Een wlan over een rédelijk lange afstand

Pagina: 1
Acties:
  • 71 views sinds 30-01-2008

  • jvvv
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 04-11-2025
het zit zo, ik vraag me af of het mogelijk is om een Wlan (802.11) over een afstand van ongeveer 5 kilometer (in vogelvlucht) . we spreken hier niet over plattelad maar stadsrand ( geen gebouwen hoger dan 5 verdiep ertussen).
Nu wil ik weten of da da mogelijk is voor een redelijk klein budget, en et moet ni persee legaal.

  • Allochtoon
  • Registratie: April 2002
  • Niet online

Allochtoon

bakhar

tjek eens het topic over wireless.... :Z

  • jvvv
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 04-11-2025
sry mor die dingens zijn ier ni van de overzichtelijkste en ik ben slim geweest en ik heb de search functie gebruikt en ik heb niet echt een degelijk antwoord gekreken

  • Stubby
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 21:50
Wireless Leiden?

  • Allochtoon
  • Registratie: April 2002
  • Niet online

Allochtoon

bakhar

met alle respect, je hebt 2 posts.. en het is wel te vinden :) goed zoeken dus

  • jvvv
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 04-11-2025
ja jong in die post gaat et allemaal zo onduidelijk en iedereen zevert er zijn bakje en gaat et over kortere afstanden ....

  • Allochtoon
  • Registratie: April 2002
  • Niet online

Allochtoon

bakhar

wat versta je onder redelijk klein budget?

  • jvvv
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 04-11-2025
ja zie ik wil geen dingens gaan kopen van 300€... als et kan wil ik et wel allemaal zelf bouwen ( behalve de kaartjes :d).

  • jvvv
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 04-11-2025
stel dat ik er maximum 250€ wil aan geven

  • Allochtoon
  • Registratie: April 2002
  • Niet online

Allochtoon

bakhar

ik hoop dat je wat van dit topic geleerd hebt ;)
-ff ontopic-
voor dat budget en die afstand vind ik het vrij redelijk dat ik je nu uitlach :X

Verwijderd

koop gewoon een netwerk kabel van 5 km

  • Roelant
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Welkom!

Leuk dat je ook bij Gathering of Tweakers bent gekomen. Als je hier op een forum wil overleven heb ik een paar tipjes voor je.

Over dit topic:

1.- dit is geen Professional Networking & Servers
2.- hier is best wat over te vinden met de zoekfunctie
3.- een tipje: -=: Het Grote Wireless Topic :=-


In het algemeen:


Afbeeldingslocatie: http://crew.tweakers.net/Exirion/pics/faqey.gif

Lees ten eerste eens de algemene FAQ door, dan weet je wat wij van jou verwachten, en wat je daar allemaal wel niet voor terugkrijgt lijkt me duidelijk. Staan ook nog wat tips en tricks in die ik hier niet allemaal kan opnoemen, maar ééntje leek me wel handig, aangezien die nu van toepassing is:

Als je een vraag hebt over een onderwerp, in dit geval over een netwerk, zoek je eerst het juiste forum op. Dát is je al gelukt :) Maar als je daar aangekomen bent, is het vóór je begint te posten aan te raden om eerst de FAQ van dat forum nog eens door te bladeren. Dat is in dit geval de FAQ Network Troubleshooting.

Afbeeldingslocatie: http://crew.tweakers.net/Exirion/pics/utfsey.gif

Daarnaast kijk je even met de search of de vraag die jij wil stellen toevallig niet al een aantal keer voorbij is gekomen. If so: lees de informatie die je dan vind eens door, dan heb je het antwoord al gevonden, en voorkom je irritatie bij de overige forumbezoekers, die een dergelijke vraag al duizende keren voorbij hebben zien komen.

Ik hoop dat je een leuke tijd op het forum tegemoet gaat! Succes!
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.