Toon posts:

unlocken??

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Domme vraag misschien maar wat betekent een CPU unlocken en wat zijn de voor/nadelen ervan?

  • bazs2000
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 31-07 08:16

bazs2000

Pixels zo groot als een atoom

http://gathering.tweakers.net/forum/faq

Als je daar kijkt dan weet je alles. :)

edit:

Dat is de FAQ namelijk.

Krankzinnige muziek vind je hier.


Verwijderd

Met unlocken kun je de multieplier gemakelijk veranderen. Dat kan btw niet bij een Intel voor zeover ik weet. :)

Verwijderd

als je dus de multiplier verandert (verhoogt) dan is je processor dus sneller eh
(btw: mutliplier unlocken, verlagen en dan de fsb verhogen kan ook)
kijk eens op http://www.geocities.com/computerfaq_nl daar kan staat het wel duidelijk

Verwijderd

enneh.. die p3 550 van je kan je niet unlocken, want daar zit een lock op, dus pech gehad beste vriend :'(

Verwijderd

Topicstarter
Ik zei ook niet dat ik van plan was me P3 te unlocken:P Was gewoon een vraag in het algemeen me beste pal:)

  • Epsilon
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 00:55

Epsilon

Avatar revival!

Op zondag 14 oktober 2001 19:19 schreef Clyde het volgende:
Ik zei ook niet dat ik van plan was me P3 te unlocken:P Was gewoon een vraag in het algemeen me beste pal:)
dan had je moeten zoeken en niet zomaar voor de fun vragen, want een forum is eigenlijk om problemen mee op te lossen dmv de hulp van andere.

Verwijderd

Tuurlijk is een forum niet alleen voor het oplossen van problemen, maar in dit geval slaat het nergens op om hier wat over te gaan posten.. ZOEKEN Clyde .. en gij zult vinden! ;)

  • Liam
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 29-12-2023

Liam

Wat nou 1 proc is genoeg.. :P

Op zondag 14 oktober 2001 16:50 schreef ExiRana het volgende:
Met unlocken kun je de multieplier gemakelijk veranderen. Dat kan btw niet bij een Intel voor zeover ik weet. :)
TENZIJ je een engineering sample hebt, dan kan je (soms) de multiplier ook instellen omdat ie nog niet gelocked is dan... maar die zijn niet echt voor de consument bedoelt

If it bleeds, we can kill it!! |Werkbak specs|CCNP, bezig met Master.

Pagina: 1