Op donderdag 08 november 2001 00:00 schreef argh het volgende:
Beste Tweakertjes,
Wederom een reactie van mij ten aanzien van de deface van jullie geliefde site. Zo te zien is iedereen nog steeds vol onder de indruk van de deface (in negatieve en positieve zin) gezien de vele reacties op dit forum.
Och ja, als je een dergelijk topic opent, dan komen er wel reacties op.
Als er dan toevallig ook nog eens een (D)DOS aan de gang is, dan komen er nog meer reacties.

Zoals ik gezegd heb ben ik het inderdaad niet eens met de manier waarop het gegaan is. Ik vind het in ieder geval wel correct dat er verder niet geklooit is met users, wachtwoorden, databases en bestanden in zijn algemeenheid.
Nelske vraagt zich af waarom ik me niet meng in de discussie hier op het forum. Dit heeft meerdere redenen. Er zijn meerdere dingen op deze wereld dan alleen een pc. Ik heb niet de puf om mij 24/7 met zo'n geval bezig te houden. Verder was het niet mijn intentie een discussie op te starten over wat al in de vorige thread (over de hack zelf) is bediscussiert. Er zijn mensen die voor een deface zijn en mensen die dat niet op prijs stellen en vinden dat de beheerder maar gemaild moet worden. Beide standpunten hebben z'n voors en z'n tegens, maar hier ga ik verder niet op in.
Zonder een reactie te geven, zou het op zich weinig nut hebben om een draadje op te starten he.
Maar goed, ik had graag wat inbreng van je gehoord.
De een heeft je op een voetstuk staan (okee misschien iets overdreven), terwijl de ander je regelrecht de grond in boort. Als je iets meer inhoudelijk erop in zou gaan, dan zou het heel wat interessanter zijn.
Als er echt veel werk in zou zitten, dan zou ik me voor kunnen stellen dat je er "trosts" op bent en er dus over wil praten. (zeker als je voor lamer etc uitgemaakt wordt).
Het feit, dat je er niet over praat, werkt in ieder geval niet in positieve zin over hoe er over je gedacht wordt.
Verder wil ik met klem benadrukken dat ik niets te maken heb met de (D)DoS actie die gaande is (of schijnt geweest te zijn). Dit onderwerp lijkt mij in deze thread dan ook geheel offtopic en wil hier verder dan ook niet op ingaan.
Sja het heeft er niks mee te maken waarschijnlijk. Gewoon een samenloop van omstandigheden. Kan gebeuren.
Ik heb nog wel een vraag aan Kees. Waarom is
www.tweakers.net nou niet gedefaced? Ik vind het merkwaardig dat alle servers op de www server na gedefaced zijn geweest. Zou je dat misschien nog kunnen achterhalen? Waarschijnlijk zal ik een foutje hebben gemaakt en ben ier een beetje nieuwschierig naar wat de fout is geweest.
Cron daemon vergeten aan te zetten
Om de een of andere reden kan ik me overigens niet aan de gedachte onttrekken, dat je hier vaker op het forum gepost hebt.
Aan de manier van reageren te zien en het gebruik van tags (okee zijn wel standaard ubb, maar toch).
Je zal toch een reden gehad moeten hebben om juist t.net te pakken.