Toon posts:

Vraagje over router

Pagina: 1
Acties:
  • 59 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Beste tweakers,

Ik ben van plan om een router te gaan kopen om mijn 3 computers alle 3 op het internet te kunnen aansluiten. Nu heb ik dat gedaan via een hub en internet sharing met Windows XP Professional, maar dan moet steeds die computer aanstaan.

Okay, maar nu heb ik van mensen gehoord dat als je een router hebt kan je op de achterliggende computers niet meer MSN of Netmeeting gebruiken, al is Netmeeting niet zo erg maar MSN wel.

Van andere mensen hoor ik nu dat je MSN wel kan gebruiken maar dat je geen bestanden kunt zenden.

En van weer andere mensen hoor ik dat ALLES werkt.....

Nu weet ik het antwoord dus nog steeds niet, iemand hier ervaring hiermee?

En vraag 2, weet iemand een goede router?? Iemand aanbevelingen?

Verwijderd

Ik heb een Linksys router, Befsr41, en met deze router werkt zowel msn, als netmeeting, inclusief bestanden verzenden (en ontvangen) zonder dat je hoeft te klote met port forwarding en dergelijke

www.linksys.com

  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 19-08 22:47

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

Welkom!

Leuk dat je ook bij Gathering of Tweakers bent gekomen. Als je hier op een forum wil overleven heb ik een paar tipjes voor je.

Lees ten eerste eens de algemene FAQ door, dan weet je wat wij van jou verwachten, en wat je daar allemaal wel niet voor terugkrijgt lijkt me duidelijk. Staan ook nog wat tips en tricks in die ik hier niet allemaal kan opnoemen, maar ééntje leek me wel handig, aangezien die nu van toepassing is:

Als je een vraag hebt over een onderwerp, in dit geval over een netwerk, zoek je eerst het juiste forum op. Dát is je al gelukt :) Maar als je daar aangekomen bent, is het vóór je begint te posten aan te raden om eerst de FAQ van dat forum nog eens door te bladeren. Dat is in dit geval de FAQ Network Troubleshooting.

Daarnaast kijk je even met de search of de vraag die jij wil stellen toevallig niet al een aantal keer voorbij is gekomen. If so: lees de informatie die je dan vind eens door, dan heb je het antwoord al gevonden, en voorkom je irritatie bij de overige forumbezoekers, die een dergelijke vraag al duizende keren voorbij hebben zien komen.

Jou post is namelijk best wel een 'search' vraag.
Voor het MSN gedeelte verwijs ik je graag door naar het volgende topic: -=Het grote Msn Messenger topic=-
Voor een goede router kun je dit topic eens lezen: [rml][ Routers] Verschillen/voordelen tussen merken[/rml]


Ik hoop dat je een leuke tijd op het forum tegemoet gaat! Succes!

Braaikamer - Smoke&BBQ


Dit topic is gesloten.