, dit snap ik niet. Heb hem echt super voorzichtig erop gezet.
Ik vindt die nieuwe core''s gewoon super slecht.
Komt waarschijnlijk omdat je onder verkeerde hoek werkt. Moederbord al in de kast en dan nog is de cooler erop zetten. Kan gewoon niet meer met de processoren van vandaag.
Ook is de zogenaamde kauwgom bedoelt voor eenmaalig gebruik. Je hebt wel een lekkere buffer. Maar het koelt gewoon slecht. Ook gebeurt dat mensen de cooler eerst ff in de zandbak zetten. Dus als je kauwgom gebruikt moet je goed op letten dat er niet iets hards in zit, zoals een zand korrel.
Als je dus goed wilt koelen moet je eigenlijk, die zooi verwijderen, Met een oplosmiddel. en niet met een plamuurmes ofzo.(krassen) En paste gebruiken. Dan moet je helemaal gaan opletten want je hebt geen enkele buffer.
dus bord op tafel. Leg de cooler goedom op de socket. Ook een probleem voor sommigen.
Haak de cooler clip aan 1 kant om de socket, en maak hem vast. Afhankelijk van wat cooler je hebt. Maar meest standaard coolermaster. Met een grote platte schroevendraaier vanaf de zijkant tussen de klip steken, zodat ie goed grip heeft . En dan naar onderen drukken, en dan opzij. Kost bijna geen kracht.
Letop dat je niet het bord raakt zowel, met je gereedshap als met de cooler clip.
Bewaar deze post samen met je computer idee op een veilige plaats