https://wren.co/join/Devian
nu ff linksonder gearchange aanklikken.
Nu heb je rechtsonder een optie pitsignal.
Zo kom je d'r wel uit dacht ik?
Only fools are enslaved by time and space.
https://wren.co/join/Devian
Kan alleen in cockpitview, pijltje naar rechts.Op donderdag 11 juli 2002 20:04 schreef Devian het volgende:
thxnu nog even weten hoe ik als ik in de pit sta dat menutje omhoog/omlaag krijg... (zoals banden kiezen.... uit pit wegrijden... etc... lukt me ook nie
)
Met gas en rem manouvreer je dan door de opties.
Only fools are enslaved by time and space.
ik heb dit spel dus draaien, nou ja eigenlijk niet, onder een windows XP machine.
telkens als ik dit spel wil gaan installeren krijg ik een error; unkown error setup will be terminated.
op een of andere manier heb ik het toch geinstalleerd gekregen maar als ik het nu ga spelen krijg ik;
direcxt 8.1 is not installed.
maar ik weet zeker dat ie erop staat
kheb zelfs nog ff voor de zekerheid directx 8.1 gedownload en opnieuw geinstalleerd.
maar nog steeds het zelfde probleem.
iemand misschien een oplossing??
Workstation specs
Server specs
Founder of www.kieftsoft.nl/forum
Inloggen als administrator. IS denk het probleemOp vrijdag 12 juli 2002 11:34 schreef vyruz het volgende:
vraagje (probleempje);
ik heb dit spel dus draaien, nou ja eigenlijk niet, onder een windows XP machine.
telkens als ik dit spel wil gaan installeren krijg ik een error; unkown error setup will be terminated.
op een of andere manier heb ik het toch geinstalleerd gekregen maar als ik het nu ga spelen krijg ik;
direcxt 8.1 is not installed.
maar ik weet zeker dat ie erop staat
kheb zelfs nog ff voor de zekerheid directx 8.1 gedownload en opnieuw geinstalleerd.
maar nog steeds het zelfde probleem.
iemand misschien een oplossing??
mmm, ik ben ingelogd onder een andere naam als administrator, maar ik ben wel een admin.Op vrijdag 12 juli 2002 11:41 schreef The_FrankO het volgende:
[..]
Inloggen als administrator. IS denk het probleem
Workstation specs
Server specs
Founder of www.kieftsoft.nl/forum
Soms als ik wil gaan spelen, dus van het menu naar het spel zelf, na het laden spingt GP4 helemaal uit en zit ik dus tegen windows aan te kijken.
Dit is vooral irritant als je je wagen aan het afstellen bent en je wilt weer gaan racen, loading loading loading en dan heb je alles voor nix gedaan en kan je weer opnieuw beginnnen.
Ik heb net de 30.30 versie drivers voor m'n g-force geinstalleerd, maar dat hielp nix
Wat moet ik doen?
Ik heb wel die all_setups.zip gedownload van gp4.gamers.nl, maar wil vaak toch nog wat kleine dingen veranderen, maar weet helaas niet wat voor effect het veranderen van bijvoorbeeld packers/dampers/roll bars/gear ratio's etc hebben.
en om nu heel veel tijd erin te stoppen voor de ultieme setup zie ik ook niet zitten, dus het zou errug makkelijk zijn als daar ergen een handleidingkje over was (heb je natuurlijk niet de ultieme setup, maar wel iets dat daar in de buurt ligt)
"When the flag drops, the bullshit stops" by Olav Mol.
PC: LianLi O11D evo, Corsair HX1500i, Asus ROG gaming Z790-A, i7-14700KF, 48GB DDR5 Corsair PC7400, MSI RTX4090 Suprim, Samsung 990pro 1+2TB, LG 42OLEDC4 *** HCS: LG 83OLEDG2, Marantz Cinema 40, B&W (702S2 HTM71S2 705S2 DB4S), Project X2B-at33ptg2, DS3B
Die heb ik gedeeltelijk bekeken ja, maar is er ook ergens een how-to die alle opties op een overzichtelijke manier en de invloed op elkaar weergeven?Op zondag 14 juli 2002 14:48 schreef Tonton het volgende:
er zitten filmpjes in GP4 die vertellen je wat het effect is van bepaalde afstellingen
"When the flag drops, the bullshit stops" by Olav Mol.
Anoniem: 40940
En wat is de maximale lengte van een circuit bij Grand Prix 4
niemand.Op zondag 14 juli 2002 19:53 schreef williamvh het volgende:
Wie weet waar ik een track editor kan halen
En wat is de maximale lengte van een circuit bij Grand Prix 4
weet niemand.
PSN: DutchTrickle PVoutput
Anoniem: 56487
Of ligt het toch aan mij
argh in monaco is dit echt vervelend
is er een editor of een fix voor?
