gebruik maken van een 'anonimizer' of gebruik maken van een proxy server, (zijn ip adres wordt dan gebruikt om de website's op te halen)
echter jouw ip staat dan wel in de logfile's van die proxyserver....
dus echt anoniem ben je dan niet
echter jouw ip staat dan wel in de logfile's van die proxyserver....
dus echt anoniem ben je dan niet
A wise man's life is based around fuck you
of je moet multi proxy gebruiken
dan word et al stuk moeilijker om je te traceren.
You can take a picture of something you see. In the future, where will I be?
Op zaterdag 27 april 2002 13:58 schreef ziggi het volgende:
Hoe krijg ik het voor elkaar dat ik anoniem kan surfen (IP Masking?)?
Ben
Verder is anoniem surfen technisch nooit mogelijk. Wel kun je je gegevens 'verspreiden' over meerdere proxies (multiproxy) of een derde gebruiken als proxy die te vertrouwen is (zoals XS4ALL doet) en nooit je gegevens zal weggeven. Maar voor een simpel grapje is het gebruiken van proxy.hetnet.nl poort 8080 waarschijnlijk genoegUit de faq vernam ik:
• Wij tweakers doen elkaar permanent de groeten. Het is dus niet nodig om steeds ruimteverspillende "greetz [user]" of iets dergelijks onder je post te plakken. Als je perse zoiets wilt kun je daar je signature voor gebruiken.