Toon posts:

[BC3] Voodoo 5 heeft wat moeite met TB2

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Heb ik het spel na 4 uren eindelijk draaien, heb ik nu van die f*cked up textures etc. Zie onderstaand plaatje. Ik heb de nieuwste drivers en OpenGL is geinstalleerd. Het was eerst goed, maar plomp verloren krijg ik dit:

Afbeeldingslocatie: http://members1.chello.nl/~h.robijn/tb2.jpg

Is dit het bekende Voodoo 5 probleem met TB2 of is dit gemakkelijk op te lossen

  • BC3 Victim
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 29-09-2006
Lijkt me op het eerste gezicht een Z-buffer probleem. Kun je geen instellingen veranderen die daar betrekking op hebben?

De username van de oorspronkelijke plaatser van deze posting is bij Big Crash 3 eind mei 2001 verloren gegaan. Om toch de posting zelf terug te kunnen plaatsen is de user BC3 Victim in het leven geroepen


Verwijderd

Topicstarter
Alles terug gezet naar fabrieks-instelling en nu is alles weer OK :? Snappiedatnou

Verwijderd

Hij werkt nu weer? Vaag, anders moet je eens proberen op 32bit kleur te draaien... Zal als het goed is niet veel performanceloss geven. (Verschil tussen 102x768x32 en 640x480x16 was bij mij 2 FPS !!).