Op dinsdag 22 januari 2002 13:09 schreef _DaWamZ_ het volgende:
en daar zul je zien dat het met een simpele debug code is op te lossen....
Er is idd een simpele code, maar het is zo dat het met dit soort vragen altijd duister is of de notebook wel of niet gestolen is.
ICECOLD uit het eerder genoemde topic had een notebook gestolen, wat bleek uit het feit dat HP hem niet wilde helpen.
Bokkel had waarschijnlijk geen gestolen notebook, want HP heeft hem wel geholpen.
Dus ik ben er ook voor dat dit soort dingen niet meer getollereerd worden, misschien lullig voor de normale users die niets kwaad willen, maar met al onze kennis is wordt het heel makkelijk om gestolen computers weer te gebruiken zonder dat iemand weet dat dit daadwerkelijk gestolen zijn, misschien komt Tweakers.net dan in de problemen, en dat is natuurlijk ook niet nodig.
Op dinsdag 22 januari 2002 13:05 schreef rambo-2001 het volgende:
misschien een idee voor de modderators om dit soort vragen niet meer langs te laten komen ?
want als je eeen notebook hebt met een wachtwoord erop dan kunnen ze gewoon naar het service centrum bellen waar ze hun laptop hebben gekocht.
ik zelf kan niet bepalen of een laptop wel of niet is gestolen en dat kunnen ze wel bij service centrums.
daar zijn die tag nummers ook voor onderop je notebook
notebooks zijn zeer gelieft
daar ben ik het iig mee eens. Check dit topic: [topic=388242/1/100]