Virussen? Scan ze hier!
Dus na een week of twee zitten we weer in dezelfde situatie als voorheen
Virussen? Scan ze hier!
ok ok ik snap de hint ik zal wat minder kijkenOp zaterdag 10 november 2001 12:11 schreef Daniel Kegel het volgende:
Dat je er weinig van merkt komt omdat de extra capaciteit van de server direct wordt opgegeten door meer pageviews. De afgelopen week had T.net 7,1 miljoen pageviews, tegen 6,1 miljoen de week ervoor.
Dus na een week of twee zitten we weer in dezelfde situatie als voorheen
nee zonder gekheid das toch super of niet ?
MMO-Cataclysm We need people who can write !!!! want to be a news poster do ask :)
Constant upgraden van zowel software als hardware is het devies. Femme is nu een plannetje aan het schrijven om tot standardisatie te komen, in ieder geval voor de webservers. Dus machines die allemaal dezelfde hard- en software hebben en die simpel te onderhouden zijn. Verder drie in plaats van twee database servers om T.net, GoT en Fok! een eigen plekje te kunnen geven en hardware loadbalancing.Op zaterdag 10 november 2001 12:21 schreef wildhagen het volgende:
Hmm, dan word het dus weer tijd om weer een paar servers bij te plaatsen. Gaat wel snel zo
Nu lopen we steeds een beetje achter de feiten aan: we lopen tegen de grens van de capaciteit aan, de vraag blijft groeien en zodra er dan na een paar weken meer power voorhanden is wordt dat direct opgeslokt door de gegroeide vraag.
De bedoeling is om nu in 1 x een grote slag te maken met flinke overcapaciteit, en vervolgens voordat er problemen ontstaat upgraden.
*tipje van sluier oplicht-mode* Dual is de toekomst
Maar wat heb je nu aan twee videokaarten in een serverOp zaterdag 10 november 2001 12:26 schreef Daniel Kegel het volgende:
[..]
*tipje van sluier oplicht-mode* Dual is de toekomst
In the beginning the Internet was a bunch of smart users with dumb terminals. Now...
Op zaterdag 10 november 2001 12:45 schreef -Rob- het volgende:
Maar wat heb je nu aan twee videokaarten in een server![]()
Lekker Counterstrike spelen met zijn 2-enOp zaterdag 10 november 2001 12:45 schreef -Rob- het volgende:
Maar wat heb je nu aan twee videokaarten in een server![]()
Oh, dus daar is die overcapaciteit voor nodigOp zaterdag 10 november 2001 13:21 schreef IceStorm het volgende:
[..]
Lekker Counterstrike spelen met zijn 2-en
StatBar.nl - @GoT
Het verschil tussen theorie en praktijk is in de praktijk altijd veel groter dan in theorie.
Is ook niet waar.Op zaterdag 10 november 2001 14:48 schreef Timpie2000 het volgende:
Misschien dat het ook eens handig zou zijn om de scripts onder handen te nemen.. Ik hoorde dat de fontpage voor iedere reply een query nodig had, iets wat me niet echt handig lijkt..
De site is zo opgebouwd dat naar jouw instellingen de pagina wordt opgebouwd. (Genest, plat, minimaal reactieniveau, aantal modpunten die je hebt, het artikel zelf, de plaatjes, de update tracker, allemaal dingen die 'on the fly' worden neergezet. Dat kost heel wat queries en dus load, het is echter wel iets dat de gebruiker gewend is en wij niet willen veranderen.)
Bericht hierboven
Kijk maar eens goed naar de dynamiek van Tweakers.netOp zaterdag 10 november 2001 14:44 schreef eXhale het volgende:
kijk maar eens goed naar de servers van slashdot
4x APsystems DS3; 4x495Wp OZO/WNW 10° ; 4x460Wp OZO/WNW 10°; Totaal 3820Wp
Pak je rust!
ik ookOp zaterdag 10 november 2001 22:35 schreef den the man het volgende:
En toch heb ik grote bewondering voor de mensen die tweakers.net/got draaiende houden:

They made me do it.
Ja, dat mag ook wel es gezegd worden ja...Op zaterdag 10 november 2001 22:35 schreef den the man het volgende:
En toch heb ik grote bewondering voor de mensen die tweakers.net/got draaiende houden:
Ondanks alle shit:
PC-Specs
"...You may feel a little sick..."
They made me do it.
Verwijderd
Nou ja, op zich houd het op een gegeven moment wel op ja. En daarnaast als er genoeg mensen komen komt er ook genoeg geld voor serversOp zondag 11 november 2001 02:14 schreef Smoothy_ het volgende:
En als je het realistisch bekijkt? Wanneer zit je dan echt aan de top van de capaciteit? Want dit kan natuurlijk nooit lang goed gaan, als de pageviews lineair blijven groeien...
Cheapass, ik zal even zoeken. Een 'echt' overzicht zit in de maak (al 10 maanden oid
Got draait nu op server Achelois.Op zondag 11 november 2001 02:37 schreef CheapAss het volgende:
Ik ben wel geinsteresserd in de specs van de server waar GoT op draait. is dat ergens te vinden?
Een Tyan Tiger MP, met 2 Athlon MP 1200's en ik geloof 1GB DDR
Verwijderd
dual-ISDNOp zondag 11 november 2001 02:58 schreef CheapAss het volgende:
vet! .. en watvoor i-net verbinding? glasvezel gb lijnen ?
BijnaOp zondag 11 november 2001 03:01 schreef MREn het volgende:
dual-ISDN
GoT (en T.net met toebehoren
Pff.. uit mijn hoofd (oei oei oei, dat zo laat op de avondOp zondag 11 november 2001 03:05 schreef Brazza het volgende:
FF Off topic hoeveel MBtjes is T'Net eigenlijk?? (het gehele forum dan..?)
Eigenlijk zeg ik maar wat
Volgens mij zit je te lullen, want ik voel nattigheid....
213.239.154.16
en arshia doet het niet
Peugeot 307 1.6 16v '05 | Yamaha XJ900S Diversion '01 & Honda PS150i '07 | | Gravity is a myth, earth sucks.
Virussen? Scan ze hier!
Nou ja, natuurkundige gezien had ik de juiste oplossingOp zondag 11 november 2001 04:08 schreef AntonT het volgende:
820.6 MB (Non-InnoDB) plus 3248 MB (InnoDB) komt bijna uit op 4 GB.
Hoop van dat kan je natuurlijk naar de client verplaatsen (js), zeker nu de PC's steeds sneller worden en tweakers toch al niet zichtbaar is met een browser zonder javascript..Op zaterdag 10 november 2001 16:16 schreef Floris Diemel het volgende:
[..]
Is ook niet waar.
De site is zo opgebouwd dat naar jouw instellingen de pagina wordt opgebouwd. (Genest, plat, minimaal reactieniveau, aantal modpunten die je hebt, het artikel zelf, de plaatjes, de update tracker, allemaal dingen die 'on the fly' worden neergezet. Dat kost heel wat queries en dus load, het is echter wel iets dat de gebruiker gewend is en wij niet willen veranderen.)
Verder neem ik aan dat je instellingen in 1 tabel zitten = 1 query
Het artikel in 1 tabel zit = 1 query
Update tracker draaide op een cron = geen query
Reacties in 1 tabel = 1 query
---- +
3 queries
Verder probeer ik t/net hier niet mee af te kraken ofzo hoor
mmmm, dus we mogen geen geneste reacties meer plaatsen straks volgens jouw modelOp zondag 11 november 2001 13:42 schreef Timpie2000 het volgende:
Verder neem ik aan dat je instellingen in 1 tabel zitten = 1 query
Het artikel in 1 tabel zit = 1 query
Update tracker draaide op een cron = geen query
Reacties in 1 tabel = 1 query
---- +
3 queries
Verder probeer ik t/net hier niet mee af te kraken ofzo hoor