Windows XP en ASUS capture?

Pagina: 1
Acties:

  • Pater
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 07-08 12:38

Pater

Terry Tate

Topicstarter
Mmmm....Sinds ik XP op mijn computer heb staan, werkt de capture driver van mijn ASUS 7700 series AGP Deluxe 32 MB niet meer :(.

Heeft iemand hetzelfde probleem of gehad en opgelost? Want het downloaden van de laatste Detonator drivers werkt niet, want daar krijg je geen capture drivers bij. En als ik mijn oude capture driver installeer, dan gaat XP flippen (start dan niet meer op :( ). Help!

If we are all God's children, what makes Jesus so special?

Battle.net tag


  • ShittyOldMan
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 14-08 15:07
Probeer eens de gewone Asus drivers. je kunt ook die van de 8200 deluxe gebruiken (voor XP), die werken ook voor alle andere kaarten van asus vanaf de tnt2 (zie de readme).

Of probeer anders een oudere Asus Live. Zelf heb ik de 3.42 (voor 3800u), deze werkt prima! Had zelf ook dergelijke problemen, maar niet onder XP, maar onder 98 of 2000.

Mijn Home Cinema in aanbouw