht ie bv. de Data files niet vinden dan zal je denk ik bepaalde "paden" moeten veranderen in het register zodat deze verwijzen naar de Virtuele CDROM Drive ..
[
Voor 15% gewijzigd door
Enforcer op 08-01-2003 18:20
]