Every Game has A Story, Only One is A Legend.
Via een pushmelding op je telefoonLinksquest schreef op woensdag 8 oktober 2025 @ 09:02:
Toevallig net 2 minuten geleden dit bericht van Marktplaats ontvangen.
[Afbeelding]
Ben eens benieuwd.
Nee via de Playstore, aangezien ze niet op een mail van 2 weken geleden gereageerd hadden, denk dan maar via een review in de PlaystoreHeisenberg2021 schreef op woensdag 8 oktober 2025 @ 09:42:
[...]
Via een pushmelding op je telefoon![]()
? Haha, ik heb dit niet ontvangen, maar ik kreeg gisteren wel weer een pushmelding van een berichtje... dus het lijkt er op dat ze het (alweer) hebben gefixt...
Every Game has A Story, Only One is A Legend.
Krijg ook al een tijdje geen emails meer bij berichten, erg vervelend.EcoR schreef op vrijdag 3 oktober 2025 @ 06:42:
[...]
Hier hetzelfde. Heb zelfs aangezet dat ik mails wil krijgen bij berichten, maar dat werkt dan 1 of 2 keer en daarna mis je weer alles. Dit speelt al een paar weken maar lijkt nu steeds erger te worden.
Voor nu controleer ik maar een paar keer per dag handmatig op berichten.
Verbaast me dat er nog nooit een gedegen concurrent is gekomen voor dat brakke platform vol reclame.
Vinted is stukken beter maar onhandig voor grote objecten
Ook berichten openen/beantwoorden via het ontvangen mailtje werkt niet.
Gelukkig kan ik ze in de app wel zien en beantwoorden, maar handig is het niet op deze manier.
Hier merk ik momenteel hetzelfde in browsers op Windows en Tablet.Begur schreef op dinsdag 20 januari 2026 @ 18:14:
Ik krijg nu helemaal geen berichten meer te zien in een browser, verschillende browsers getest. Vanuit mijn account wel de indicatie dat er een nieuw bericht is, maar als ik die wil openen word ik geconfronteerd met een lege pagina.
Ook berichten openen/beantwoorden via het ontvangen mailtje werkt niet.
Gelukkig kan ik ze in de app wel zien en beantwoorden, maar handig is het niet op deze manier.
Ik zie wel dat er meldingen van nieuwe berichten zijn maar na aanklikken is er niets te zien/alles leeg.
Ook geen mail berichten zo te zien.
Geen app in gebruik hier.
Misschien helpt een nieuwe account aanmaken, iemand daar ervaring mee?
Theorie: Ja. Praktijk...uh. Nee.
- Heb je teveel berichten gestuurd (nee)
- Heb je een ban (nee, blijkt toen ze dat nakeken)
- Heb je de app al opnieuw geinstalleerd (ja)
En dan concludeert zo iemand: er is geen storing bekend, dus we kunnen het niet oplossen.
De stoel staat nu op Vinted, ze bekijken het maar daar.
UPDATE: Kleine verduidelijking, ik heb specifiek het probleem dat mijn berichten via de app en desktop wel op Afgeleverd komen te staan, maar niet op Gelezen. Ze komen in de realiteit ook niet echt aan bij de ontvanger.
[ Voor 21% gewijzigd door Risce op 12-03-2026 19:25 ]
Theorie: Ja. Praktijk...uh. Nee.
Zowel in de app als via de browser laden berichten niet.
Was blijkbaar niet de enige, maar werkt al weer.
https://allestoringen.nl/en/status/marktplaats/
[ Voor 29% gewijzigd door Greatsword op 23-04-2026 11:16 ]
Verder is er een grote marktplaats verkoper waar ik heb wel eesn wat heb gekocht die adverteert nu met bovenaan in zijn advertenties iets van "let op marktplaats berichten komen niet aan" en dan zijn telefoonnummer dus ik ben nu niet de enige.
Kennelijk is het probleem weer terug/niet weggeweest. Verder heb ik biedingen op mijn advertentie van 6 dagen, 5 dagen en 4 dagen terug volgens de MP app op mijn telefoon, maar op de website op de pc staan die biedingen alle drie op "1 jan 70" wat riekt naar een unix computer die zijn tijd is kwijtgeraakt
[ Voor 34% gewijzigd door gslikker op 27-06-2026 00:07 ]
Nu weet ik toevallig dat veel unix/aix/linux? computers beginnen bij 1 januari 1970 als de klok niet wordt ingesteld, misschien heeft MP daar een technisch probleempje als ze unix computers hebben
[ Voor 16% gewijzigd door gslikker op 28-06-2026 11:02 ]
:strip_exif()/f/image/eyumgQhnx9mb8xvjpfCf1bOT.jpg?f=fotoalbum_large)