Voor de rest een koel spel.
PS hebben jullie nog een 2002 namen set want op gp4.gamers.nl zie ik niet staan?
Anoniem: 52039
haha dat is nou jammer voor jeOp maandag 15 juli 2002 16:03 schreef THRenault het volgende:
Hebben jullie ook zo een last van de plakkende vangrail.
ja.Op maandag 15 juli 2002 20:19 schreef Femme het volgende:
GP4 draait hier geweldig op m'n Dual Athlon met Matox G550 (laatste drivers). Ik had er niet veel van verwacht op zo'n trage videokaart, maar dit is helemaal niks: na het opstarten krijg ik een cursor in beeld te zien en daarna klapt-ie terug naar de desktop. Einde verhaal. Is dit een bekend probleem?
PSN: DutchTrickle PVoutput
je kunt proberen de spiegels helemaal (edit at f1config filetje) uit te zetten (dus HELEMAAL uit, niet nog autos aan) , sound acceleratie uitgooien en environment maping uit. En soms kun je nog een paar frames winnen door de car geometry and de shadows laag te zetten, oja, en de object detail op trackside objects ipv full.Op zondag 14 juli 2002 21:46 schreef IronMaiden het volgende:
GP4 is echt geweldig, maar heb een probleempje...m'n systeemke, Athlon 900 - GeForce 2 MX kan GP4 niet mooi draaien. Zelfs op 640-480 met alles op low kan ik geen hogere framerate krijgen dan 16dat is toch niet normaal, heb Detonate drivers 23.11 en 28.32 beide al geprobeerd, maar nix werkt, iemand een oplossing? Lees op de topic dat er mensen zijn met een minder systeem maar wel goeie kwaliteit?
Of ligt het toch aan mij
Ik heb wat GP4 sites afgezocht en in de nieuwsgroepen gezocht, maar ik kon er niet iets over vinden (wel over sporadisch voorkomende desktop klappers). In mijn geval kom ik nooit verder dan twee seconden cursor op een zwart beeld met een res van zo'n 800x600Op maandag 15 juli 2002 20:35 schreef Maverick het volgende:
[..]
ja.
Inmiddels info gevonden op SimRacingWorld. Ik moet dus blijkbaar met no-cd patches in de weer, herinstalleren na driver updates, sound disablen, GP4 starten in compatibility mode of gewoon wachten op een patch
Ik had ooit een keer op www.alphaf1.com/gp4 vernomen dat er binnekort een patch uitkomt omdat dit soort fouten vaak voorkomen.Op woensdag 17 juli 2002 08:17 schreef Femme het volgende:
[..]
Ik heb wat GP4 sites afgezocht en in de nieuwsgroepen gezocht, maar ik kon er niet iets over vinden (wel over sporadisch voorkomende desktop klappers). In mijn geval kom ik nooit verder dan twee seconden cursor op een zwart beeld met een res van zo'n 800x600.
Inmiddels info gevonden op SimRacingWorld. Ik moet dus blijkbaar met no-cd patches in de weer, herinstalleren na driver updates, sound disablen, GP4 starten in compatibility mode of gewoon wachten op een patch.
I must insist that reading my posts is a prerequisite to replying to them. *KLICK*
Je moet wel een stuur hebben om dit te kunnen. En druk eens bij het spelen op F8Op woensdag 17 juli 2002 23:59 schreef Deacon het volgende:
oke oke kgeef toe dat ik niet alle posts heb gelezen... maar weet iemand toevallig hoe je je stuurhulp 100% uit kan zetten ? als ik em bij options ofzo op 0% zet blijft ie stiekem toch nog gewoon helpenGP3 had hier ook al last van...
ik heb geen stuurtje... maar ook als ik op F8 druk dan zegt ie wel dat ie uit staat, maar hij blijft net zo hard helpen. duz in principe kun je de stuurhulp gewoon nooit uitzetten zolang je geen stuurtje hebt ? hmm wel een beetje k*t duzOp donderdag 18 juli 2002 10:12 schreef The_FrankO het volgende:
[..]
Je moet wel een stuur hebben om dit te kunnen. En druk eens bij het spelen op F8
I must insist that reading my posts is a prerequisite to replying to them. *KLICK*
Je moet idd een stuur hebben om het uit te kunnen zetten. dat is best jammer ja. Maarja een echte racer heeft een stuurOp vrijdag 19 juli 2002 22:23 schreef Deacon het volgende:
[..]
ik heb geen stuurtje... maar ook als ik op F8 druk dan zegt ie wel dat ie uit staat, maar hij blijft net zo hard helpen. duz in principe kun je de stuurhulp gewoon nooit uitzetten zolang je geen stuurtje hebt ? hmm wel een beetje k*t duz
Ik heb een originele GP4 liggen hier, speelt lekker daar niet van, alleen heb ik 2 dingen. Bij opties kan ik niet saven want de optie save is gewoon grijs

Het tweede probleem is dat als ik GP4 afsluit mijn computer finaal hangt. Krijg ik half de desktop te zien van Windows met een zwart venster en dan kan ik dus de PC resetten. Ik heb van al mijn hardware de nieuwste drivers geinstalleerd. (Voor mijn Hercules kaart de nieuwste Hercules drivers, want daar loopt ie beter mee dan met de powered by ATI drivers. Daar had ik overigens ook precies hetzelfde mee).
