distance instelling op panasonic sahe100 reciever

Pagina: 1
Acties:

  • hobbelisback
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08-09-2025
ik heb een panasonic sahe 100 reciever gekocht. Perfect geluid ben er erg tevreden mee!!! heb alleen een vraag: je kan op de reciever de distance instellen:
hoe moet ik de afstand instellen: moet ik dan de afstand van de reciever naar de box instellen of juist de afstand aan kabel in meters wat er aan de boxen hangt. Aan een box hangt namelijk wel 8 meter kabel. (ivm met wegwerking kabels in de kamer) de afstand van reciever naar box is namelijk veel korter dan het aantal meters kabel. Dit ivm met het juisten gelijktijdig weergeven van het geluid in de kamer.

  • ShittyOldMan
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 12-08 14:56
Gaat het hier om het instellen van de rears of om iets anders? In elk geval gaat het om de afstand van de luisterplek tot de speaker. Maak je geen zorgen om de lengte van de kabel, dat maakt in tijd niks uit.

Mijn Home Cinema in aanbouw


  • hobbelisback
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08-09-2025
ok, dan heb ik ze nu dus net verkeerd om want de afstand tot mezelf en rears is veel korter dan voor speakers thanx voor de info