Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Globalcitizen
  • Registratie: Januari 2023
  • Laatst online: 12-06 21:53
In andere threads wordt veel gediscussieerd, maar de opties voor de hoogste rentes worden niet genoemd of sneeuwen onder in de talloze berichten waarom iets al dan niet goed is. Op vergelijkingssites worden de echt hoogste rentemogelijkheden vaak niet vermeld.
Daarom deze thread voor een to-the-point overzicht van de hoogste spaarrentes, die wel moeten voldoen aan deze criteria:
- rente is gelijk of hoger dan ECB-rente (nu 3,75%)
- tegoed valt onder een DepositoGarantieStelsel
- te openen door inwoners van Nederland

Additionele voorwaarden, tijdelijke actietarieven, etc. zijn allemaal geen probleem. Iedereen moet voor zichzelf beslissen of iets interessant is; discussies kunnen (en moeten) elders plaatsvinden.

Noem s.v.p. de financiële instelling, de rente, of er al dan niet kosten zijn en evt. speciale voorwaarden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Globalcitizen
  • Registratie: Januari 2023
  • Laatst online: 12-06 21:53
Om te beginnen:
- RUUT 4%, 1-maands en 3-maands deposito's (voor nieuwe klanten zijn er wellicht maandelijkse kosten van ~3€)
- Scalable Capital, actietarief 4% gedurende 4 maanden; 4,99€ p.m.
- N26 Metal, 4%, maandelijkse kosten (~13€ bij vooruitbetalen voor een jaar)
- Trade Republic, 3,75%, tot 50k€


Kent iemand er nog meer?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zr40
  • Registratie: Juli 2000
  • Niet online

Zr40

Moderator General Chat

heeft native IPv6

Modbreak:Opsomtopics zonder discussie zijn op het forum niet gewenst. Dit topic gaat daarom op slot.

Je zou in het spaartopic een post kunnen bijhouden waarin je deze mogelijkheden benoemt. Wellicht in overleg met TS kan er een link worden toegevoegd vanuit de startpost.

Dit topic is gesloten.