Ah, ik zie dat het begrip dakraam module hier niet bekend is.Sissors schreef op woensdag 5 februari 2025 @ 08:33:
[...]
Ja? Dat lijkt mij heel goed te beargumenteren? Even rondje ermee rijden om te kijken of de handel goed vast zit, niet dat er een vervelende tik bijvoorbeeld komt als hij toch ergens wat kit mist.
Ik zou een stuk liever hebben dat ze een rondje ermee rijden, dan dat ik hem ophaal, en de volgende dag terug kan komen omdat er bijvoorbeeld een tikkend geluid vanaf komt.
Uiteraard is dat geen reden om te hard te rijden, en in dit geval lijkt het dus al gezegd te zijn dat hij er alleen een rondje mee ging rijden omdat het een mooie auto was. Dat hoort natuurlijk niet. Dus tja, als er boete komt doorsturen. En ik zou nog contact opnemen met de eigenaar, en gaat die er niet fatsoenlijk mee om, dan stem je met je portemonnee.
Dit is hoe een dakraam module er uit ziet:
