Verwijderd schreef op 31 december 2002 @ 12:04:
Hoezo ? Natte beschuitbol schrijft "Search gebruikt???" en ik reageer met "vraag gelezen?" Waarom moet ik dan vriendelijker doen?
En wat betreft de low-noise opmerking, dat staat toch in de titel ? En ik heb het nadrukkelijk over stil en dat ik niet de 550W nodig heb. Volgens mij gewoon een kwestie van lezen. Snap wel dat dat eens mis kan gaan, maar dat mag eigenlijk alleen na 2 uur 's nachts

Wil niet muggeziften hoor maar je kunt de titel OOK lezen als
Is de Q-tec 400W dual fan gold low noise ???? Het vraagteken weg en er staat iets anders.
Enne, soms zijn mensen heel snel aangebrand. Search gebruikt is korte uitvoering van de zin "heb je zelf al gezocht in de faq's of met search want er staan me wat topics bij waarin ik iets over Q-tec las"
Hoe dan ook. Herrie is hopeloos... lager dan 30db kom je niet. Absoluut stil kost een vermogen en dan kom je uit op een SilentPC. Laatst bij OC-Shop stond er een en ik heb naar vrijwel geen geluid staan luisteren. Ik streef ook naar DE ultieme stille PC en vervang fans, isoleer de kast enz.
Leuk om te doen maar tja, kost wel geld.
Goedkoopste oplossing... dekbed over je kast hangen (wel ruimte laten voor wat ventilatie.
[
Voor 6% gewijzigd door
Guardian Angel op 31-12-2002 12:15
]