Iemand een oplossing voor dit probleem? Want ik heb op [url="http://www.grandprixgames.com"]www.grandprixgames.com[/url] nog geen patch aangetroffen.
He who controls the Spice, controls the Universe.
alles wat een lichte kleur heeft in het spel word fel wit zoals het asfalt bijv. niet echt om aan te zien
weet iemand hier en oplossing voor
radeon 8500 (nieuwste offi catalyst drivers)
xp1800, asus a7v266ex voor meer zie specs
Anoniem: 56487
Er is vast wel iemand die hulp kan bieden.. want GP4 zag er met 38 frames zoeper uit en draaide smoooooot...
Anoniem: 20877
-net geinstalled, maar krijg geen beeld zodra ik spel opstart. Ik heb wel geluid maar scherm blijft zwart.
laatste radeon drivers geinstalled op een XP1900+ op msi k7t 266 PRO2 RU.
Help?
Anoniem: 20877
Heb GP4 net geinstalled, OS = winXP, directx8.1 zit er al op.Op maandag 22 juli 2002 09:07 schreef Schuey het volgende:
re-install? direct x 8.1? os?
(krijg alleen wel error met 3d mark, dat ik geen 3d accelerator card heb)
hoe kom i kdaar nu vanaf..
edit:
heb je hem al geprobeerd in win98 te draaien? is het proberen waard
Anoniem: 20877
Ik heb een radeon. En ik heb de laatste drivers geinstalled, maar krijg nog steeds geen beeld.Op maandag 22 juli 2002 12:58 schreef Schuey het volgende:
probeer gewoon ff install, en nieuwste detonator drivers installen dan zou het toch zonder problemen moeten werken me dunkt.
edit:
heb je hem al geprobeerd in win98 te draaien? is het proberen waard
Om nou windows 98 te gaan installen..:? (liever niet)
Of ligt het aan het feit dat me 3d kaart niet meer wordt gezien met 3dmark 2001? Eerst werd hij wel herkend en kon ik 3d mark afspelen en tests draaien. NU lukt dat niet meer.
Zou dat het zijn?
Ik denk dat je het idd niet echt goed hebt geinstalleerd.Op maandag 22 juli 2002 20:46 schreef DraKie het volgende:
[..]
Ik heb een radeon. En ik heb de laatste drivers geinstalled, maar krijg nog steeds geen beeld.
Om nou windows 98 te gaan installen..:? (liever niet)
Of ligt het aan het feit dat me 3d kaart niet meer wordt gezien met 3dmark 2001? Eerst werd hij wel herkend en kon ik 3d mark afspelen en tests draaien. NU lukt dat niet meer.
Zou dat het zijn?
En die nieuwe drivers zijn niet echt goed. Ik heb de oude 6071 drivers maar weer geinstalleerd die zijn beter.
Die detonator 29.74 ofzo zijn dat wel, maar die wilde gp4 niet opstarten bij mij. Met de nieuwste 30.0 draait gp4 iig.
Anoniem: 20877
Nou dan zal ik nog maar even paar andere (digitaly signed of beta) drivers proberen. Ook zodat ik 3D mark weer kan draaien en misschien dat gp4 dan wel beeld wil geven (geluid doet ie wel).Op maandag 22 juli 2002 20:52 schreef The_FrankO het volgende:
[..]
Ik denk dat je het idd niet echt goed hebt geinstalleerd.
En die nieuwe drivers zijn niet echt goed. Ik heb de oude 6071 drivers maar weer geinstalleerd die zijn beter.
Het probleem dat ik had was dat ik een service van ATi has gedisabled in WinXP: ATI Smart of zo.Op dinsdag 23 juli 2002 15:38 schreef DraKie het volgende:
[..]
Nou dan zal ik nog maar even paar andere (digitaly signed of beta) drivers proberen. Ook zodat ik 3D mark weer kan draaien en misschien dat gp4 dan wel beeld wil geven (geluid doet ie wel).
Er wordt dan ff een test gedaan na een reboot om te kijken wat de mogelijkheden zijn van de kaart, doet ie dit niet, dan ondersteund de kaart helemaal niks:
geen video overlay ( lelijke divx'en), hardware 2d support voor XP ( langzame 2d ) en totaal geen 3d support.
