zo daar ben ik weer, heb al een paar dagen niks gezegd. maar heb nu eindelijk de prijzen. opzich goed nieuws alleen zijn de prijzen erg hoog en wordt het pas na 50stuks goedkoper.
Ook heb ik voor voedingen gevraagd, hij ging kijken wat hij kon leveren (100W - 150W) en wat dat ging kosten. En ik krijg natuurlijk ook nog de maten.
Hij kan GEEN riser-kaartjes leveren omdat ze dat moeten inkopen per container en als wij maar 20-50 riserkaartjes bestellen is dat niet echt handig voor hun.
De prijs is
151,- euro, het gaat om VIA eden C3-800 met koeler.
Ik ga nog even kijken of er nog leveranciers zijn die goedkoper kunnen leveren. Zo niet wordt de inkoopactie zaterdag gestart. En kunnen mensen intekenen. De verzendkosten zijn 6 euro (met inpakken).
Ik hoor wel over en nog mensen geintreseerd zijn met een deze redelijk hoge prijs. Als je interesse hebt mail mij dan naar:
bobpanne@hotmail.com
vermeldt hier in je :
- Naam
- Nick @ GoT
- Adres
- Postcode
- Plaats
- Telefoon overdag / 's avonds
- Email
- Bank/Giro
- Aantal mobo's