Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • peterRdeVies
  • Registratie: Juni 2015
  • Laatst online: 02-10 16:33
Beste Tweakers,

Ik werk in ons familiehotel. Hiervoor ben ik op zoek naar een goede camera waarbij ik het beeld elk moment kan bekijken vanaf een app op mijn mobiel, en het liefste ook zou kunnen openen als een tab op mijn Windows pc. Het opnemen en opslaan van beelden is voor ons niet zo relevant, maar een constante live feed wel.

Ik heb nu op de entree/receptie balie een Kasa cam over wifi hangen maar regelmatig bevriest deze, en dan ook nog zonder dat je dat eigenlijk door hebt omdat er niks beweegt in de ruimte. Daarnaast gebruiken we een oude "RoHS digital wireless network DVR". Deze zend naar een fysiek vast schermpje, zelf het beeld door, maar nadeel is dat je dan het fysieke schermpje op 1 plek hebt staan. Het schermpje door het hele pand met je mee verplaatsen is niet praktisch. Echter geeft deze wel een constant betrouwbaar beeld op de receptie.

Nu is mijn vraag, weten jullie een camera / systeem hiervoor die beide dingen goed kan. consistent live beeld geven, en in een app te openen is/ te openen op je Windows pc? Met betere software dan tp link Kasa? Alvast bedankt voor de moeite.

Mvg,
Dennis

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JDillinger
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 08:48
Ring camera?

  • DjoeC
  • Registratie: November 2018
  • Laatst online: 00:47
Heb je al in het beveiligingscamera topic gekeken: Het grote beveiligingscamera's topic - Deel 2

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • FreakNL
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 07:08

FreakNL

Well do ya punk?

Wat je zoekt is een camera met RTSP stream.

Dan ben je helemaal app/cloud/etc onafhankelijk. Gewoon te openen in VLC. En VLC draait overal op.

De meeste camera’s hebben dat wel overigens.

Als je hem ook nog van buiten wilt benaderen is het een ander verhaal.

[ Voor 83% gewijzigd door FreakNL op 20-09-2025 12:51 ]


  • Koekstra
  • Registratie: November 2012
  • Niet online
Axis heeft hiervoor mooie camera's met dedicated hdmi output.
https://www.axis.com/products/axis-m4216-v


Je hebt dan alle opties die je wil in combinatie met de gratis Axis camera station software en app.

  • DjoeC
  • Registratie: November 2018
  • Laatst online: 00:47
Wat ik mis is 7x24 beeld. Leuk dat je op afstand kunt kijken maar ik neem aan (...) dat je ook wel eens wilt weten wat er 10 minuten of 6 uur geleden is gebeurd.

Afhankelijk van je budget: Zoek een systeem met een dedicated NVR die je ergens in een kantoor of meterkast of beveiligde ruimte opstelt. Kijk naar meerdere camera's: 1 vanachter de receptie naar voren, dat zou bijvoorbeeld ook een 180 graden camera kunnen zijn, 1 vanaf de uitgang richting de receptie, afhankelijk van de afstand kan dat ook een 180 graden camera zijn. Bekijk ook wat je nog aan extra nodig hebt - camera buiten die de ingang of nooduitgang in de gaten houdt, of de ingang/uitgang van een lift? Zorg dat je NVR nog een beetje groei mogelijkheden heeft.

Kwaliteit hangt vaak samen met budget maar bijvoorbeeld Dahua en Hikvision hebben spul dat nog betaalbaar is. Axis is erg goed maar prijzig. Nogmaals, lees ook het beveiligingstopic eens door.

En vergeet niet bij al je ingangen een bordje dat je videobewaking hebt - voor uw en onze veiligheid.

  • sys64738
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 10:00

sys64738

Moderator Foto & Video

Press play on tape

Los van het feit dat we hier op Tweakers graag iets meer eigen inzet zien (wat heb je zelf al gevonden en waarom twijfel je tussen camera X en Y), is het voor de mensen die je proberen te helpen ook wel leuk als je zelf bij de discussie betrokken blijft.

Ik ga er van uit dat je het antwoord al gevonden hebt en doe dit topic op slot. Mocht je toch nog een vraag hebben, open dan gerust een nieuw (uitgebreid) topic.

Flickr | Photography 101: Skills > Patience > Gear

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.