Fix: ATI Smart service starten, laten lopen ( begint zelf een keer na 10 seconden ) en dan rebooten.
Daarna deed alles het bij mij weer.
(In SiSoft Sandra kun je mooi kijken wat je videokaart ondersteund, voor het laden van ATI Smart stond daar niks dan rode kruisjes
Dit heeft me wel een tijd gekost voordat ik er achter was.
compatible mode misschienOp maandag 22 juli 2002 20:46 schreef DraKie het volgende:
[..]
Ik heb een radeon. En ik heb de laatste drivers geinstalled, maar krijg nog steeds geen beeld.
Om nou windows 98 te gaan installen..:? (liever niet)
Of ligt het aan het feit dat me 3d kaart niet meer wordt gezien met 3dmark 2001? Eerst werd hij wel herkend en kon ik 3d mark afspelen en tests draaien. NU lukt dat niet meer.
Zou dat het zijn?

Op woensdag 24 juli 2002 09:45 schreef Schuey het volgende:
[..]
compatible mode misschien

GP4 is een nieuwe game dus die zou het echt wel doen in windows XP.
Hij heeft iets verkeerd gedaan bij het installeren van zijn vid denk ik.
Ik heb ook last van dit probleemOp maandag 15 juli 2002 20:19 schreef Femme het volgende:
GP4 draait hier geweldig op m'n Dual Athlon met Matox G550 (laatste drivers). Ik had er niet veel van verwacht op zo'n trage videokaart, maar dit is helemaal niks: na het opstarten krijg ik een cursor in beeld te zien en daarna klapt-ie terug naar de desktop. Einde verhaal. Is dit een bekend probleem?
Model 3 LR AWD Solid Black / Black / Aero / Trekhaak - Bestelling 2-10 Leaseplan, 4-10 Tesla, RN 22-09, Nieuwe RN 25-11, VIN Yes, leverdatum: ?/?/19(?)
De ingame audio stottert en kraakt terwijl je rijdt. Menu geluiden zijn goed, in elk ander spel is het geluid ook prima. Alleen trouble met Gp4 dus...
Het probleem doet zich voor met zowel mijn onboard SiS AC'97 geluidskaart als met mijn SB Live! Value. Voor beiden zijn de juiste/laatste drivers geinstalleerd. De sound settings in het spel aanpassen heeft ook geen effect, 2D of 3D met EAX, maakt allemaal niks uit! Ik ben vast niet de enige hiermee, oplossing?
https://www.strava.com/athletes/10490675
Das waarschijnlijk alleen in de T-cam view.Op woensdag 24 juli 2002 11:33 schreef GoldieLox het volgende:
Ik heb ook een probleempje:
De ingame audio stottert en kraakt terwijl je rijdt. Menu geluiden zijn goed, in elk ander spel is het geluid ook prima. Alleen trouble met Gp4 dus...
Het probleem doet zich voor met zowel mijn onboard SiS AC'97 geluidskaart als met mijn SB Live! Value. Voor beiden zijn de juiste/laatste drivers geinstalleerd. De sound settings in het spel aanpassen heeft ook geen effect, 2D of 3D met EAX, maakt allemaal niks uit! Ik ben vast niet de enige hiermee, oplossing?
Daar heeft iedereen last van heel irr.
Als je de pits uitkomt zit je gewoon in cockpitview en dan heb ik er ook last van, verder heb ik de andere cams ook ff uitgeprobeerd, die lijken er ook last van te hebben.Op woensdag 24 juli 2002 11:37 schreef The_FrankO het volgende:
[..]
Das waarschijnlijk alleen in de T-cam view.
Daar heeft iedereen last van heel irr.
Welke is de T-cam?
Edit: ja, het probleem doet zich voor bij elk camerastandpunt
https://www.strava.com/athletes/10490675
Anoniem: 20877
Hmm..ik zal dat nog even nakijken in Sandra, maar ik kan nog wel gewoon quake3, Urban terror, wolfenstein, thps3, en sof2 spelen. Dat gaat zonder problemen.Op dinsdag 23 juli 2002 22:48 schreef speed24 het volgende:
[..]
Het probleem dat ik had was dat ik een service van ATi has gedisabled in WinXP: ATI Smart of zo.
Er wordt dan ff een test gedaan na een reboot om te kijken wat de mogelijkheden zijn van de kaart, doet ie dit niet, dan ondersteund de kaart helemaal niks:
geen video overlay ( lelijke divx'en), hardware 2d support voor XP ( langzame 2d ) en totaal geen 3d support.
Fix: ATI Smart service starten, laten lopen ( begint zelf een keer na 10 seconden ) en dan rebooten.
