Toon posts:

dvdeo

Pagina: 1
Acties:
  • 30 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
weet iemand of het programma dvdeo
onder windows xp draait wat zijn jullie ervaringen met deze software

Verwijderd

hier:
http://www.denda.nl/denda/default.asp?grp=hom
staat dat ie ook voor 2k is. ik denk dat ie ook wel onder xp werkt. geen ervaring, maar het klinkt leuk

Verwijderd

zie hun faq:

Kan DVDeo ook draaien op Win XP?

DVDeo is geschikt voor de besturingssystemen die op de voorkant staan. Win XP staat daar niet bij, wij kunnen dus geen garantie geven of het werkt op win XP.

je kan het dus proberen maar ze geven geen garantie.

  • Neoz
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 16:01

Neoz

Neoz & Hobbes

Nope draait niet loopt vast na een half uurtje rippen of zelfs al bij het opstarten van het programma en onder win 2k perfect bij xp schijnt flaskmpeg goed te werken en is zeer snel :7

Serve The Humanity , Be Server


Verwijderd

bij mij brand ie zelfs niet

Verwijderd

Draait bij mij prima. Geeft alleen aan het eind een error melding omdat hij mijn brander niet herkend. Maar het rippen gaat goed.

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB/AI

Front verplichte underscores

Verwijderd in "dvdeo" <-- zie dat + [search=dvdeo xp] + Googlen naar "DVDeo XP" :P

De vraag "draait het op XP" kan je toch zelf wel beantwoorden, de vraag of het lekker draait: lees eerst eens een dozijn topics en websites met ervaringen door: dan heb je al een goed beeld lijkt me: een topic openen heeft weinig nut ("welles", "nietes") met zo'n topicstart: lees Wie gebruikt / wat zijn je ervaringen met dit soort programma's? en de rest van het SA policy even door ajb: zo is bijvoorbeeld je topictitel ook wat kort ;)

Dit topic doe ik dan ook op slot aangezien je hier zelf toch ook goed een mening over kan vormen voor je het zo vraagt: dat is altijd beter dan het aannemen van anderen ;)

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.