Kt7 + tbird 900 I.C.M. Gf 2 V7700 Pure probleem

Pagina: 1
Acties:

  • Gir
  • Registratie: September 2000
  • Niet online

Gir

I need waffles

Topicstarter
Ik heb een (nogal vreemd) probleem met mijn 3e computer, een
-Thunderbird 900
-Abit KT7 moederbord
In combinatie met:
-Geforce 2 GTS 32 Mb pure van Asus (v7700)

Het systeem heeft ruim een jaar goed gedraaid, daarna zijn wat onderdelen onderling geswitched in mijn netwerk, maar nu kwamen ze toch weer bij elkaar, en nu zo'n 3 weken later begint het systeem ineens kuren te vertonen. Het systeem boot namelijk niet meer als de V7700 er in zit (anders een S3 virge 4 mb). Eerst dacht ik aan een brakke voeding, maar na het vervangen van deze voeding door een betere voeding deed het volgende zich voor. Wanneer je de pc aan zet krijg je de geen videokaart aanwezig error (1x lang, 2x kort). Wanneer ik hierna de pc reset werkt het systeem wel. Ik heb het I/O voltage (zoals op de ABIT site staat aangegeven) verhoogd naar 3.40 V.

Heeft iemand misschien een oplossing voor dit probleem? Het enige wat ik nog kan bedenken is een bios update.

offtopic:
oude topic: http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/677701, ik dacht dus dat het probleem verholpen was omdat ik alleen maar gereset heb bij het testen :(

Verwijderd

Kijk anders hier maar eens hier :
http://www.sudhian.com/faqs.cfm/fid/2/fcid/8.sud#229

  • Termi
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 18-08 22:27
Ik heb zelf dit probleem ook, dit komt doordat de Asus v7700 te veel vraagt van de voltage regulator :). Het licht neit aan je voeding :P, die zal wel prima zijn. Er zijn mensen die van hun 3,3 V (uit de voeding) naar de chip hebben gesoldeerd, om zo extra stroom te geven :P. Dit schijnt te helpen.