Daarna deed alles het bij mij weer.
(In SiSoft Sandra kun je mooi kijken wat je videokaart ondersteund, voor het laden van ATI Smart stond daar niks dan rode kruisjes)
Dit heeft me wel een tijd gekost voordat ik er achter was.
https://www.strava.com/athletes/10490675
Krakend geluid in Gp4, 2 geluidskaarten met hetzelfde probleem, meerdere drivers geprobeerd, hardware accelleratie naar beneden geschroefd, niks helpt. 't is het enige spel met deze bug, de rest loopt prima....
Het motorgeluid en de stem van de pitscrew is helemaal
f%cked op...
https://www.strava.com/athletes/10490675
Wat is het geval:
Ik heb een Firestorm Dual Analoog Gamepad van Thrustmaster.
Nou kan ik met de linker joystick wel m'n wagen besturen , maar ik wil dus het gas/rempedaal met de rechtse bediennen maar dat gaat dus niet.
Ik heb al in de instellingen gekeken maar kan niets vinden.
Als ik de gamepad calibreer via het spel dan kan ik de joystick om te sturen wel goed instellen.
Maar als ik het gaspedaal moet instellen en de rechte joystick beweeg dan gebeurt er niets, terwijl als ik de linker omhoog duw dit wel wordt gezien.
Dus of ik moet met een joystick sturen en gasgeven of ik moet het gas/rempedaal digitaal bedienen.
En dat is nou iets wat ik niet wil.
Anoniem: 36960
Als ik in de pitbox sta dan loopt alles lekker vloeiend. Rij ik de pitstraat uit dan word hij Super traag. 1 frame per 2 seconde lijkt het wel. En dan ben ik de pitlane uit. En dan loopt hij weer heel vloeiend. Dat is erg irritant want je doet zowat 5 min erover om alleen al de pitstraat uit te rijden. En als ik over start finisch kom dan begint hij ook heel iets weer te haperen.
Specs?Op donderdag 25 juli 2002 09:00 schreef Apehaar het volgende:
Ik heb een vrij vaag probleem:
Als ik in de pitbox sta dan loopt alles lekker vloeiend. Rij ik de pitstraat uit dan word hij Super traag. 1 frame per 2 seconde lijkt het wel. En dan ben ik de pitlane uit. En dan loopt hij weer heel vloeiend. Dat is erg irritant want je doet zowat 5 min erover om alleen al de pitstraat uit te rijden. En als ik over start finisch kom dan begint hij ook heel iets weer te haperen.
Pitstraat gaat idd altijd erg langzaam
Speel gewoon een beetje met de instellingen. Pitdetail bv lager zetten.
Anoniem: 36960
hmm ja dat had ik nog niet gedaan. Wel met de frame rates zitten pielen. Ik zal het eens proberenOp donderdag 25 juli 2002 10:42 schreef The_FrankO het volgende:
[..]
Specs?
Pitstraat gaat idd altijd erg langzaambij mij heb ik ook een PO van 150% in de pit en rest van circuit 50%
Speel gewoon een beetje met de instellingen. Pitdetail bv lager zetten.
Dit is echt het top punt van naif zijn, of hoe je dat ook maar noemt. Echt heeel appart... jezelf en anderen een beetje voor gek houden zo...Op vrijdag 14 juni 2002 18:25 schreef SandeR het volgende:
[..]
Dat mag niemand zeggen, iedereen heeft hem niet origineel (over het algemeen)
Dus een niet legale kopie.
If then else matters! - I5 12600KF, Asus Tuf GT501, Asus Tuf OC 3080, Asus Tuf Gaming H670 Pro, 48GB, Corsair RM850X PSU, SN850 1TB, Arctic Liquid Freezer 280, ASUS RT-AX1800U router
Ik heb hetzelfde probleemOp woensdag 24 juli 2002 22:26 schreef GoldieLox het volgende:
Kick...Iemand suggesties wat betreft mijn probleempje:
Krakend geluid in Gp4, 2 geluidskaarten met hetzelfde probleem, meerdere drivers geprobeerd, hardware accelleratie naar beneden geschroefd, niks helpt. 't is het enige spel met deze bug, de rest loopt prima....
Het motorgeluid en de stem van de pitscrew is helemaal
f%cked op...
Heeft iemand het al opgelost?
Bij F1 2001 (ja 2001 en geen 2002) had ik daar ook altijd last van :\
Het ligt niet aan mijn boxjes, want als ik de koptelefoon gebruik kraakt het ook.


Dan gaan mij es een keer LANnen goed?The_FrankO schreef op 30 juli 2002 @ 21:15:
Heb het dit weekend via het netwerk gespeelt. Is wel erg leuk alleen kon mijn tegenstander niet tegen zijn verlies en beukte me er elke keer af
To be, or not to be a FRUITVLIEG!??
Lemon, ....TheLemon schreef op 29 juli 2002 @ 01:44:
Of je rijdt je teammaat doormidden...
afbeelding
afbeelding
Wat een mooie plaatjes....
Greetzel
ECSK7S5A
Duron 1,2 Ghz @1,2
128Mb noname
Ati Expert 2000 32MB
WinXP is de gebruikte OS.
Ik wil GP4 origineel kopen, is dit nu een typisch geval van verkeerde crack/verkeerd gebrand? (want ik heb geen zin om 50,- uit te geven, om vervolgens nog steeds met de probz te zitten)
To be, or not to be a FRUITVLIEG!??
Trotse vader x 2!| Profiel volspammen mag hier: Klik
Ik heb dit probleem vaker langs zien komen. Heb er zelf geen last van. Heb je de nieuwste drivers geinstalleerd?ND schreef op 31 juli 2002 @ 18:26:
Ik heb last van dat GP4 mij eruit flikkert, en ik terug ben op mijn Desktop. Specs :
ECSK7S5A
Duron 1,2 Ghz @1,2
128Mb noname
Ati Expert 2000 32MB
WinXP is de gebruikte OS.
Ik wil GP4 origineel kopen, is dit nu een typisch geval van verkeerde crack/verkeerd gebrand? (want ik heb geen zin om 50,- uit te geven, om vervolgens nog steeds met de probz te zitten)
Ik begreep dat in de patch de ze binnenkort gaan uitbrengen dit probleem zou moeten verhelpen. Dus daarvoor zou ik hem maar niet kopen dat maakt dus niet uit.
Oki Thanks!The_FrankO schreef op 01 augustus 2002 @ 10:20:
[...]
Ik heb dit probleem vaker langs zien komen. Heb er zelf geen last van. Heb je de nieuwste drivers geinstalleerd?
Ik begreep dat in de patch de ze binnenkort gaan uitbrengen dit probleem zou moeten verhelpen. Dus daarvoor zou ik hem maar niet kopen dat maakt dus niet uit.
To be, or not to be a FRUITVLIEG!??
Ik hoop echt dat Ralph Hummerich een beetje snel gaat komen met zijn carset. Voorderest is het nog steeds wachten op de carshape editor en circuit editor
Ik bespeur hier een zekere mate van onethische logica.
Anoniem: 55511
iemaND hier een oplossing voor, ik kan alleen de besturingsknoppen instellen, en niet met de pijltes maar met numpad, en de rest kan niet..........? iemand?
Wat is de ultime instelling voor je controller? Want iedereen zegt dat GP4 als een trein rijd, en dat vind ik ook, maar hier word ook gezegd dat je dan bij je controller instellingen moet zijn. Maar wat moet dit dan zijn?
Btw, wie krijgt zijn auto gecorrigeert bij een overstuur aktie? In een medium snel bocht moet ik altijd VOL in remmen en VOL tegensturen wil ik de neus nog de goede kant op laten richten. Het is toch mogelijk om met 1 of 2 stuur correctie's te corrigeren?
To be, or not to be a FRUITVLIEG!??
Bij controllers de stuur hulp (ofzoiets) op 0% zetten en de steerlock (ofzoiets) voluit (dacht 22 graden)ND schreef op 01 september 2002 @ 00:01:
Ik ben nu bezig met GP4. Maar heb wat vraagjes :
Wat is de ultime instelling voor je controller? Want iedereen zegt dat GP4 als een trein rijd, en dat vind ik ook, maar hier word ook gezegd dat je dan bij je controller instellingen moet zijn. Maar wat moet dit dan zijn?
Btw, wie krijgt zijn auto gecorrigeert bij een overstuur aktie? In een medium snel bocht moet ik altijd VOL in remmen en VOL tegensturen wil ik de neus nog de goede kant op laten richten. Het is toch mogelijk om met 1 of 2 stuur correctie's te corrigeren?
En dat corrigeren dat is idd erg lastig. Maar je moet gewoon zorgen dat het niet nodig is
In het echt zie je ze ook niet de auto houden bij een vette overstuur

Anoniem: 52261
je zal zelf even moeten kloten met de instellingen van je wheel, stuurhulp uit, reduce with speed op ongeveer 70-80% (vind ik iig het best rijden, anders slinger je over het rechte stuk als je je stuur 1 cm naar links/rechts beweegt)ND schreef op 01 september 2002 @ 00:01:
Ik ben nu bezig met GP4. Maar heb wat vraagjes :
Wat is de ultime instelling voor je controller? Want iedereen zegt dat GP4 als een trein rijd, en dat vind ik ook, maar hier word ook gezegd dat je dan bij je controller instellingen moet zijn. Maar wat moet dit dan zijn?
Btw, wie krijgt zijn auto gecorrigeert bij een overstuur aktie? In een medium snel bocht moet ik altijd VOL in remmen en VOL tegensturen wil ik de neus nog de goede kant op laten richten. Het is toch mogelijk om met 1 of 2 stuur correctie's te corrigeren?
om je auto goed te corrigeren heb je iig dus een goede afstelling van je controller nodig, en een goede setup, waarschijnlijk moet je dus doorgaan met het goed instellen van ej setup, want ik kan makkelijk corrigeren en 9 van de 10 x gaat het gewoon goed.
(in tegenstelling tot grand prix legends, waar ik met welke setup dan ook als ik maar een beetje naar rechts/links stuur tijdens het remmen gelijk vol naar rechts/links ga en tegensturen absoluut geen nut heeft? vooral bij de langzamere bochten is het moeilijk irritant. (tot zo ver offtopic
Maar okeey, een ZWAAR overgestuurde auto is igg niet te corrigeren, maar ik heb het over.... tsjah hoe zeg je dat.......Je ziet net dat de achterkant aan het uitbreken is/uitgebroken is (daartussen dus
To be, or not to be a FRUITVLIEG!??
Zoals ik dit lees met je rembalans wil jij een rally race in een f1 auto rijdenND schreef op 01 september 2002 @ 21:49:
Hms jah dat setup afstellen weet ik. Maar ik wil mijn rembalans zover mogelijk naar achter, zodat ik minder last heb van onderstuur tijdens het aanremmen cq sturen van bochten. Deze afstelling staat bij mij dan net op het randjeDus het kan NET. Maar je kan er ook NET over de limiet, en dan heb je een oversturende auto, Die ik gaar zou willen kunnen corrigeren
Maar okeey, een ZWAAR overgestuurde auto is igg niet te corrigeren, maar ik heb het over.... tsjah hoe zeg je dat.......Je ziet net dat de achterkant aan het uitbreken is/uitgebroken is (daartussen dus) Over dat overstuur heb ik het

Daar heb je een veel beter spel voor
The_FrankO schreef op 01 september 2002 @ 21:56:
[...]
Zoals ik dit lees met je rembalans wil jij een rally race in een f1 auto rijden
Daar heb je een veel beter spel voorColin McRae Rally 2
Btw, op hoeveel moet de sensetivety staan?
To be, or not to be a FRUITVLIEG!??
Heb het zelf nog niet geprobeed
[url="http://www.infogrames.de/products/pc/grand_prix_4/downloads/protected_patch_v4.0.zip"]Hier te vinden[/url] (rechtermuis knop save as)
Wanneer ik de bocht in monaco bij het casino neem draait de auto niet strak genoeg om de bocht te halen. Zijn er meer mensen met dit probleem en/of weet je de oplossing ervoor. Zou je me dan kunnen vertellen hoe ik dit oplos, want ik baal hier verschrikkelijk van.
Ik heb een logitech wingman FF stuur
uhm...
Stuur lock (ofzoiets) hover zetten. op 20 is volgens mij zijn max. Dan haal je de bocht wel.Smoonshine schreef op 07 september 2002 @ 18:44:
Ik heb een probleem. Ik heb nu net een geforce4 gekocht en nu draait gp4 als een tierelier. Nu moet ik dan ook toegeven dat gp4 er beter uitziet dan f1 2002. Nu ik dan een tijdje bezig ben heb ik het volgende probleem met mijn stuur (instelling?).
Wanneer ik de bocht in monaco bij het casino neem draait de auto niet strak genoeg om de bocht te halen. Zijn er meer mensen met dit probleem en/of weet je de oplossing ervoor. Zou je me dan kunnen vertellen hoe ik dit oplos, want ik baal hier verschrikkelijk van.
Ik heb een logitech wingman FF stuur
Ik ging naar www.grandprixgames.com en koos voor de United States Page, en er kwam een popup met daarin dat de patch uit was.
Apple iPhone 16 Pro Max Apple Macbook Pro M4 16" ○ Kia Stonic DynamicPlus 2023 ○ Renault Espace 2024 Iconic Full Hybrid 200
Anoniem: 62027
Als hij opgestart is zegt hij dat het systeem is hersteld van een ernstige fout Ik heb Windows XP professional
mijn systeem is:
Pentium 4 2.4 Ghz
256mb Intern
Geforce 2 MX 400 (Met nieuwe drivers)
Kunnen jullie mij misschien helpen? Of zijn er meer mensen die hier last van hebben gehad?
Anoniem: 55387
Geduld is een schone zaak
Je hebt het over nieuwe drivers, maar over welke heb je het dan? Voor de GF2 MX400 raadt ik je de Deto 23.11 aan, want die zijn het snelst en stabielst.
