Op zondag 05 mei 2002 12:41 schreef Wally-S het volgende:
Waar het hier denk ik om gaat is het woordje 'intolerantie'. intolerant hedendaags betekend heel wat anders dan intolerantie tijdens de 2e WO. Hitler was destijds intolerant tegenover de joden, met als gevolg dat hij alle joden wilde vermoorden. Fortuyn noem jij intolerant tov buitenlanders, maar heb hem ooit ergens horen vertellen dat hij ook maar 1 buitenlander wil vermoorden, nee. Fortuyn zegt niet dat buitenlanders fout zijn, hij wil alleen dat ze zich aanpassen aan onze normen en waarden, en is dat zo erg?
Mmmm, Hitler heeft nooit gezegd dat hij alle joden wilde vermoorden. Nee, Joden die waren de oorzaak van de slechte economie. Er waren te veel Joden die profiteerden van de staat. Ze zaten overal en nergens, en ze bemoeiden zich altijd met geld. Joden waren oplichters, en witte boorden criminelen. Je had een typische Jood te pakken als hij zwart haar had, een grote neus, en erg gierig was.
Dat joden niet bij bepaalde winkels naar binnen mochten, kwam iets later.
Kijk nu eens in Rotterdam, daar worden allochtonen geweigerd bij discotheken: "want ze komen om te vechten...."
Ik vind dat intolerant.
Ik denk dat Nederlanders de afgelopen jaren een stuk intoleranter geworden zijn. Dat is geen goeie zaak.
Dat een Fortuyn zoveel succes heeft is niet te danken aan zijn politieke kwaliteiten, maar meer omdat hij voelt wat er speelt onder de bevolkingen en daar op in gaat.
In Den Haag weten ze ook wat er speelt, maar ze weten ook, als wij zo gaan praten, dan WORDEN we intolerant. En die richtring willen we NOOIT meer op.
Kijk, DAT is nou werkelijk begrip hebben en lering trekken van het verleden, met name WO II.
Dat die mensen slachtoffers willen herdenken: PRIMA.
Maar ik kan een Fortuyn stemmer niet serieus nemen als hij zegt dat die 2 minuten echt belangrijk zijn.