Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

WYSIWYG - "Unsupported attribute(s): cite"

Pagina: 1
Acties:

  • robvanwijk
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 16-11 23:37
Vermeld de URL waar het probleem zich bevindt
Frontpage, reactie editor
...
Geef aan welke stappen je uitvoert om het probleem te kunnen reproduceren
Ik probeer de volgende syntax te gebruiken, in de "broncode" editor:

[quote=https://example.com]tekst[/quote]

Volgens de forum faq zou dat moeten werken. Als ik me goed herinner, dan werkte dat vroeger ook op de frontpage. Als ik probeer terug te schakelen naar de visuele editor, dan krijg ik echter een foutmelding:
Er ging iets fout waardoor er niet overgeschakeld kan worden naar WYSIWYG. De foutcode is: Unsupported attribute(s): cite
Als je denk dat dat dit een bug is, maak dan een bugmelding aan in Stoute Bugs.
ps. Klikken op "Plaats reactie" werkt wel gewoon en in de geplaatste reactie wordt het bron url correct opgenomen. Het probleem zit dus enkel in de visuele editor.
...
Beschrijf wat je zou verwachten als het probleem zich niet voordeed
Het liefst zou ik zien dat het gewoon werkt. Als er besloten is dat deze feature niet meer ondersteund wordt, dan zou het fijn zijn als de foutmelding expliciet zegt dat dit unsupported is, dan hoef ik dit bericht niet te typen. ;)
...
Vermeld welk apparaat en browser je gebruikt
Desktop, Windows, FF 145

  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Nu online

crisp

Devver

Pixelated

De wysiwyg-editor heeft daar inderdaad nog geen support voor, maar hij staat op de to-do :)

Intentionally left blank