Succes ermee!
Anoniem: 36960
Opnieuw instaleren?Anoniem: 62027 schreef op 16 september 2002 @ 23:05:
Niemand met hetzelfde probleem?
Ik kan toch niet de enige zijn he
of heb je aan de "cars.wad" gekloot. Want als je heb zitten editten en het niet goed heb geimporteert dan krijg je dat probleem ook.
Installeer alle nieuwe drivers (eventueel een 4mat erover)
En ook al de nieuwe patch geprobeerd?
Wat voor geluids kaart gebruik jij? ik heb met eeen sb128 vreselijk veel gepiep en gekraak erdoorheen...ND schreef op 01 september 2002 @ 22:09:
[...]
eums nee dat zei ik nou ook weer niet, maar het is maar een voorbeeld, en aangezien ik vaak op het randje rijd, ga ik er soms per ongeluk net overheen, en dan verliest de wagen grip
Btw, op hoeveel moet de sensetivety staan?
G502_Roccat Taito_Asrock Z77 Extreme4_3770K@4.5Ghz_Samsung 750 512Gb_WD 2TBGreen_600W OCZ_MSI gtx980ti_16GB_ASUS VG278H_Philips Fidelio X2HR
Anoniem: 53226
Heb laatst een stuurje erbij gekocht want dat leek me wel leuk alleen ik krijg hem nauwelijks aan de praat.
heb ook al bij een paar pagina's terug gelezen dat je dat met "costum" ofzo moet doen, kan iemand mij vertellen hoe?
problemen zijn bv. in het menu van je wagen (banden, brandstof en verlaat de pits enz) springt ie de hele tijd naar beneden, als ik dan op het gas pedaal druk op een optie naar boven de kiezen springt ie steeds weer terug naar onder
heb een ms sidewinder force feedback stuur, heb ook al die nieuwe patch geinstaleerd voor gp4
weet iemand hoe ik het stuurtje goed aan de praat krijg?
Anoniem: 53226
met die nieuwe patch doet ie het niet. dus opnieuw geinstaleerd en nu doet ie het wel.
Anoniem: 203488
Ik wil dit spel met mijn stuur spelen maar ik snap niet hoe ik dit moet instellen, kan iemand mij helpen?
Als het goed is moet hij eerst ook in windows zelf werken.Anoniem: 203488 schreef op vrijdag 27 april 2007 @ 17:36:
Sorry voor de kick maar ik wou geen nieuw topic aanmaken.
Ik wil dit spel met mijn stuur spelen maar ik snap niet hoe ik dit moet instellen, kan iemand mij helpen?
Is hij in windows herkenbaar?
Juiste drivers geinstalleerd?
Welk besturingssysteem draai je?
Welk stuurtje heb jij?
Meer info
Door een fout kan deze signature niet worden weergegeven.
Anoniem: 203488
1Het stuurtje werkt gewoon in windows, ik speel ook f1c en daar doet ie het ook.jdiezrequejo schreef op vrijdag 27 april 2007 @ 20:20:
[...]
1Als het goed is moet hij eerst ook in windows zelf werken.
is hij in windows herkenbaar?
2Juiste drivers geinstalleerd?
3Welk besturingssysteem draai je?
4Welk stuurtje heb jij?
Meer info
2Ik heb de nieuwste drivers geïnstaleerd
3 pentium 4 CPU 2,80 ghz
512 mb ram
en mijn videokaart heeft 56 mb ram (ik weet even niet wel merk/versie)
4 Deze: http://www.thrustmaster.c...ProductID=22&PlatformID=6
Zo, schop jij even een oud topic omhoog...Anoniem: 203488 schreef op vrijdag 27 april 2007 @ 20:55:
[...]
1Het stuurtje werkt gewoon in windows, ik speel ook f1c en daar doet ie het ook.
2Ik heb de nieuwste drivers geïnstaleerd
3 pentium 4 CPU 2,80 ghz
512 mb ram
en mijn videokaart heeft 56 mb ram (ik weet even niet wel merk/versie)
4 Deze: http://www.thrustmaster.c...ProductID=22&PlatformID=6
Ik speel al jaren en nog steeds GP4, altijd met Logitech sturen. Ik heb er zolang ze het in 2000/Xp maar deden nooit een probleem mee gehad.
Ik heb alleen nooit gekozen voor de standaard stuur optie, maar altijd aan de rechterkant van het menu (weet even niet hoe het heet) een eigen instelling gemaakt. De standaard optie wil inderdaad niet altijd (goed) werken. Maar ja, dit was in GP2/3 al zo...
Let er goed op dat je de deadzone op 0 zet, ik kan dan met mijn Logitech MOMO een bocht op de centimeter nauwkeurig insturen zeg maar.