Hartelijk dank allemaal voor jullie reacties. ik zal hierover proberen zoveel mogelijk te beantwoorden:
nee de AP22 ze zijn niet verbonden met de iCloud.
Dit is hoe de bekabelde AP22:
Dit is de draadloze AP22:
En dit is de IP-reeks verbonden met de wifi voor intern gebruik:
En deze is verbonden met de Guest/gast wifi:
IP-Assignment bekabelde AP22:
Chris.nl
( Wat de lag betreft deel ik je ervaring niet, heb je misschien iets van filtering of logging aan staan? Dat zou iets kunnen verklaren, ik gebruik al die functies iig niet.)
waar kan ik deze checken? Voor zover ik weet staan ze niet aan.
de snelheid en idl draadloos:
200-350 mbps, idl 20-30 soms hoger zelf
de snelheid en idl bekabeld:
900-960 mbps, idl 15-20 af en toe rond de 40
ik meet het via speedtest.net. hahahaha ben een pro zoals jullie.
en het is idd de Arris TG3492LG .
ok dus als ik het goed begrijpt is deze Arris prima als router en DHCP. Dus hoef ik daar niks aan te doen. De vraag blijft dan toch hoe ik de bekabelde AP22 op dezelfde ip-reeks krijgt als de Arris. Dat de Guest wifi andere ip-reeks heeft is helemaal prima.
DNS staan op automatisch. heb 8.8.8.8 ingesteld bij IPv4 maar merk niet echt verschil
Afgelopen dagen heb ik ineens op een pc last van dat ineens het internet uitvalt en na een tijdje en dat is niet paar minuten, komt t ineens weer terug. op andere pc's hebben we dat op dat moment niet. snap niks van.
Nou dan heeft die ziggo mij een oor aangenaaid. want die zei dat deze toren prima is en beste. hoor nu van jou dat er nog een andere is. Zal ze eens bellen en laten omruilen voor een Sagemcom F3896LG (zwarte rechtopstaande baksteen)
waar ik meest mee zit is dat de bekabelde AP22 niet in dezelfde ip-reeks zit als de router, waardoor ik dus via netwerk niks kan vinden van de andere pc's.
Dus als ik het goed lees is hoe het netwerk erbij staat prima. wellicht alleen iets van instellingen?